Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Yorumlar

danışan yorumları

Reiki Yorumları


Seans Sonrası düşüncelerinizi sizde paylaşmak istiyorsanız lütfen tıklayın


Danışan Yorumları

 • comments author
  sema mertcan Ankara
  Reiki Yorumları

  Sema Mertcan Arkadaşlar 2 aşama gerçekten sizin kendinizi tanımanızı sağlıyor.muhakkak alın.ben 3 a yı aldim Taner Akcakanat hocamdan her akşam düzenli çalışıyorum o anlatamayacagim bir çalışma hayatım 90 derece dönüyor. İnşallah sizlerde alırsınız.sakın bırakmayın derim.başarılar arkadaslar.


 • comments author
  İlknur O. Ankara
  Reiki Yorumları

  Merhaba Ebru Hanım ve Taner Bey,
  Ben reiki1 eğitimini aldıktan 21 gün sonrasında deneyimlerimi yazma kararı aldım
  Şunu öğrendim ki ne kadar çok duygularımı (kızgınlıklarım kırgınlıklarım,sevinçlerim v.b) bastırıyormuşum.Bunun neticesindede ne kadar çok fiziksel ve ruhsal çöküntüler içerisine giriyormuşum.
  Ve o an ne söylemem gerekirse istem dışı söylüyor ve tepkimi dışa vurabiliyorum
  Tabiki yolun başındayım hala kafamda netleşmeyen sorular ve sorunlar var. Oda çok doğal 41 yıllık bir yaşantıyı 21 günde sorunların hepsini çözemezsiniz


 • comments author
  Şule Ö. Ankara
  Reiki Yorumları

  Şule Ö.,
  Merhaba, Taner Bey ve Ebru Hanım. Reiki'ye katıldığımdan itibaren içim bomboş sanki, hiç bir şeye üzülmüyorum, sinirlenmiyorum. Hayatım olması gerektiği gibi oluyor sanki kendimi akışa bıraktım. Reiki uygulamamın bugün onüçüncü günü. Kendimi çok mutlu, rahat, sakin hissediyorum. acaba abartıyormuyum yoksa normal mi? İyiki sizleri tanıdım ve Reikiye katıldım. Sevgi, saygı , enerji dolu günler dilerim.


 • comments author
  Maksude C. Ankara
  Reiki Yorumları

  konu: Bire-Bir (Özel) Geçmiş Yaşam Şifalandirma Ve Reiki I ve farkındalık eğitimi
  Yorumu :Bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdım sizi, 'iyi ki' diyorum çünkü iç dünyama dönüp gerçek mutluluk için çabalamayı öğrendim ve hala da öğreniyorum. çalışmalarda çok farklı duygular yaşadım, o duyguların vücutta somutlaşmasına, gerçek hisse dönüşmesine şahit oldum, eşsizdi bunu hissetmek. İlk gelişimde bazı tereddütlerim vardı, sorguladığım şeyler ama sizi tanıdığımda, yaklaşımınızı, samimiyetinizi, iyi niyetinizi gördüğümde doğru yerde olduğuma emindim. uzun bir yolun hala başındayım biliyorum ama yolum aydınlandı, artık nereye ve nasıl ilerleyeceğimi, hayat amacımı biliyorum. İstemek bunun başlangıcıydı, siz buna vesile oldunuz, yolumu aydınlattınız. Reiki eğitiminizde de bulunduğum için şükrediyorum ayrıca. Tam olarak ne olduğunu bilmeden merakımdan katıldım ona da. Gerçekten şifalanma süreci yaşatıyor. 2. sini heyecanla bekliyorum. Bahsettiğim herkes katılabilmek için 1. sinin yeniden olmasını bekliyor :) Çok teşekkür ederim, şifa olsun...


 • comments author
  Filiz Topaloğlu İstanbul
  Reiki Yorumları

  Taner Bey merhaba. Ben reiki 1 uyumlamasini uzaktan aldıktan sonra yaşadığım değişimleri sizinle paylaşmak istiyorum.Ilk ve benim için mucize olarak tanimlayacagim olayı anlatayım. Her gün kendime reiki veriyordum...Reiki vermeye başladığım ilk gündü ve etkisinden şüphe ederek anneme reiki verdim Sabah ilk iş ne yaptıysan bir daha yap bana çok iyi geldi dedi.Sonrasinda günde 3 4 kez reiki yapmaya başladım çünkü kendimi çok iyi hissettiriyor. Hayatımda herşey garip bir şekilde iyi gitmeye başladı. Bunlar küçük küçük şeylerdi ancak hayat kalitemizi artıran şeylerdi. Örneğin uzun süredir almak istediğim şeyler tam istediğim gibi ve ucuz fiyatta geliyordu. Aklimdan geçirdiğim şeyler hiç uğraşmadan önüme geliyordu.Normalde kızacağım konularda hiç tepki vermiyor ve umursamıyorum. Üstelik kendimi ruhen çok iyi hissediyordum. Hafif bir hapşırma ve burun akıntısı yaşamıştım ancak bu grip değildi. Olaylar karşısındaki farkındalığı arttı ve kişi olarak gelişmeye başladığımı hissettim.Eskiden tepkili olduğum konularda nasıl bu kadar soğukkanlı olduğumu bilemiyorum.Bunlar birden bire reiki sonrası gerçekleşti. Kan şekerim düştüğü için rejime başlamayı erteliyorum. Şimdi reiki sonrası yani kan şekerim anormal düşmediği için yemem kontrol edebiliyorum. Bir diğer nokta ise kendimi bildim bileli eve geldiğimde hep yorgun hissettiğim için yatarım. Otururken beni gören kimse olmamıştır. Reiki sonrası kendimi çok dinç hissettiğim için hareketlendi m ve artık eskisi gibi yatmıyorum. Buna karşın çok iyi uyuyor ve sabahları dinlenmiş uyanıyorum. Tüm bunlardan sonra ise iyiki Reiki 1 uyumlamasini aldım diye şükrediyorum. İyiki size rastladım ve bana yol gösterdiniz. Herşey için çok teşekkür ederim.Hersey gönlünüzce olsun.
  Filiz Topaloglu
  Elektrik_elektronik Mühendisi
  Istanbul