Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Ürün ve Hizmetlerimiz

kategoriler MEDİTASYON ÇALIŞMALARI

Sağlıklı Olmak İçin Dirençleri Bırakmak

MEDİTASYON ÖRNEĞİNİ DİNLEYEBİLİRSİNİZ

Sağlık Sektörü | Muğla Kuru Buz - 0551 391 80 90 - Kuru Buz Nedir ?

Burada Kullanılan cümlelerin bir kısmı aşağıdadır;

 MEDİTASYONU SATIN AL

SAĞLIK MEDİTASYONU

 

1.  İyi olma halinize uyumlanmanızı sağlamak için sizi ziyaret etmek fırsatını elde etmek güzel. Vücudunuz trilyonlarca hücrelerden oluşuyor ve her zaman sürekli olarak uyumlanma ve denge yollarını arıyor.

 

2.  Vücudunuza yapabileceğiniz en büyük fayda,  şu anda direncinizi hafifçe bırakmasını sağlamaktır. Sizin doğal haliniz iyi olma halidir.  Direncinizin yokluğunda vücudunuz iyileşir.

 

 

3.  Bilinçli olarak iyi hissettiren düşüncelere odaklandığınız da vücudunuzun doğal haline dönmesine izin bir vermiş olursunuz. Derin nefes almak burada anahtar olacaktır.  Kelimelerimizi yumuşakça duymak ve kaynak enerjisine, yaradan enerjisine uyumlanmak sizi dengeleyecektir.

 

4.  Vücudunuz hücreleri yaradan tarafından yönlendirilir her zaman ne olursa olsun kendi dengelerini yakalama yeteneğine sahiptir. Böylece siz istemediğiniz durumlarda iyileşmekle kalmayıp aynı zamanda iyi olma halinizin sürekliliğini de korursunuz.

 

 

5.  Dinleyip nefes alıp verdikçe ve rahatladıkça vücudunuzun İyi olma haline gelişi kolaylaşacaktır. Hatta bir süredir sizinle beraber olan istenmeyen durumlarda yavaşça yok olmaya başlayacak ve bazı durumlarda tamimiyle iyileşecektir.

 

6.  Dirençlerinizi her gün biraz daha bıraktıkça dünyaları yaratan yaşam enerjisinin sizden aktığını hissetmeye başlayacaksınız sadece keyif almak için ve dengelenmenin keyfini çıkarmak için nefes alıp verin bir şeyler oluşturmaya çalışmayın.


(*Satın alma işleminden sonra ofisimiz tarafından ödeme onaylanınca hesabınıza kayıt yüklenecektir.)

 MEDİTASYONU SATIN AL

Kategoriler