Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Ürün ve Hizmetlerimiz

kategoriler SAĞLIĞINIZI DESTEKLEYEN ÖZEL ÜRÜNLER

İÇTİĞİNİZ SU ÇOK ÖNEMLİ

AMWAY ESPRİNG SU ARITMA CİHAZI
Sağlıklı ve konforlu bir yaşam için mineralleri korunan ve muhteşem tada sahip filtrelenmiş su. eSpring Su Arıtma Sistemi ile artık plastik şişe sularını almanıza gerek yok!


Bu ürünü temin etmek için tıklayın: 


Sizin İçin Ne Yapar

 • İçme suyunda bulunan ve hastalığa neden olan bakteri ve virüsleri %99,99 oranına kadar etkili bir şekilde yönetir (üremelerini kısıtlar veya önler)* **.
 • Potansiyel sağlığı etkileyen 140’tan fazla kirletici dahil olmak üzere 160’ın üzerinde kirleticiyi etkin bir şekilde azaltır**. Buna partiküller (silt, kum, boru tartarı), organik kimyasallar (pestisitler, PCB’ler gibi), inorganik kimyasallar (kurşun, cıva gibi) ve mikrobiyolojik maddeler (bakteri, virüs, protozoa) de dahildir. Musluk suyu ayrıca farmasötik ve veterinerlik ürünleri de içerebilir.
 • Kalsiyum, magnezyum ve florür gibi sudaki faydalı mineralleri korur.
 • Musluk suyundaki mikroplastikleri 0,2 mikrona kadar filtreler.
 • Klor ve kloramini etkin bir şekilde azaltarak suyun tadını, kokusunu ve berraklığını iyileştirir***.
 • Kolaylık ve işlevsellik için Bir Yardımcı Muslukla beraber sağlanır.
 • Üstün kaliteli malzemelerden üretilmiştir.
 • Karbon blok filtresi (insan saçından 300-500 kat daha küçük) parçacıkları 0,2 mikrona kadar etkin bir şekilde azaltır****. (Bu partiküller asbest, çökeltiler, kirler ve tartar birikintileri kapsar).

*eSpring Su Arıtma Sistemi, koronavirüslerin (yani MERS, SARS ve COVID-19) azaltılmasına yönelik olarak test edilmemiştir.
**eSpring Su Arıtma Sistemi hastalıkları önlemez veya hafifletmez.
*** Musluk suyundaki klor miktarına bağlıdır. Bölgenizdeki musluk suyu klor içermeyebilir ya da fark edilir miktarda klor içermeyebilir.
**** Ortalama insan saçının boyutu 60-100 mikrondur

Bu ürünü temin etmek için tıklayın: 


Neden Seveceksiniz

eSpring dünyanın en çok satan ev tipi su arıtma sistemleri markasıdır.*

Su sağlıklı yaşam kaynağıdır. Fiziksel ve zihinsel olarak en iyi durumda olmanıza yardımcı olur. Hayatı dolu dolu yaşamanızı sağlar. eSpring Su Arıtma Sistemlerinden akan su, en temiz halindedir. Tadı harikadır ve mineral bakımından zengindir.
Hem aileniz hem de gezegen için yararlı olacak şekilde sağlıklı yaşam tarzının bir parçası olarak suyun nasıl keyfini çıkarabilirsiniz?
Berraklığa ihtiyacınız vardır ve eSpring’de bu özelliği bulabilirsiniz.
Her filtre değiştirilmeden önce 5.000 litrelik su işler.

* Verify Markets 2020 global satışlar araştırmasına dayanmaktadır. İki yılda bir revize edilir.

Bu ürünü temin etmek için tıklayın: 


Faydalı Bilgiler

Üç işleme teknolojisi

eSpring Su Arıtma Sistemi mekanik filtrelemenin gücünü, emilimi ve ultraviyole ışık inaktivasyonunu ileri düzey elektronik izleme sistemiyle birleştirir.

 • Ön filtre

Pürüzlü yüzey alanına sahip kıvrımlı ortam, mekanik filtreleme ile büyük partikülleri yakalar ve karbon blok filtresinin tıkanmasını önler.

 • İleri Karbon Bloğu Filtresi

Potansiyel sağlığı etkileyen 140’tan fazla kirletici dahil olmak üzere 160’ın üzerinde kirleticiyi azaltır*.

 • Ultraviyole Işık Teknolojisi

eSpring su arıtma sistemi UV lambası santimetre kare başına 40 milijula varan UV sağlar ve bu da suda bulunan ve hastalıklara neden olan bakteri, virüs ve kistleri etkin bir şekilde (%99,9 oranında) azaltır.* **

eSpring Su Arıtma Sistemi uluslararası NSF/ANSI standartlarına göre üçüncü parti sertifikasına sahiptir. Sertifika, suyun tadını, kokusunu ve görünümünü iyileştirme (standart 42); kurşun ve uçucu organik kirleticilerin giderilmesi (standart 53); dezenfekte edilen kamusal içme suyunun ek bakterisit işlenmesinin sağlanması (standart 55) ve ortaya çıkan herbisit ve bazı reçeteli ya da reçetesiz ilaçlar gibi kirleticilerin yok edilmesiyle (standart 401) ilgilidir. eSpring Su Arıtma Sistemi, üstün tüketici su işleme ürünleri alanında Su Kalite Derneği Altın Damga ödülüne layık görüşmüştür (https://wqa.org/find-products#/keyword/espring). Su Kalite Derneği (WQA) Altın Damga ödülü, sektör standartlarının titizlikle belirlenen test gereksinimlerini ve yıllık üretim tesisi denetimlerini geçen, ayrıca WQA'nın Sertifika Şemalarına da uygun olan ürünlere verilmektedir

https://info.nsf.org/Certified/DWTU/Listings.asp?TradeName=espring&Standard=&ProductType=&PlantState=&PlantCountry=&PlantRegion=&submit3=Search&hdModlStd=ModlStd
NSF International dünyada gıda, su, tüketim ürünleri ve çevreyi korumaya yardımcı halk sağlığı standartlarının ve sertifika programlarının geliştirilmesine öncülük eden bağımsız bir kuruluştur. NSF sertifikası söz konusu ürünün en saygın bağımsız ürün testleri kuruluşlarından biri tarafından test edildiğine dair güvencenizdir. NSF sertifikasının verilebilmesi için ürünün geliştirilmesinde geniş kapsamlı testler ve malzeme analizlerinden önceden haber verilmeksizin yapılan tesis denetlemelerine kadar her aşama titizlikle değerlendirilir.

http://info.nsf.org/Certified/dwtu/listings.asp?CompanyName=a
ccess+business+
group&submit1=Search+by+Manufacturer&Program=DWTUasp?CompanyName
=access+business+group&submit1=Search+by+Manufacturer&Program=DWTU

Bu eSpring sistemi 2002 yılında kullanıma sunulduğundan bu yana 6 milyon ünitenin üzerinde satılmıştır***.

* eSpring Su Arıtma Sistemi hastalıkları önlemez ve hafifletmez.
** Bakterileri %99,9999, virüsleri %99,99 ve kistleri %99,9 oranına kadar.
** UV kist azaltmadan bahsedildiğinde Giardiya ve Kriptosporidyum kistleri kastedilmektedir.
** eSpring Su Arıtma Sistemi, koronavirüslerin (yani MERS, SARS ve COVID-19) azaltılmasına yönelik olarak test edilmemiştir.
***Nisan 2020 itibarıyla.

Bu ürünü temin etmek için tıklayın: 

Kategoriler