Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Yorumlar

danışan yorumları

İlişkiler


Seans Sonrası düşüncelerinizi sizde paylaşmak istiyorsanız lütfen tıklayın

İlişkilerle İlgili Geçmiş Yaşam Seansları Sonrasında Yapılan Yorumlar


İlişki konusu çok kapsamlı bir konu.  Herkesle ve herşeyle bir ilişki halindeyiz.

Danışanlarımız aile bireyleri, partner ilişkileri başta olmak üzere birçok konuda yardım için geliyorlar.

Erkek veya kız arkadaş ilişki sorunları, evlenememe, aile bireylerinin sorunları, sosyal çevrede yaşanan sorunlar, iş hayatındaki kişisel sorunların yaşanması danışanlarımızı negatif olarak etkiliyor.

Çalışmalarımızın sonunda bu ilişkilerle ilgili huzur bulmuş ve sorunlarında çözüme ulaşmış olarak ayrılıyorlar. Sonuçlar bazen hemen bazende bir süreç içinde gerçekleşiyor.

Sorunlarla ilgili içteki huzursuzluk, rahatsızlık duyguları ise ilk çalışmadan sonra çözülmeye başlıyor.  Değişim her zaman içte başlayıp, dışarı yansımalı ve allahın izniyle de öyle oluyor.

Çalışma sonrası yorumlardan bazılarını yazıyorum;

Not: Yapılan çalışmalar eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce Doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır.

SEANS'A KATIL

Hayatı boyunca evlenmeden kalmış bir adam duymuştum. Ve doksan yaşında ölüm döşeğindeyken birisi ona, “Yaşamın boyunca evlenmedin fakat nedenini asla söylemedin artık ölüyorsun, en azından merakımızı dindir. Bir sır varsa şimdi söyleyebilirsin çünkü birazdan göçmüş olacaksın. Sırrın açığa çıkmış bile olsa sana bir zararı olamaz” dedi.
"Evet, bir sır var. Ben evliliğe karşı değilim ama mükemmel bir kadın arıyordum. Aradım ve aradım ve tüm yaşamım kayıp gitti” dedi adam.
Soruyu soran “Fakat bu koca dünya üzerinde, milyonlarca insan var, onların yarısı kadın, bir tane mükemmel kadın bulamadın mı?” diye sordu.
Ölmek üzere olan adamın gözlerinden yaşlar aktı. “Evet, bir tane buldum” dedi.
Soruyu soran tamamıyla şoka uğramıştı. “O halde ne oldu? Niçin evlenmedin?” dedi.
Ve yaşlı adam, “Fakat kadın mükemmel bir koca arıyordu.”

*Osho

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi


 Danışan Yorumları

 • comments author
  Sema Yıld. Sivas
  İlişkiler

  Slm öncelikle esim ve cocuklarim ile olan iliskilerimde gecmiste yasadigim sıkıntılardan dolayi bir öfke,iç sıkıntısı,buhran vardi hicbir sekilde aşamiyordum ki imdadima Taner hocam yetisti 3.seansi aldim kuş gibiyim artik öfkelenmiyorum gecmis yasantimi düsününce icime dolan sıkıntılar yok artik eşim ve cocuklarima anlayisliyim öfkeli degilim,yasamdan zevk alamayan ben simdi Rabbime sükrediyorum aldigim nefes icin geceleri uyuyamiyordum artik huzurla uyuyorum. Eşim halime şaşırıyor cocuklarimla oyun oynuyorum hayata pozitif bakiyorum gercekten ben boyle degisecegimi beklemiyordum coook tesekkurler iyiki size ulasmisim.

  Yorum. Şifa olsun..... herkesde bu kadar kısa sonuç vermeyebilir, ama mutlaka fayda sağlar..... Böyle güzel sonuçlar ise çok mutlu ediyor.......


 • comments author
  Kadir G. Ankara
  İlişkiler

  Seninle sıra dışı bir deneyim yaşadık aslında ben sana şöyle bir şey sorayım ilk önce. Sen bu seanslara gelmeden önce yaşını söyle iki önce 16 yaşındasın. Bu seanslara gelmeden önce bu beşinci seansımızı olmuş. Gelmek bile istemedin değil mi?
  Danışan: Evet aslında annemin zorlaması ile geldim.
  Bu birkaç seanstır oldukça ilginç deneyimler yaşıyoruz öncekilere gitmeyeceğiz uzamasın diye ama bu reenkarnasyon konusu ile ilgili hiçbir bilgin var mıydı ne olduğunu biliyor muydun.? Deneyimlemeden önce hiç biliyor muydun bu konuları.
  Danışan: Şimdi şöyle reankarnasyon isim olarak insanın ruhunun başka bir bedende tekrar dünyaya gelmesi o kadar.
  Bir iki cümlelik biliyordun sadece, peki inanıyor muydun böyle bir şey olabileceğine?
  Danışan: Pek sayılmaz aslında çok fazla inanmıyordum.
  İnanmadığın halde deneyimledin. Dolayısıyla deneyimlemek için inanmaya bile gerek olmadığını fark ettin doğru mu ‘evet’. Geçen seansımızda da farklı bir deneyim yaşamıştın Yine reenkarnasyonla ilgili ama konuyu dağıtmamak için bu seansta da farklı bir deneyim yaşadın ne yaşadın sen anlat ilk önce nasıl bir yere gittin ne yaşadın.
  Danışan: İlk önce mektup yazıyordum. Loş bir ortam da kendi kameram da yazıyor olabilirim de öyle bir ihtimal de olabilir masamda loş ışık kitaplar öyle bir ortamdı mürekkep vardı. Mürekkepli kalem kağıtlar vardı ve orada yazdığım dili de kendimi de anlamıyordum. Büyük bir ihtimal latince falan yazıyordum.
  Sonra seni yönlendirip ne olduğunu anlamaya çalıştığımızda bir aşk mektubu olduğunu anladın. Sonra o aşk mektubunun gönderdiğin kişiye gittiğini gördün bu ilginç çünkü ileriye aldık o sırada orada bir kopukluk oldu senin bir fırtınanın içinde olan bir kaptan gibi birisi olduğunu fark ettin değil mi evet.
  Danışan: Deniz onun ortasında çok büyük bir gemi ne gemisi olduğunu tam bilmiyorum ama çok şiddetli bir fırtına vardı gemi sallanıyordu işte ben emirler veriyorum. Yelkenleri yönlendiriyorum yön bilgisi veriyorum ve taktik veriyorum.
  Sonra seni bir gün sonrasına yönlendirdim çünkü gemi de o gün öldün mü battı mı yaşadın mı i hayatta kalabildin m gibi sorularıi anlamak istedim bir gün sonrasına gittik.
  Danışan: Güneş açmıştı fırtına bitmişti kara gözüküyordu gemi daha sonra demir attı. Daha sonra diğer kısma geçtik.
  Normalde kişinin mektubu alıp almadığını bilemezsin ama olayların ilerisine gidip sen dışardan bir gözleyici modunda mektubu gönderdiğin kişinin mektubu aldığını gördün onu nasıl gördün.
  Danışan: Mektubu okuyan kızı gördüm yüzünü gördüm mektubu tutuyordu elinde işte okurken ağlıyordu.
  Sana kavuşamadı için aranızda aşık olduğu için
  Danışan: Tekrar tekrar o görüntüyü gördüm tekrar tekrar mektubu okudu.
  Çünkü beraber olamıyordunuz elinde sadece senden bir mektup vardı evet. Onu hissettiği hüzünü hissettin mi sende?
  Danışan: Evet hissettim aşkı da hissettim gerçekten onu sevdiğimi anladım.
  Yüzünü veya gözlerini tarif edebilir misin?
  Danışan: Masmaviydi gözleri yüzü hafif beyazımsı ama çok ince bir yüzü vardı güzel bir yüzü vardı sarışındı saçlarını toplamıştı yandan.
  Duygularında sonuna kadar hissettin mi oradaki ‘evet’ sonuna kadar hissettim peki ne diyorsun bu duruma. Aslında şu anda çok farklı bir deneyim yaşadın ayrıca bir kodlama yaptık ne yaptık. Eğer o kişiyi bu hayatında görürsen gözlerin içine iyi bak tekrar tanıman için oradaki bilgiyi çıkardık. Eğer şartlar zaman mekan yaş uygun olursa ve o kişi bayan olarak tekrar bu dünyaya geldiyse ruhunun onu bulması için çekimini tekrar o tarafa yönlenmesi için bir kodlama yaptık. Tabi eğer uygunsa gördüğün anda onun kim olduğunu bilip oraya doğru bir çekim olacak sen zaten gözlerini görür görmez hatırlayacaksın o kişinin. Tabi bu kişi o deneyimi yaşamadığı için hatırlamayabilir. Ama oda sana karşı o çekimi hisseder. Ama tabii ki bunun olma ihtimali çok yüksek değil. Sadece var o kadar. İlginç bir seanstı dolayısıyla çok az sayıda kişinin yaşayacağı deneyimlerden bir tanesini taşadın. geçmiş hayatlarda ki bir aşkınla bir sevgilinle nasıl olduğunu gördün, hayatın koşullarının ne kadar zor olduğunu aslında birisi ile beraber olmanın bile ne kadar zor olduğunu görmüş oldun. Şifa olsun.


 • comments author
  Selda C. İstanbul
  İlişkiler

  Merhabalar ilişkilerim de yaşadığım aldatılmak terkedilmek ve değersizlik hissi kendime olan güvenimi kaybettirmişti. En kötüsü de yaşadığım aşk acısı o kişi için aradı arayacak mesaj atacak gelecek beklentileri uykusuzluk beni yiyip bitiriyordu. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Taner Bey’in bütün yazılarını ve yorumlarını okudum sesli mesajları dinledim videolarını izledim dibe vurduğum bir gün Taner Bey’in kapısını çaldım seansların hepsi güzel geçti ve çıktığımda biraz yorgundum toplamda 6 seans aldım. Her seans sonrası bir önceki seanstan daha hissetmeye başladım içimdeki pozitif enerji dışa çıkmaya başladı. Hayatımdaki rahatsız olduğum kişi bendeki değişimden rahatsız olmaya ve bana eskisi gibi olmadığım için sistemlerde bulunuyordu. Aslında ona teşekkür ediyorum bana verdiği dersler kendime getirdi şimdilerde onu umursamıyorum. Altıncı seansımı özellikle anlatmak istiyorum gözümün önünde toz bulutu girdap gibi dönüp durdu. Sonra anne karnında bir bebek dönüp durdu hızlı hızlı bacaklarımın üst kısmı buz gibi oldu titreme ve ağlama yaşadım Taner Bey’in tespiti dünyaya gelmek istemeyen ve istenmeyen bebekmişim! O an bu durmu aklıma geldi. Annem beni aldırmak istemiş. Dr almamış vakit geçtiği için yani istenmeyen bebek olarak anne karnından başlayıp bugüne kadar devam eden blokajları yıllarca taşımışım. Bundan sonraki süreçte seans sınırlaması yapmadan Taner beyle arınana kadar devam edeceğim bana olumsuzluk yaşatan her şeye herkese teşekkür ediyorum almam gereken dersleri aldım ve o bilinçle hareket etmeye başladım Taner beye de çok teşekkür ediyorum.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Zehra Y. İstanbul
  İlişkiler

  Kendimle ilgili ve eşimle ilgili yaşadığım partner ilişkilerinde sıkıntılarım vardı. Bir çıkmazdaydım. Bu konularda daha önce hiç farketmediğim farkındalıklar yaşadım. Çocuğumla olan iletişimim bile düzeldi. Kendi daha özgür hissetmeye başladım. İyi ki böyle bir çalışma içine girmişim......Çoook teşekkürler.....

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  B. Güliz Ankara
  İlişkiler

  İlişkilerimde yaşadığım aksaklıklarla ilgili geldim. İnanılmaz bir değişim yaşadım. Bağımlı olduğum, bir ilişkimi şifalandırdım. Kendimi buldum. Sonrasında evlendiğim kişiyle tanıştım. Buraya gelmekle çok doğru bir karar vermişim, çok teşekkürleeeeeer

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Selda A. Denizli
  İlişkiler

  Taner bey merhaba bugün sizinle seansımız vardı ama ekonomik durumumdan dolayı gerçekleştiremedik olsun en kısa zamanda sizden seanslar alacagım benim asıl size söylemek istedigim eşimle ilgili problemimi biliyorsunuz son seansımızdan sonra bir mucize oldu sanki 31 ocak ta tam ay tutulurken artık eşimle kopma noktasındaydık ben pazara gitmiştim alışveriş için beni aradı yanıma geldi arabaya döndük ağladı ağladı ben daha önce Serkan’ı böyle hiç bana bu kadar yakın görmedim 18 yıldır evliyiz 5yılda onun öncesi var çok duygusal anlar yaşadık anlatmak istedim size çok teşekkür ederim.

  Yorum: Selda hanımla uzaktan çalışmalar yaptık. Oldukça sıkıntılı süreçler yaşadı. Eşinin onu aldatmasından ve bu durumu kabul etmeyip, umursamaz tavrı. Selda hanımı ve çocuğunu çok sıkıntılı bir sürece sürekledi. Aldatma olayları eşler üzerinde travmatik izler bırakabiliyor. Çalışmalar esnasında kendisi içsel olarak rahatlamaya başladı. Bu son gelişme ise gerçekten harika...... Çalışmalardan sonra bu şekilde standart sonuçlar beklemek doğru değil, çünkü bu birçok değişken oluşan dengelere bağlı ve dışarıyı kontrol edemeyiz Önemli olan içsel denegeleri kurup belli şeyleri farketmek ama bu şekilde sonuçlar olunca da tabiiki çok seviniyoruz....Şifa olsuuuuun

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Deniz M. Antalya
  İlişkiler

  Ad Soyad :Deniz
  mesajı :1,2 ve 3. seans hakkındaki yorumlarım Merhaba, Taner Bey'in internet sitesine kendimi çok mutsuz, kaygılı ve umutsuz bir dönemde tesadüfen rastladım. Son zamanlarda yaşadıklarım, hayatımda yaşadığım olayların ve karşıma çıkan insanların bana hep aynı duyguları hissettirdiği, kendime mutsuzluğu yavaş yavaş çektiğimi farkettim. Genel olarak bir ilişki başlangıcında karşımdaki insanla güzel bir iletişim varken sonrasında bana olan ilginin azaldığını farkediyordum. Taner Bey'in sitesindeki sözler sanki beni tarif ediyordu; başıma gelenler tekrarlıyor sadece kişiler farklı oluyordu. İşte bu noktada geçmişi şifalandırmam gerektiğine gerçekten inandım. Daha Taner Bey'le görüşmeden ben iyi olacağıma ve her şeyin düzeleceğine inandım. Duygusal ilişkiler dışında, sosyal yaşantımda negatif olayları, insanları ve diyalogları kendime çektiğimi farkediyordum ama çıkış yolu bulamamıştım. Tüm bu yaşadıklarım,beni aşağıya çeken duygular üzerine ilk olarak Taner Beyle telefonda görüştük. Kendisi beni dinleyip durumu değerlendirdi ve tüm bunların bilinçaltından geldiğini söyledi. Bunun üzerine ilk seansı gerçekleştirdik; 50 dakikalık süre içerisinde ilk olarak dedemi gördüm ve ata enerji olarak yardıma gelmişti. Ayaklarımın ucunda başlayan kıpırtılar daha sonra belimde devam etti. Bir ara dişlerimin birbirine çarptığını hissettim. Bu dokunuşların hiçbiri beni ürkütmedi, sadece bedenimde bayağı bir çalışma vardı ve el ve ayaklarım çok üşüdü. İlk seanstan çok etkilenmiştim. İkinci seansa kadar duygu durumum iyi kötü değişebiliyordu gün içinde.ikinci seansta ise sırtımda bir ağırlık hissettim, bu da hayatımda taşıdığım duygusal yükten kaynaklıydı. Yine görüntüler görebiliyordum ancak ilk seans kadar yoğun değildi. Üçüncü seansta dedem yine şifacı olarak belirdi, bu seansta gördüklerim çok ilginçti. Çok eski bir döneme gittim, siyah uzun sakallı tanımadığım zalim bir kişi ve onun emrinde çalıştığımı hissettim. Karanlık zindanlar ve sonrasında Arena'nın ortasından gökyüzüne baktığımı fark ettim. Eski yaşantıma gitmiştim ve erkektim. Her üç seans sonrasında da Taner Beyle telefon görüşmesi yapıp değerlendirme yaptık. Esas olarak üçüncü seanstan itibaren kendimde fark gördüm,gerçekten hayattan zevk almaya başladım. Özellikle anda kalıyorum, öfkemi kontrol edebiliyorum, gerektiğinde sadece izleyici olup müdahale etmiyorum, ailemdeki etrafımdaki kişilere hayır diyebiliyorum, sınırlarımı çizebiliyorum. Ne mutlu ki kaygı ve değer görememe halini kendini güven aldı. Özetle, şifalandıkça anladım ki bu yaşıma kadar üzerimde bana baskı kuran ağır bir ruh hep benimle yaşamış. Geçmiş yaşam terapileri harici beni sabırla dinlediğiniz,yön gösterdiğiniz için çok teşekkürler sevgili Taner Akçakanat.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Nigar Ardahan
  İlişkiler

  Merhaba Taner bey ik seansımız 18.04.2017 de yaptık. Seans esnasında vücudumda batmalar uyuşukluk sağ kolda ağrı kalbimde batma ve daha birçopk fiziksel belirti yaşadım.Beni en çok etkileyen seansım 13.00 te oldu.işte bulunduğum sırada seansım gerçekleşti.Akşam yattım çok yoğun bir şekilde 18. yaşımdaki huzuru vefat eden babamı yıldızların arasından el sallarken gördüm,ve aynı yoğunlukta ağlama oldu sanki bütün iç organlarım dışıma çıktı.Fakat çok rahatladım.Sonra 2. seansımızı 25.04.2017 de 13.te gerçekleştirdik aynı şekilde akşam yine yattım.Bu kez eski eşimle olan bütün sorunlarımı düşük yaptığım bebeklerimi gördüm bu kez çok ağlama olmadı ilginç olan yine babamı vefat eden halamı ve bebekken ölen abimi yıldızlar arasında gördüm.Şu an çok iyiyim inşallah 3 seans sonra yeniden doğmuş gibi olacağım.Size ve ekibinize çok teşekkür ederim
  Yorum. Seansı uzaktan yaptık ve aynı zaman dilimini kullanmadık. Ben çalışmayı öğlen yaptım ve danışanım iş sonrası eve gelince çalışmaya girdi. Aynı zamanda olmaması veya uzaktan olması hiçbir dezavantaj oluşturmadı. Çalışmaları çok yoğun hissetti. Danışanım eşiyle yaşadığı olayların enerjileri yaşam kitabından açılarak temizlendi. Şifa olsun.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  FATMA Ç. Eskişehir
  İlişkiler

  2. Çalışma
  Çalışmayı uzaktan yaptık. Bu çalışma bedenimde bir acilma sanki burun ve kulaklarmda tikaniklik varmis da onlar acilmis gibi hissettim. Gozumun onune havai fisek patlamasi gibi beyaz isik belirdi. Ardindan renkli daire seklinde isiklar gordum. Sonraki gunlerde ruyamda bana samimi gelmeyen insanlarin sicak ve kabullenici davranislarini gordum. Annemin uzgun babamin azarlayici tavrini gordum. 3. Gun sabah kendmi guc toplamis hissederek uyandim. Bu çalışma taner bey beni yine baska yerden vurdu! "Sizde donukluk enerjisi var gecmisten gelen bir sogukluk" pat pat !aman yarabbiii bu cumle benim zaman zaman farkk edip aslnda rahatsiz oldugum seydi ilk kez derinden yuzlesiyorum ve şimdi şifalaniyor ins. Bence Nasil muthis bir umut ve oyuncak sevinci yasayan cocuk gibi oluyorum. Herseyin guzel olacagina inancli ve umutluyum.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  FATMA Ç. Eskişehir
  İlişkiler

  1. Çalışma
  Bire-bir seansımızı uzaktan yaptık. Yasadigim ayriliktan sonra huzursuzluklarım ve iliskilerimdeki tikaniklik sebebi ile ilk kez taner beye basvurdum. ruyalarımda surekli baskalarinin terk ettigi bir evde bir sekilde yalniz kaldigimi goruyor ve oylece napacagimi bilmeden 'ne yapilabilir ki' diyerek oturuyordum. Ve artik gormek istemiyorum. Ilk çalışma sonrasi 1 hafta boyunca guzelce uyuyabildim ve ruyamin birinde bulanik sularda yuzmeye kurtulmaya calisiyorken bir sekilde kurtulup hoop yine bir evde yalniz idim farki ise ruyamin icinde dikkatimi ceken evin temiz olusuydu ve ben cay demlemeye koyulmustum. Evin sahibi baska bi yerde ancak ozenli ve temiz, takilari seven turkuaz takılari olan biriymis cok enteresan.
  Beni bu çalışmada vuran sey taner beyin ' Sizde dusunceleri.ifade.edememeden kaynakli bir aileden gelen sikistirlma.enerjisi var 'deyisi oldu. Bu cumle kalbimden vurdu cunku evet idi ! akrabalarimda kaldigim zaman oh bee konusabilmek varmis derim hep. Gorusme sonrasi Yarim saat boyunca agladim ve burukluk ve umutla diger seanslari beklemedeyim.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  N M Kayseri
  İlişkiler

  Üzerimde taşıdığım bir “ah” enerjisi olduğunu, bundan dolayı ilişki problemleri yaşadığımı söylediniz. Özellikle bu konu ile ilgili bilgiden sonra, kalbim ve kalbimin arkasında ağrılar eşliğinde dokunsalar ağlayacak şekilde iki gün geçirdim.
  Bütün bunlar, her hafta uzaktan yaptığımız 5 seansta gerçekleşti. Hala enerjinin bedenimde çalıştığını hissediyorum. Şimdi kendimi çok değerli görüyorum. Hayat önümde akmaya başladı. Her şey benim seçtiğim şekilde var oluyor. Nedensiz bir mutluluk var içimde en önemlisi, her an artarak devam eden bir farkındalık hali yaşıyorum. Yaşadığım şeylerden dolayı birilerini suçlamaktan vazgeçtim. Ancak siz olmasaydınız, bunun asla farkına varamayacaktım. Böylesine özel bir çalışmayı, eşsiz nezaketinizle bu kadar kolay ve rahat şekilde bizlere ulaştırdığınız için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum. Size ve eşinize sevgiler.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  EMEL N. Kahramanmaraş
  İlişkiler

  Taner Hocamla ilişkiler konusunda 7 çalışma yaptık. Çalışmalardan önce çok sessiz ve içine kapanık bir insandım. Bana karşı bir haksızlık yapıldığında susmayı tercih ederdim ve ortamdan uzaklaşırdım. Ne zaman konuşup kendimi savunmaya geçsem, insanlar bak bunu dedi, bu böyle bir insan demek ki diye yargılamaya başlardı.
  Taner hocam çalışmaların birinde bir senaryoyla karşılaştı.
  Geçmiş yaşamda insanlar beni işlemediğim bir suçtan dolayı cezalandırıyorlardı. Ben konuşmaya çalıştıkça, söylediğim sözler arasında bir lafı adeta bir iğneyle çekip, bak işte böyle konuştu diye beni suçluyorlarmış, ondan sonra konuşmayıp, sessizliğe bürünmüşüm.
  çok şükür Taner hoca sayesinde şifalandım. boğaz çakramın açıldığını hissettim ve artık kendimi daha rahat ifade etmeye başladım.
  Çalışmalardan sonra bir rüya gördüm. Rüyamda amcamın kızıyla çocukluğumuzun geçtiği bahçedeydik. Rüyamda bahçede dolaştık, gayet sağlıklı ve genç gözüküyordu, sonra onu bahçedeki çeşmenin yanına yatırdım ve üstünü örtüp, burada dinlen sonunda çok iyi olacak ve geçecek dedim.
  çok güzel bir rüyaydı. kalktığımda bende kendimi daha enerjik hissettim. hep birlikte şifalanmıştık sanki.
  teşekkürler Taner hoca... sevgiyle kalın.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  aysel a Kahramanmaraş
  İlişkiler


  Geçmiş yaşam çalışmasını internetten çok araştırdım. eşimle 5 yıldır evliydik ve sürekli kavgalarımız ve tartışmalarımız oluyordu. evliliğimizde hiçbir ilerleme yoktu eşimle iletişim kurmakta çok zorlanıyordum. her kavga edişimizde boşanacağım tehditleri savurmasından bıkmış usanmıştım.
  sonra Taner beye internette rastladım o kadar stresli ve hayattan bıkmış bir şekilde Taner Beyi aradım ki ilişkiler konusunda geçmiş yaşam çalışması yapmaya karar verdik.
  ilk seanstan sonra üstümden büyük bir ağırlık kalktı sanki, dışarı çıktığımda insanlar bana bakıyordu bu da yayılan o güzel enerjiden olsa gerek dedim.
  fiziksel ve ruhsal açıdan kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım. Taner beyle 5. çalışmamızı tamamladık. şimdiden evlilik ve ilişkiler alanında bayağa bir iyileşme oldu. çalışmalar bitsin istemiyorum.
  Çalışmalar uzaktan yapıldı. herkes gibi bende uyuşmaları ve karıncalanmaları hissettim. farklı bir deneyimdi. Ayrıca bir çalışmayı çalıştığım için randevu saatlerine uyduramadığızdan farklı bir zaman diliminde yaptık yani Taner Bey'in yaptığı çalışma saatinden farklı bir saatte uzandım ama aynı etkileri hissettim ve enerjiyi aldım. Gerçekten inanması güç ama oldu.
  Evliliğimdeki sorunlar 1 ay gibi kısa bir sürede çözüldü adeta hayatımdaki düğümleri bir el tek tek çözmüştü.
  eşimle evliliğimiz çok güzel gidiyor bir kızımız vardı ve kardeşi olmasını çok istiyorduk ama ben hep erteliyordum.
  3. seanstan sonra bir mucize oldu ve ben hamile olduğumu öğrendim bu haberle de birlikte eşim bana karşı daha da iyi davranmaya başladı. bu kadar kısa zamanda bu gelişmeleri yaşayacağımı hayal bile edemezdim.
  benim durumumdaki herkese Taner beyi tavsiye ederim muhakkak çok fayda göreceklerdir. her şey için teşekkürler.
  iyi ki sizi tanımışım
  saygı ve sevgilerimle

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Hayriye D. Ankara
  İlişkiler

  İLİŞKİLER

  Seanslarla daha az kırılgan olmaya başladım. Kendimi daha güçlü hissetmeye başladım.
  Benim doğrularım başkalarının doğruları olmak zorunda değil artık. Başkalarının benim hakkında ne düşündüklerini o kadar düşünmemeye başladım. Daha 3 seans oldu ama gelecek korkumdan ve başkalarını kaybetme korkumdan arındım. Harikaaaaa

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Süheyla A. Antalya
  İlişkiler

  Taner Bey merhaba

  Sizinle ilişkiler üzerine geçmiş yaşam şifalandırma çalışması yapmıştık.5. seansımız bittiğinde sizinle deneyimlerimi paylaşacağımı söylemiştim. Aslında seanslarımız bitmeden değişim yaşadığımı farkettim ve küçük somut örnekler yaşamaya başlamıştım ama bütün bu olan bitenlerden gerçekten emin olana kadar size mail atmak istemedim. Şimdi ise artık son derece eminim, çünkü gerçekten kendimi çok mutlu hissediyorum. Hayatımdaki erkek arkadaşımla çok ciddi sorunlarım vardı. Bir çok kez kopma noktasına gelmiş olmamıza rağmen bunu başaramıyor fakat aynı zamanda da çok sorun yaşıyorduk. Sizinle seanslarımız devam ederken, erkek arkadaşımın bana olan yaklaşımının değişmeye başladığını farkettim. Değersizlikle ilgili enerji blokajımı temizledik ve erkek arkadaşımın bana yaklaşımı tamamen değişti. Şimdi gerçekten kendimi çok mutlu ve özel hissettiriyor. Hayatımın en mutlu ve huzurlu günlerini yaşıyorum sayenizde. Herşey çok güzel gidiyor ve sizinle en kısa zamanda bereket çalışması da yapmak istiyorum.Bütün bunlar sayenizde gerçekleşti size sonsuz minnet borçluyum çok teşekkür ediyorum.Sevgiler
  Süheyla A.
  ANTALYA

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Melisa T. Aydın
  İlişkiler

  Ayrıldığım kişiden dolayı aşk acım vardı. Bir türlü unutamıyordum. Taner Beyle şifalnadım. Çok teşekkürler

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Gamze A. Artvin
  İlişkiler

  Merhaba Taner bey, bu seansta gelecekle ilgili çok güzel şeyler gördüm. Daha önceki seanslarda gördüğüm kişi ile (kişinin yüzünü görünmüyor ) yine aynı yerdeydim. Bu sefer ailemde yanımdaydı. Hepimiz beyaz giysiler içinde ve çok mutluyduk. Rahmetli babamla konuştum ve ona merak etmemesini herşeyin iyi olduğunu anlattım. Herşeyin çok iyi olduğunu hissediyordum ve mutluluktan ağladım uzunca bir süre.
  Arkadaşlarımı gördüm kalabalıktı hepsi benim için seviniyordu.
  Daha önce yaşadığım İlişkilerdeki insanlara teşekkür ettim ve onlardan dostça ayrıldım onlara kendilerini sevdiğimi ve bana yaşattıkları iyi kötü şeyler için teşekkür ettim. Yeni hayatım ve geleceğim için hazır olduğumu söyledim. Merhaba Taner bey, bu seansta gelecekle ilgili çok güzel şeyler gördüm. Daha önceki seanslarda gördüğüm kişi ile (kişinin yüzünü görünmüyor ) yine aynı yerdeydim. Bu sefer ailemde yanımdaydı. Hepimiz beyaz giysiler içinde ve çok mutluyduk. Rahmetli babamla konuştum ve ona merak etmemesini herşeyin iyi olduğunu anlattım. Herşeyin çok iyi olduğunu hissediyordum ve mutluluktan ağladım uzunca bir süre.
  Arkadaşlarımı gördüm kalabalıktı hepsi benim için seviniyordu.
  Daha önce yaşadığım İlişkilerdeki insanlara teşekkür ettim ve onlardan dostça ayrıldım onlara kendilerini sevdiğimi ve bana yaşattıkları iyi kötü şeyler için teşekkür ettim. Yeni hayatım ve geleceğim için hazır olduğumu söyledim. Gelecekteki kişiye doğru gittim. Bu seansta gördüğüm kişilerle sesli konuştum. (Babamla , eski ilişkilerimdeki kisilerle) Duygularımı sesli anlattım.
  Herkesi sevdiğimi ve affettiğimi soyledim. Mutlu oldum. Kendimi iyi hissettim. Son ilişkimdeki kişiyi beni düşünürken gördüm. Yine sıkıntılı olduğunu hissettim. Onunla konuştum. Ona üzülmemesini, herşeyin düzeleceğini eğer isterse ona yardım edeceğimi dost olduğumuzu söyledim . Ama onunla bir ilişkim olamayacağını hayatımda başka biri olduğunu anlattım. Onun durumuna biraz üzüldüm.
  Seansın sonunda yine mutlu ve kendimi iyi hissettim.

  Yorum: Gamze hanımla ilişkiler üzerinde çalışıyoruz. Her seansta şifalanma gerçekeliyor. Bu seansta da gelecekle ilgili görüntüler görmesi üzerindeki blokajların temizlenmesi anlamına geliyor. Seanslarda blokajlar temizlendikten sonra gelecekle ilgili görüntüler gelmeye başlıyor. Babası ile görüşmesi ise paha biçilmez bir deneyim... birçok danışanımda seans esnasında sevdikleri ile buluşma gerçekleşiyor. Şifa olsun....

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Zehra K. Ankara
  İlişkiler

  Merhaba Taner Bey,
  Büyük sorunlarım yoktu ama özel hayatımda ve iş hayatımda çeşitli insanlarla sürekli aynı sıkıntılı durumları yaşamaktan ve o kadar didinmenin başarılı bir sonucu olmamasından şikayetçiydim hayatımda.

  Ama daha neler varmış, benim kendi hayatımda farkında bile olmadığım. Hayatım boyunca hep geri planda durmuşum, Hep figüran olarak, kendi başrolümü oynamadan ,kendi hayatımdan habersiz bir şekilde geçmiş yıllar. Benim istediğimin hiç önemi olmamış, hep çevremdeki insanlar, sevdiklerim ne ister, ne düşünür diye yaşamışım. Bunların hepsinin bu çalışma sırasında farkına vardım ve artık hayatta bende varım diyebiliyorum, kendim için istemeyi, önce ben varım demeyi ,ben bunu hak ediyorum demeyi, ben bunu başarabilirim demeyi öğrendim ,kısacası hayata karşı cürrettim arttı.
  Öğrendiğim şeylerden en çarpıcısı da etrafımdaki insanlardan kaynaklı olduğunu düşündüğüm sorunların kaynağının aslınsa sadece ''kendim'' olduğunu fark ettim.
  Bu çalışmanın benim için en büyük süprizi ise, şuan hayatta olmayan, 15 yıl önce kaybettiğim babamdı.
  Hep yeterince iyi olmadığımı, hep hatalarım nedeniyle ondan af dileyemeden ayrıldığımızı düşünürdüm. Nitekim Taner bey ile ilk seansımızda babam ile buluştum ve ondan özür diledim.
  Taner bey ile 3.seansımızda ise hiç beklemediğim şekilde; babam bizi ,ailesini ihmal ettiği için ,bizi hayatta hep ikinci planda tuttuğu için benden af diledi, sanırım benim için bu çalışma en paha biçilmez tecrübesiydi.
  Teşekkürler Taner bey,teşekkürler...
  Saygılarımla,

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Melis Antalya
  İlişkiler

  Taner Bey merhaba,
  01.08.2016 tarihinde, sizinle geçmiş yaşam şifalandırma çalışmasının ilk seansını yaptık, şu an itibariye henüz 3. seansımızı tamamladık aslında ama ben deneyimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum.
  İlk seansta aslında 5 yıl gibi uzun bir süre geçmiş yasam şifalandırması ile ilgili araştırmalarım olmasına rağmen tereddütlerim vardı.Seans esnasında yoğun bi şekilde duygu boşalması yaşadım ve ağladım.İlk seansımızı tamamladığımızda gerçekte kendimi çok hafiflemiş ve huzur bulmuş hissettim.Seans bitiminde sizinle seans üzerine değerlendirme yaptığımız esnada bana söyledikleriniz beni gerçekten çok etkiledi ve şaşırttı.Bir sonra ki seansı iple çeker oldum.Çalışmamız ilişkiler üzerineydi.Geçmişte yaşadığım bazı olumsuz olaylar bende değersizlik hissi yaratmıştı.İlk seanstan itibaren bununla ilgili değişimleri yaşamaya başladım.İlişkilerle ilgili sorunumun değersizlik ve kaybetme korkusu olduğunu söylemiştiniz.Bunun üzerine kendi içimde yaptığım değerlendirmede de iş hayatımda başarılı olmama rağmen hak ettiğim ücreti alamamam, başarılarımın değer görmemesi ile ilgili sorunlarımın da değersizlikle ilgili kodlamalarımın olabileceğini düşündüm ve bereketle ilgili sorunumu da sizinle paylaştım.Sizinle 1 seans bereket çalışması da yaptık.Bu seanslar sonrasında kendimi artık daha mutlu hissetmemin yanında ufak tefek somut örnekler de yaşamaya başladım.İnsanın huzurluyum demesinin yanında bunu gerçekten hissederek söyleyebilmesi bambaşka bir duygu imiş şimdi bunu çok daha net görebiliyorum.Bunun için size çok ama çok teşekkür ediyorum.Sizinle tanışmak ve bu çalışmayı yapmak benim için çok güzel bir şans oldu.Vermiş olduğunuz minik ev ödevlerimi de büyük bir keyifle yapıyorum.Artık benim için her şey bambaşka .Halen 2 seansımız daha var eminim bu deneyimler hayatımın dönüm noktası olacak.Somut örnekler deneyimlediğimde ve 5. seansın bitiminde bunu sizinle tekrar paylaşacağim. Sonsuz teşekkürler. Sevgiyle Kalın.
  Yorum. Seansı uzaktan yaptık. Her seansta içsel huzur ve mutluluğa doğru yaklaşıldı. Hedef her zaman iç huzur ve seanslarımızda Allahın da izniyle gerçekleşiyor. Şifa olsun.....

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Selin İzmir
  İlişkiler

  Bayan Selin, 01.09.2014

  İzmir'' de evimde çalışma aldım. Taner bey çalışma oncesi telefonla beni yonlendirdi. Çalışma sırasında ayakparmak uçlarımda üşüme ( izmir sıcağında yaz gunu), ayak uçlarimdan dizlerime doğru dalgalanma, dizlerimin üst iç kısımlarında karincalanma, kollarımın üst kısmında baskı, bir ara icim gecti boynumdan icime boşalır ya dışa akar gibi baskili bir his bu durum en fazla sürdü. Cene ve dudak kısmında karincalanma ve uyuşma. İç bacak kısmında damar hareketi gibi kimildanma, karın kısmında genital bölgemde ve belimde en son kafatasımin arka kısmında yukarıya doğru boynumdaki gibi vücudumun icine veya dışına doğru akar gibi his. Çalışma bir saat sürdü. Çalışma süresince yukarıda hissettiklerimi sırasıyla Yasadim. En yogun olanı boynumda hissettiğimdi. Çalışma sırasında uyumadım. Üç tane farklı görüntü gördüm. Çalışma sonrası Taner Bey''le görüştük seansı değerlendirdik. Durumum hakkında bana ayrıntılı bilgi verdi. Başarılı bir çalısmaydi. İlk seansta yüzde yüz biten sorunlarım oldu.

  Yorum; İlişkiler, doğru insanı hayata çekmek konusunda yaptığımız ilk seanstı. Uzaktan yaptık. Şifa olsun.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  D. M. İstanbul
  İlişkiler

  D.M. İstanbul 20.10.2014

  Taner bey ve Ebru hanimi iyi ki tanımışım..Ilk seansta doğayla ilgili birçok görüntü gördüm.Ellerim ayaklarım karıncalandı.Beni en cok etkileyen girdap görüntüsünü görmem oldu, hayatimda da bazi durumlar bu girdap gibi benim iradem disinda gelisiyor gibiydi.Beyaz ışık huzmeleri gordum iç sesim bunların bana melekler olduğunu soyledi cok guzeldi.seans bittikten sonra Taner bey de gördüklerini söyledi istişarede bulunduk.goruntuler anlamları üzerine konuştuk. Daha ilk seanstan uzerimden kocaman bir yük kalkti sanki.Bunlar tesadüf gibi görünse de hayatta cıkış yolu arayanların cozumuydu diye düşünüyorum.güven ve ilişki konuları uzerinde calistik daha ilk seansta birçok sey yoluna girdi ikinci seansimi buyuk bir sabırsızlıkla bekledim.ilk calismaya göre daha farklı görüntüler gordum daha cok beyaz ışıklar mor ve yeşil ışıklar gördüm. Taner bey bu renklerin cakra renkleri olduğunu ve sifalandigimi soyledi. 2.seans sonrası herşey mucizevi sekilde değişmedi elbette sorunlar oldu ancak benim olaylara durumlara ve kisilere bakış açım değişti eskisi kadar canim yanmiyor kendimi kötü duygular icinde bulmuyorum. Insanlarin gozleri her daim üzerimde bu cok güzel oldugum icin değil cevreye yaydigim güzel frekanslardan olsa gerek. 3. Seansimi da bekliyorum ama seanslar bitsin istemiyorum. İçinizdeki MUTLU SİZİ bulmak istiyorsanız kendinize bir iyilik yapın ve gecmis yasam çalışmasını siz de deneyin. Taner bey ve Ebru hanımın her daim mutlu olmalarını diliyorum☆☆☆☆

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Hale Ankara
  İlişkiler

  Hatırlamakta bile zorlandığım bir mutsuzluk, aileyle çözülemeyen problemler, kendi iç dünyamdaki savaşlar yüzünden sıkıntılar yaşıyordum. İlişkimdeki problemleri de çözemediğimi fark edince Taner Bey ile görüşmeye başladım.

  Çalışma biraz korku ve soru işaretleri ile başladım. Ama ilk seanstan itibaren kendimi ve çevremdeki herkesi şaşırtan bir yaşam enerjisi ile doldum. Özellikle son seansta yaşadıklarım, gördüklerim ve hissettiklerimle şu an öz benliğimle barışmış, çok huzurlu ve mutlu hissediyorum.

  Taner Bey sayesinde hayatımda olmadığım ve olacağımı asla düşünmediğim kadar mutluyum. Bambaşka biri olduğumu, daha doğrusu gerçek ben'in ortaya çıktığını biliyorum.
  Artık olana izin veriyorum ve değerimi biliyorum. Hak ettiğim her şey bana geliyor. Taner Bey'e çok minnettarım. Sevgiyle kalın :).

  Yorum: Danışanımız yaşadığı ilişki ile ilgili problemden dolayı geldi, yaşadığı ilişikinin izlerini atmakta zorlanıyordu. Bambaşka olarak çalışmadan çıktı şifa olsun.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Necla Ankara
  İlişkiler

  Necla A.
  Ankara
  30.07.2015 23:17
  Benim yillardir suren sıkıntı ve sinirlilik halim vardi. Cocuklarimla iletisim sorunum vardi. Sanki herkes tarafindan haksizliga ugradigimi dusunuyordum. Aile cevremde ve cocuklarimda birden bire benimle konusmayip kusuyorlardi, bir turlu anlam veremiyor, cok uzuluyordum. Yaptigim onca iyilige ragmen karsilik goremedigim icin icerliyordum. Sonra sizinle karsilastik. Ortak olarak haksizliga ugrama duygusuyla ilgili calismadan fayda gorebilecegimi soylediniz. Yaklasik 1 ay oldu. Kizimla iletisimim duzeldi. Ben daha rahatim. Sinirlilik halim gecti. Sinirim kayboldu sanki:)) Daha huzurluyum. Cevremle ilgili de bir beklentim yok. Daha olumlu bakiyorum. Artik eskisi gibi uzuntulu halim kalmadi. Herseyin daha iyi olacagina cok sukur inaniyorum. Bir calisma daha yapacagiz ama simdiden cok cok iyiyim. Cok mutluyum. Nasil duzelecegimi bilmeden onca seneyi gecirmisim. Allah sizden razi olsun. Cok Tesekkurler

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Merve Zonguldak
  İlişkiler

  İlk seansta özellikle alın bölgemde yoğun, enerji, uyuşma, karıncalanma hissettim. İlişkiler üzerine çalışırken boğaz ve kalp bölgemdeki sıkışma ve acı duygusu azalarak yok oldu.
  Seans sonrası on günde daha sakin, huzurlu ve dış etkenlere karşı daha güçlü ve baş edebilir olduğumu fark ettim. Kişilere ve özellikle babama karşı hep tepkili olurken son derece sakindim. İçimde huzurlu idim. Bu durum beni bile şaşırttı. Karşımdaki insanlar aynı idi ama ben değişmiştim.

  Asıl mucizeyi ikinci seansta yaşadım. Benim için çok farklı ve özel bir seanstı. Önce beyaz bir ışık gördüm ve bu ışık bütün bedenime yayıldı. Başımın tepe noktasında yoğunlaştı ve karıncalanma hissettim. Aynı esnada saçlarımın arasında parmaklar dolaşıyor, biri başımı okşuyor gibi oldu. Sonrasında gözlerimin önünde beyaz bir çift kanat belirdi ve büyüdü. Biri bacaklarımın üstüne beyaz ışığı yayıyor gibi gördüm.
  Sonrasında rahmetli anneannemle buluştuk. Çok genç ve güzeldi. Ona sarıldım ve onunla konuştum. Sonra mezarını gördüm. Anneannemle vedalaştık, uzaklaştı. Mezarının üzerinde durdu, birbirimize el salladık. İnanılmaz ferahlamış hissediyorum, rahat ve sakinim. İçimden sürekli gülmek geliyor. Bugün yaşadıklarım inanılmazdı. Merakla hayatıma etkilerini bekliyorum. Çok teşekkür ederim. Müthiş bir deneyimdi.

  Yorum: Danışanımız, mutsuzluk, depresyon konularında sıkıntı yaşıyordu. Daha ilk seanstan itibaren değişim yaşamaya başladı. Genelde her kişide bu kadar çabuk olmayabilir, danışanım bu değişime hazırdı demek ki. bu içsel köklü bir değişim oldu. Bu harika bir şey. İkinci seansta ise tamamen şifalanma yaşadı. Bütün vücudu ışıkla şifalandı. Çok keyifli bir seanstı. Bütünün hayrına olsun inşallah.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Serpil Aksaray
  İlişkiler

  Ad Soyad :Serpil Ülke: Almanya
  mesajı :Merhaba Taner bey..... iki gün önce sizinle ilk seansimizi gerceklestirdik, benim icin bekledigimin cok ötesinde bir deneyim oldu, ilk önce kafamda celiskiler vardi acaba bunca mesafede calisma etkili olabilirmi yada kendimi kandiriyor olabilirmiyim bunun bana bir faydasi olurmu.....gibi! Ve o gün geldiginde tüm hazirliklarim tamamdi... Sol ayak parmaklarimdan tam dediginiz saatte baslayan(karincalanma ve uyusma seklinde) yogun bir calisma, bedenimin sol tarafinda taki kafamin sol tarafina kadar cikti enerjiyi öylesine yogun hissediyordumki olan biteni takip ederken alnimin ortasinda ücüncü bir göz acildi isil isil parlayan gözlerimi kamastiran bir isikti bu (daha sonra bu isiklari defalarca görecektim)ardindan ayni islem vücudumun sag tarafinda gerceklesti ama kafamin sag tarafinda nedense daha hummali ve uzun bir calisma gerceklesti, bunun cevabini cözemedim :)....ve calismanin sonuna dogru basimin tam üzerinde kücük bir kapak acildi altin rengindeki o muhtesem toz zerrecikleri üzerime düsmeye basladi, ben onlarin üzerime yagmasini izlerken o kapak tamamen acildi ve tüm hücrelerime doldugunu hissettim...iste bu tarifsiz ve muhtesem bir deneyimdi... Bu arada gecmis yasantimdaki o güzel hüzünlü kadinin bana neleri miras olarak aktardigini görmem ve bugunkü yasadiklarimin nedenleriylel yüzlesmem bende nasil bir duygu uyandirdi tahmin edersiniz.... Hersey icin tesekkür ederim, ikinci seansi merakla bekliyorum...sevgiyle kalin!

  Yorum: Serpil Hanım seansta çok güzel deneyimler yaşadı. Üçüncü göz ve tepe çakrasında açılmalar oldu. İlişki ile yaşadığı problemin kaynağına gitti ve neden olduğunu gördü veee şifası da akmaya başladı. Bütünün hayrına olsun.... Şifa olsun......

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  G.D. Konya
  İlişkiler

  Seansa katılma nedenim: İlişkilerle ilgili Birebir (Özel) Geçmiş Yaşam şifalandırmadır. Daha önceki İlişkilerimde her şey iyi giderken birden terkediliyordum. Ve bu durum sosyal,iş,aile diğer ilişkilerime de yansıyor.Ve fark ettim ki hep kaybetme korkusuyla başladım ilişkiye.Korkularım isteklerimin her zaman önüne geçiyor ve sonrasında korkularımı yaşıyorum.Bu böyle gitmemeliydi. Bir şeyler değişmeliydi diye düşünürken internette Taner Bey'in sitesiyle karşılaştım.Ve seanslarım sırasında enerjiyi bu kadar hissedeceğimi hiç düşünmemiştim.Avuç içlerimde bir enerji,bütün vücudumda karıncalanma hissettim. Son seansımda kalbim sıkıştı sırtım ağrıdı.Sanki bıçaklanmış gibi hissettim.Seans sonrası geçti.Çalışma sonrası Taner Bey'le görüştük seansı değerlendirdik. Durumum hakkında bana ayrıntılı bilgi verdi. Daha önce korktuğum bana zarar veren duyguların yaşadıklarımın sebebini öğrendim. Ama asıl etkileyici olan hiçbirşey yapmadan bu yaşadıklarımın daha iyiye gittiğini görmek oldu. Çalışma esnasında yaşanan o temizlenme ve rahatlama hissi benim için çok değerli ve anlamlı. Her şeyin olumlu gittiğini farketmek beni daha da heyecanlandırıyor. Bir sonraki seansı da sabırsızlıkla bekliyorum.
  Daha da iyi olacagını biliyorum. Iyi ki varsınız. İyi ki sizi tanıdım.Sonsuz teşekkürler..

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Nİhat İstanbul
  İlişkiler

  Babamla aramızda çocukluğumdan beri annemle ayrı olmasından ve babamın başka biri ile evli olmasından kaynaklı iletişim kopukluğu ve samimiyetsizlik vardı.Baba oğul ilişkimizde sıkıntılı dönemler yaşadık ve birebir paylaşımımız hiç olmadı. Babama ve ailesine karşı samimi ve özverili olmama rağmen onlardan aynı şekilde karşılık alamadım.Maddi ve manevi desteklerini benden çektiler.Sizinle olan seansımız sonunda babamın bana karşı farklı davranış ve tutumları oldu ilişkilerimiz şaşkınlık derecesinde değişmeye başladı.Konuşmaya ve dertleşmeye başladık.Öncelikle bu gelişmelerden dolayı size teşekkür ederim.Yarınki seansımızda Babam ve ailesi ile olan iyi ilişkilerin devamı ve şuandaki maddi sıkıntımın çözülmesi için bolluk bereket seansı rica ediyorum.
  iyi çalışmalar saygılarımla NİHAT A.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  T. E. Antalya
  İlişkiler

  merhaba,
  Annemle olan kavgalı ilişkimin şifalanması için yaptığımız üç seanslık enerji çalışmalarının sonunda hissettiklerim ve gözlemlerimi yazmak istedim. Önceleri aynı evde maksimum üç gün birbirimize tahammül edebilirdik. Önemli veya son derece önemsiz bir konuyu bahane edip kavga ederdik bu üç gün içinde. Çünkü benim içim sürekli dolar taşardı. İçimi şişiriyordu annem bana batan sözleri ve yorumlarıyla.Benim annem zor bir kadın. Üvey baba ile büyümüş olmaktan dolayı asla sevgi göstermeyi öğrenememiş. Dolayısıyla beni ve kardeşimi de elinde olamadan sevgisiz büyüttü. Ben de hayatım boyunca onu suçladım. Bugün karşı cinse karşı sorunlu ilişkilerim sebebi olarak da onun sevgisizliğini hep neden olarak gördüm. Bu düşüncem şu anda da fazla değişmiş değil. Dolayısıyla içimde anneme karşı hep bir intikam alma, canını acıtma isteği ve bana batan beni rahatsız eden davranışlarını değiştirme isteği vardı.
  Sizinle gerçekleştirdiğimiz üç seanstan sonra bende anneme karşı öfke, intikam alma hissi ciddi anlamda azaldı. Kendi hayatı ne yaparsa yapsın, ben kendi hayatıma bakıyorum diyorum. Kendimi annemin olumsuz enerjisinden kurtulmuş, daha bağımsız hissediyorum. Sözleri ve yorumları artık eskisi gibi batmıyor.
  Annemde ise bir kaplumbağa adımı kadar değişim var. Beni daha çok görüyor, söylediğim sözleri biraz daha iyi anlıyor gibi. Benden önceki çocuğunu 5,5 aylıkken karnında kaybettiği için ona takılıp kalmıştı. Travmalıydı bu konuda. Bu çalışmalardan sonra onun gözündeki perde kalktı. Büyük çocuğu olarak karşısındayım ve yaşıyorum.
  Beni bu olumsuz enerjilerin etkisinden kurtardığınız için çok çok çok teşekkür ediyorum.
  Aynı güçlü etkiyi sevgililik ilişkilerimde de görme umudu ve dileğiyle, görüşmek üzere:)

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Meltem K. Artvin
  İlişkiler

  Merhaba,

  Öncelikle size çok teşekkür ederim. Açıkçası annem bana sizinle görüşmem gerektiğini söylediğinde bunun pek işe yarayacağını düşünmemiştim. Annemle sorunlarımız kendimi bildim bileli vardı ve artık hiç bir şeyin bunu çözebileceğine inanmıyordum. Sadece denemekten zarar gelmez diye düşünerek başladım. İlk seansta inanılmaz bir huzur hissettim. Sizin gördüğünüz senaryoları sanki içimde bir yerlerde biliyormuşum da hatırlamışım gibi hissettim. 24 yaşındayım ve sanki kim olduğumu yeni anlamış,yeniden kim olduğumu bilerek dünyaya gelmiş gibi hissettim. Daha sonra seanslarımız devam etti ve artık son seanstan sonra anneme karşı öfkem dinmiş ve hatta daha güzel duygular beslemeye başlamıştım bile. Üstelik onunla sürekli tartışmamıza rağmen seanslara başladığımızdan beri yanı yaklaşık 2-2.5 aydır hiç tartışmadık. Bundan sonra çok daha güzel ve normal bir anne-kız ilişkimiz olacağından eminim. Size çok ama çok teşekkür ederim. İyi ki de 'denemekten zarar gelmez' demişim :)

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  S. H. Adana
  İlişkiler

  Merhaba, sizinle ilişkilerle ilgili geçmiş yaşam şifası çalışması yaptık. Özel İlişkilerle ilgili kendimi bildim bileli sorunum vardı. Karşıma çıkan hiçbir kişiye karşı birşey hissedememiştim. Nedenini bilmediğim bir şekilde evlilikten ve ciddi bir ilişkiden korkuyordum... Sizinle yaptığımız çalışma 3 seanslık bir çalışma olarak çıktı. Gördüğünüz senaryolar gerçekten farklıydı. Bir yandan şaşırdım, bir yandan da bu anlam veremediğim sorunun sebebini öğrenmiş oldum. Çalışmadan hemen sonra birşey hissetmedim, 2. çalışma yaklaşık 15 gün sonraydı. Yine birşey hissetmedim. 3. çalışmamız bittikten hemen sonra karşıma ilkdefa birşeyler hissedebildiğim, evlenmek istediğim biri çıktı. Benim için herşey değişti. Olanlar benim için mucize:)) Yıllardır hissettiğim tüm korkular sanki silindi, Şu an evlilik hazırlıkları içindeyiz:)) Tüm bunların hepsi çalışmaya başlamamızla beraber 2 ay içinde oldu:)) Size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Çok ama çok teşekkürler, sizin de tüm dilekleriniz olsun :))
  Adana dan sevgiler!

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  A. K. Ankara
  İlişkiler

  Merhaba benim kendimi bildim bileli bir utangaç, çekingen bir ruh halim vardı. Yaptığım herşeyde bir çekingenlik hissediyordum. Hiç anlayamadığım, sebebsiz bu durum beni çok rahatsız ediyordu. Sosyal ilişkilerim de, işlerim de etkileniyordu maalesef. Her zaman az konuşan, tedirgin, çok konuşursam hata yapmaktan korkan bir ruh halim vardı. Sitenizden bu çalışmayı okuyunca benimle ilgili de bir faydası olaileceğini düşünerek size başvurdum. Seans sonrasında benimle paylaştığınız senaryo ve travma sahneleri beni çok etkiledi. Kendimden çok şey buldum. Sebebsiz korkularımın, çekingenliğimin aslında hiç de sebebsiz olmadığını farketmemi sağladı. Bunların şifalanması ise çok güzeldİ. Uzun yıllardır üstümdeki yük kalkmış gibi hissediyorum. Rahatladım. Özgürleştim sanki. Benim için şimdiden çok faydası olduğunu düşünüyorum.
  Teşekkürler, sevgilerimle...

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Ayça
  İlişkiler

  Yaptırmak istediğim çalışma için yaptıgım araştırmalar ve hislerim doğrultusunda sizlerle iletşime geçtim.Sizinle yapmış olduğum 4 seans ınanılmaz keyifli ve harikaydı.İyi ki sizi tanıdım sizinle kendımı daha iyi tanıdım her ne kadar sorunu bilsem de çözemiyordum.Şükürler olsun tüm sorunlar çözüldü ve bundan sonra hayatın güzelliklerini soluksuz yaşayaçağımı hissediyordum.Ve en son yaptığım hayatı şekillendirme çalışmamdan ( https://www.tanerakcakanat.com/dosyalar) ıkı gun sonra hissetmek istediğim tüm düşüncelerimi karşı tarafın bana söylemesi beni ınanılmaz mutlu etti.Olumlamalarıma haLA DEVAM EDİYOR VE HAYATIMIN HER GEÇEN GÜN BU DAHA KEYİFLİ HALE GELECEĞİNE İNANIYORUM.Bugün ve tüm zamanlara doğru mutluyum sağlıklıyım bolluk ve bereket içindeyim.,İyi ki tanıştım İyi ki varsınız.Ve çevremdeki herkese tavsiye ediyorum ve bu nedenle sizinle görüşmeye devam edeceğiz.Saygı ve sevgilerimle,

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Hülya
  İlişkiler

  sizinle yaptığımız "geçmiş yaşam şifalandırma" çalışmalarından sonra hayatımda mucize diyebileceğim bir gelişme yaşadım. hatta bu o kadar çabuk oldu ki; önce bu mucizenin farkına varamadım bile ( galiba insan böyle bir şeyle karşılaşınca "yok canım bana değildir" diyor )
  :))
  sonra düşündüm de sizinle çalışmaya başladıktan sonra rahatladığımı hissettiğimi, güzelliklerin ardı ardına geldiğini ve aslında meğer kendimi kaybetmişim de birdenbire buluverdiğimi gördüm. ilk başlarda bazı şeyleri fark edemememin sebebi galiba bu... (hani kendimim ya artık! olağan şeyler yaşıyorum) umarım anlatabiliyorumdur
  :))
  şimdi bu yazıyı okuyacak olanlar için kısaca bu olayın nasıl gerçekleştiğinden bahsedeyim isterseniz ben 39 yaşında doğup büyüdüğüm şehri radikal bir kararla terk ederek ve herkesi her şeyi geride bırakmak istercesine, sade ve huzurlu bir hayatı yaşamak üzere denizi olan bir yere geldim.
  hayattan hiçbir beklentiye sahip olmadan yaşayabilmek, denizin de vereceği huzurdan nasibimi alabilmek, daha doğrusu kendi yolculuğuma çıkabilmek için bunu yaptım. derviş gibi yaşamak...
  bu yolculukta beni zorlayacak her türlü şeyi aşa bilmeliydim. tabi işler her zaman yolunda gitmedi ama ben hayalimi gerçekleştirmenin sarhoşluğu içinde yoluma devam ederken birdenbire yalnızlığımın iyiden iyiye içime oturmaya başlamış olduğunu hissettim... ama yılmadım! devam ettim.
  bir gün kendimi Allah'a şöyle dua ederken buldum; Allah'ım yalnızlık sana mahsus, bana benim gibi bir hayat arkadaşı gönder dayanamıyorum...
  bu arada ebru hanımla ikinci seansımız bitti ve üçüncü seansta ben ona müjdeli haberi verdim: biriyle tanışmıştım ve tam da istediğim gibi biriydi hatta hayal bile edemeyeceğim kadar güzel bir şekilde hayatım renklenmişti. (şükürler olsun) ve bir daha hiç yalnız kalmadım...
  şifalanmıştım bunu her hücremde hissediyordum ve bu "geçmiş yaşam şifalandırma" seanslarıyla ve Allah'ın izniyle oldu... kabul ediyorum ve teşekkür ediyorum

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Sevgi B.
  İlişkiler

  Şu an 2 seans geçti ama inanılmaz bir deneyim oldu. Eşimle ilgili ilişkimin düzelmesi için gelmiştim. Bu kadar kısa zamanda bu kadar mesafeyi hayal edemezdim. Eşimle ve kayınvaldemle sorunlar yaşıyordum. Evliliğimi bitirme noktasına getiren kişi (malesef kayınvaldem) niyet ettiğim gün hayatımdan çıktı. Eşim için bu olay boşanma sebebiydi. Fakat çok olgunlukla, her şeyin farkına varmış gibi davranıyor. Bana daha fazla sevgiyle bakıyor. Artık mucizelere inanıyorum. Olmaz dediğim şeyler oldu. Hayatımda çok daha fazla mucizelerin olacağına inandım. Sanki devrim oldu. Hayatta meleklerin yardımına daha çok inandım. Onların benimle birlikte olduğunu biliyorum... Belki hayatımın dönüm noktasıdır. Umarım herşeyin hayırlısı ve güzeli olur. Çook çook teşekkür ederim. Sizi tanıdığım için çok mutluyum....

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Ayşe
  İlişkiler

  Taner bey merhaba,
  çok yoğun bir hafta geçirdim.Size mail yazamadım, özür dilerim. Kendimi çok iyi hissediyorum. Seanslara geri dönüp baktığımda,ilk seans benim kalp temizliğimdi tabiki bana göre, o benim derin uykudan uyanışım oldu.Hayata daha mutlu ve bilinçli bir şekilde bakabiliyorum.Kendimi daha iyi ifade ediyorum.Heyecanımın yerini,ayakları üzerinde Duran özgüveni bir kadın aldı. 2.seans alçaklık kompleksimi yenmek ve içimdeki başarısız kadını öldürmek içindi(tabiki benim icin). O biraz zor oluyor çok çalışıp olumlamalarımı çok tekrar etmem gerekiyor.Ama başaracağım.Son seansta çevremdeki fesat insanlar üzerine yapılan bir çalışma idi.Perşembe günü bizim düğünden bir gün önce idi.İnanın bu kadar çabuk sonuç alacağımızı düşünmedim.Ben sonraki bir zamana ertelemeyi düşündüm,içimden bir ses senin için iyi olcak diyordu.Bende her şeyi bir kenara bırakıp seansa karar verdim. Sonuç olarak mükemmel bir hafta geçirdim.Başta benim Ailem olmak üzere, akraba ve eş dosttan çok güzel geri bildirimler aldım.Örnek 2-3 akrabamın ve komşunun olduğu bir ortamda "has gelin oldum,biricik gelin oldum,hakkını nasıl öderize bile gitti "kaç sene oldu evleneli ve ilk defa böyle şeyler duydum. Tuncayın annesi benim onun eli ayağı olduğumu söylerken duymak çok güzeldi,ilk defa itiraf ediyordu.Ben inanıyorum hayatımda daha güzel şeyler olacak. İşimde ayrıntılı bir çalışma yapamadım, ama planlarım hedeflerim var.Önce Allah a sonra Size sonsuz Teşekkürler, iyiki varsınız. Hayatımı 180 derece değiştirdiniz o kadar çok ihtiyacım vardı ki, sizi gelişmelerden haberdar edeceğim.Siz benim gözümde şu anda ismini koyamadığı en büyük seviyeye sahipsiniz.Çok doğru bir karar vermişsiniz bizlere yardım ediyor olmanız ,benim başarılı olmamdan daha önemli.Çünkü ben ve benim gibiler mutlu olmaktan öte istediğimiz hiç bir şey yok.Sizi ve Ebru hanımı çok seviyorum. Benim hayatımdaki en önemli insanlardan birisiniz.Allah yolunuz açık etsin.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.