Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Yorumlar

danışan yorumları

Diğer Konular


Seans Sonrası düşüncelerinizi sizde paylaşmak istiyorsanız lütfen tıklayın

Geçmiş yaşam şifası ile her sağlık probleminin çözümü mümkün olmasa da birçok rahatsızlığı şifalandırmak ve rahatlatmak mümkün.


Sağlık Problemleri hayatımızda en çok sıkıntı yaratan ve yaşam kalitemizi bozan unsur oluyor.


Geçmiş yaşam şifası ile her sağlık probleminin çözümü mümkün olmasa da birçok rahatsızlığı şifalandırmak ve rahatlatmak mümkün. Rahatsızlıkların ana sebebinin duygusal, ruhsal ve psikolojik dengesizliklerden kaynaklandığını biliyoruz.

Aşağıda bununla ilgili bir tablo sunuyoruz.

HASTALIK

      OLASI NEDEN

YENİ DÜŞÜNCE MODELİ

 

 

 

AKCİĞER RAHATSIZLIKLARI

Varolma ve coşkuyla yaşama hakkını kendinde görmeme.

Hayatı bütünüyle ve hak ettiğimi bilerek içime alıyorum.

 

 

 

ALZHEIMER

Dünyayla ilişkiyi reddetme, yükten kaçış.

Hayatın haz ve sevinçlerine doğru ilerliyorum.

 

 

ANKSİYETE

Hayatın akışına güvenmeme.

Yaşamın emin ellerindeyim.

 

 

AŞIRI İŞTAHSIZLIK

Hayatı ve kendini reddetme, korunma ihtiyacı.

Kendimi kabulleniyor, güvenle yaşıyorum.

 

 

AŞIRI KİLO

Güvensizlik, arayış, savunma isteği bazen gizli öfkeyle bağışlayamama.

Duygularımla barışık ve güvendeyim. Affetmeyi seçiyorum.

 

 

ASTIM

Birey olamama, boğulmuş hissetme, bastırılmış ağlama.

Özgür bir birey olarak kendi hayatımın sorumluluğunu üstleniyorum.

 

DALAK RAHATSIZLIĞI

Sabit fikirlilik, acı, tedirginlik, endişe.

Hayatımda herşey iyi ve güzel.

DENGE BOZUKLUKLARI

Dağınık düşünme, düşüncelerini merkezde toplayamama.

Tam bir denge halinde yaşamın merkezindeyim.

DEPRESYON

Aşırı umutsuzluk, kızgınlık.

Geçmişi bırakıp huzur ve coşku dolu yaşamı seçiyorum.

MİDE RAHATSIZLIKLARI

İçini yiyen belirsizlik, kaygı.

Hayırlar getiren güvenli bir hayatın içindeyim.

MENOPOZ SORUNLARI

Kendini reddetme, yaşlanma korkusu.

Bedenimi ve yaşımı seviyorum.

 

NEZLE

 

 

İncinme.Kışın sıklıkla nezle olurum şeklindeki inançlar.

 

Huzurlu, sağlıklı ve mutlu hissediyorum.

OMURGA RAHATSIZLIKLARI

Hayatın desteğinden yoksun olduğuna inanma.

Hayat tarafından desteklenerek güvenle dimdik ilerliyorum.

OMUZDAKİ RAHATSIZLIKLAR

Hayatın yüklerini taşıyamama.

Her geçen gün daha rahat, hafif ve mutluyum

Kaynak: Louise L. Hay, Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri 

Not: Yapılan çalışmalar eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce Doktorunuza  danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır.SEANS'A KATIL 

Danışan Yorumları

 • comments author
  Seçil C İstanbul
  Diğer Konular

  Stresli olduğum anlarda koku yayıyordum ve bu durum hem özel hayatımda hem de iş yaşamımda beni çok etkiliyordu ve demoralize ediyordu. Taner Bey ile seanslarımıza başladığımızda ne olacağı konusunda çok emin değildim hatta sadece denemekten ne çıkar düşüncesi ile katılmıştım. Ama ilk seansta ellerim ve ayaklarımın karıncalandığını hissettim ve ufak bir anlığına içim geçmişti. Kendime geldiğimde başım dönüyordu sanki tüm dünya dönüyormuşta bende ona ayak uyduruyormuşum gibiydi. Seans sonunda Taner Bey bu güne kadar hiç birine güvenebildin mi diye sordu ki bunun cevabı bende çok net ‘hayır’dı. Dediğine göre atalarımdan kalan, savaş esnasında sırtından mızrakla öldürülen birinin, üzerimde travmatik bir enerjisinin olduğu. Bunun dışında kokunun oluşması ve doğru düzgün bir ilişkimin olmaması kendimi değersiz hissetmemle alakalı olduğunu ve bu konu üzerinde yoğunlaşmamız gerektiğini belirtti. Ve böylece çalışmalara başlamış olduk.
  Seanslar ilerledikçe son zamanlarda çokça yaşadığım sinme, geri durma, hep kendini 2.plana atma durumlarına artık devam etmemem ve kendime güvenmem, yapamama, başaramama duygularımı törpülemem gerektiği konusunda farkındalığım artmıştı. Hatta gün geçtikçe olumlamalarım sayesinde düşüncelerime ve duygularıma daha sirayet ettiğini hissetmeye başladım. Son haftamı ele aldığımda ki 3.seansımız bitmişti ve 4.seansı yapıyorduk, kokuyu hissettiğim gün sayısında neredeyse %75 azalma vardı. Uzun süredir elle tutulur bir etkileşim olmayan partner ilişkilerim konusunda da karşı taraftan sözlü konuşma teklifleri almaya başladım. Ama bu konuda ve iş konusunda da artık daha çok ‘ Ben ne istiyorum?’, ‘Ne beni daha mutlu eder?’ sorularına yönelik yaklaşmaktayım. Ve bu konu doğrultusunda istemediğim bir ilişkiye ya da işe sırf zorunlu olduğumu düşünerek devam etmeyeceğimi biliyorum. Ve aldığım kararları bu doğrultuda aksiyona dökmek için kendime sürekli telkinde bulunuyorum.
  Günün sonunda kendine ve başkalarına güvenen, değerli olduğunu bilen ve sağlık açısından problemi kalmayan biri olarak karşınızdayım. Her şey umutla ve güzel bir inanışla yenilenmeye devam ediyor..
  Yorum. Danışanımın bu şekilde farkındalığının artması fiziksel iyileşme olması çok güzel..Uzaktan çalıştığımız bu çalışmalarda mesafenin hiç bir öneminin olmadan kişiyi bile görmeden enerji alanında yapılan iyileşmelerin olması, bizlerin aslında ne kadar sınırsız olduğunu gösteriyor.....Şifa olsun....


 • comments author
  Melahat K. Ankara
  Diğer Konular

  Taner Bey'le yollarımız, internet te melek koçluğu ile ilgili araştırmalarım sonucu kesişti. Ben 2015 yılında kişisel gelişim ve reiki ile tanıştım. Daha önce iki ayrı kişiden reiki 1,2,3 uygulaması aldım. Ama bir yerde tekrar başa dönüyor, hayatımdaki döngüler, mutsuzluklar vs. beni tekrar aşağıya çekiyordu . Ben bir defa değişmeye karar vermiştim. Bunun geri dönüşü yoktu. Hayatımda, geçmişimde ve okul hayatımda bir yere geldiğimde tıkanıyor ve önüme çok büyük engeller çıkıyordu. Ben çok zor şartlarda şansımı ve başarıyı yakalamaya ve ulaşmaya çalışıyordum. Önüme hep engel koyanlar, beni zorlayan insanlar çıkıyordu. Ben hep neden böyle Allah'ım diye sorar , dualar eder ,ağlar ve pes etmeden yoluma devam ederdim. Reiki inisiyesi aldıktan sonra çok çalıştım , bol bol kendime ve başkalarına reiki gönderdim. Ve hep başa dönmek canımı sıkıyordu. Taner Bey'i bir mucize gibi tanıdıktan sonra her şey değişti. Her seansta bende olan blokajlar , tıkanıklar ve negatif enerjiler temizlendikçe kendimi buldum. Şu an çok heyacanlıyım. Anda Olmak eğitime katılacağım. Taner Bey'e çok teşekkürler. Sizi tanıdığım için şükürler olsun.


 • comments author
  Özlem İstanbul
  Diğer Konular

  Özlem sitenizin ziyaretçi defterine mesaj yazdı. 10.01.2015

  Konu : Geçmiş yaşam şifalandırması
  Mesaj: Okuduğum bir kitap sayesinde geçmiş yaşam şifalandırma seanslarının yapıldığını öğrendim. Kitapta, hayatlarında hep aynı şeyleri yaşayanların bu desteği almadan önce ve aldıktan sonraki durumları örneklerle anlatılınca ben de geçmiş yaşamımı şifalandırmak istedim. İnternette araştırma yaptığımda karşıma Taner Bey çıktı ve hemen randevu aldım. İlk seans sonrasında uzun süredir yaşadığım sırt ağrılarımdan kurtuldum; nedeni hayatın tüm yükünü kendim üstlendiğim içinmiş, çok doğru! Taner Bey''''in verdiği olumlama cümlelerini sürekli tekrarladım. Çevremdeki insanlar yüzüne ne oldu, pırıl pırıl parlıyorsun dedi, bu olumlamalar enerjimi de olumlu etkiledi. İkinci seans sırasında şiddetli baş ağrısı yaşadım ve bu 2 gün sürdü.Nedeni sevgili meleklerimin sabit fikirlerimi değiştirme çalışmasından kaynaklıymış. Sonra geçti. İşlerimde uzun süredir yaşadığım aynı olaylar yavaş yavaş kayboldu. Üçüncü seansımı ise dün aldım ve uzun süreden beri ilk kez çook derin uyudum. Teşekkür ederim Taner Bey ve sevgili eşi Ebru Hanım''''


 • comments author
  Burçak Ankara
  Diğer Konular


  Merhabalar Taner Bey öncelikle her şey için şimdiden teşekkür etmek istiyorum size. Seans benim için çok ilginç bir deneyim oldu. Çok farklı şeyler hissettim. Bunları sizinle paylaşmamı istemişsiniz. Nasıl anlatacağımı bilemiyorum. Biraz karışık olabilir ama anlatmayı deneyeceğim.

  Seansın daha ilk dakikalarında sol elimin özellikle üç parmağında (baş-işaret-orta) karıncalanma ve ısınma hissettim. Bunun hemen sonrasında başıma çok şiddetli bir ağrının girip on saniye kadar sonra geçtiğini hissettim. Daha sonra ayaklarımda dirseklerimde kollarımda da parmaklarımdakiler kadar olmasa da karıncalanmalar oldu.Parmaklarımda sanki ucu çok sivri olmayan bir şeylerin batırıldığını hissettim. Göbeğimle sol kasığım arasında bir şeyin çekilip lastik gibi sıkılaştırıldığını hissettim (bu benim için çok ilginçti). kendimi kapkaranlık bir deliğe uçuruma hızla düşerken gördüm. Ara ara kalp atışlarımın çok fazla yükseldiğini sanki bir şey ciğerlerimi zorlayıp nefes almamı engelliyormuş gibi şeyler hissettim. İki kasığıma da aynı anda bastırıldığını ve bunun bir süre devam ettiğini hissettim. Daha sonra bastırılma hissini köprücük kemiğimde aynı şekilde hissettim. Kendimi bir olaya şahit olurken gördüm. Bu olayda mavi bir apartmanı yandan görüyorum. Apartmanın yan tarafından görünüşte kenarlarında oda camları var ve orta kısımlarda hiç banyo tuvalet camı yok. Sade 3. kat gibi bir yerde tek bir banyo camı gibi küçük bir cam var. Oradan bir kadın camdan sarkmış ve aşağıdan bir kadın ona beyaz kundağa sarılmış bir bebek atıyor. Camdaki kadın çocuğu kapıp hemen içeriye giriyor ve ben onları uzaktan izliyorum. Yine başka bir görüntüde seneler önce yaşadığım ve benim belki de vajinismus olmamdaki en önemli etkiye sahip olan düşme olayının yaşandığı güne gidiyorum. Bu bir yaz akşamüstü gerçekleşen bir olaydı. Ben yere yatırılmış uzunca bir ağaç direğin üstünde oynarken bacaklarım açık şekilde ağacın üstüne düşmüştüm ve çok canım acımıştı. Ayrıca düşmenin etkisiyle kanamam olmuş ve annem panikle beni hastaneye götürmüştü. Ben daha o yaşta Kadın doğumculardaki o çatal koltuğa oturmuştum. Abim beni teselli etmek için bana ağlamadığım takdirde büyük bir bebek alacağını söylemişti. Gerçekten de doktordan geldikten sonra biraz ağladın diyerek bana küçük bir bebek almıştı. seans sırasında o gün düştüğüm yerde aynı kıyafetler yanımda aynı insanlarla bulunuyorum. o ana kadar yaşadıklarımı görüyorum. Ağaç da orda duruyor ama gerisini görmüyorum. Yani düştüğüm anı yaşamıyorum. Sonra sahne değişiyor ve ben elimde abimin bana aldığı bebekle bebeği bana verdiği yerde elimdeki bebeğe bakıyorum ve öylece duruyorum.

  Seans boyunca neredeyse sürekli kulağımda çekirge sesi gibi bir ses vardı ve kendimi genellikle vücudum toprak gibi bir şeyin altında ve sadece kafam dışarda gibi hissettim. Seansın sonuna doğru özellikle geçen merdivenden düşüp çatlattığım bileğim çok fazla zonkladı sanki iyileşiyormuş gibi oldu. Seansın sonuna doğru sol elimdeki uyuşukluk geçti. ve kendimi dişlerim dahil çok sıktığı fark ettim ve vücudum kademe kademe tık tık gevşedi. Derem oluyormuş gibi kafam hariç tüm vücudumun titrediğini sallandığını hissettim.

  Çok uzun ve karmaşık oldu biliyorum ama gördüklerim ve hissettiklerim bunlar...
  Bu arada yazmayı unuttuğum bir konu var. Seans sırasında ayaklarımın üstüne denk gelen kısımda bir kapı açıldı ve kapıdan içeriye sanki hologram şeklinde bir görüntüyle siz geldiniz. Üstünüzde kahverengi bir takım elbisenin üstüne geçirilip bağlanmış mavi bir ameliyat kıyafeti ve başınızda da beyaz bir bone vardı. Bana seansın nasıl gittiğini sordunuz. Ben de sanırım iyi gidiyor diye cevap verdim. Siz de diğer seansları da dolaşmam gerekiyor diyerek gittiniz.