Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Duyurular

Ofise gelmeden önce dikkat edilmesi gerekenler

Verdiğimiz hizmetin kalitesine önem veriyoruz o yüzden ilk randevunuzdan itibaren  belli standartları taşımaya özen gösteriyoruz.

Hastalık durumlarında;

1  Eğer randevu günü hastalığınız, ateş vb. şikâyetleriniz varsa hepimizin sağlığı için randevunuzu uzaktan da yapabiliyoruz. Hasta olmanız bu duruma  engel oluşturmaz.  Ya da başka  bir tarihe değiştirebiliriz.

Her odayı her danışandan sonra UV Ozon lambalarla dezenfekte ediyoruz. Bolca havalandırıyoruz. Böylece odalar seanslar için mikrop ve bakterilerden arınmış hale geliyor. 

Seans esnasında kullanmak üzere size özel göz bandı vereceğiz. Bu göz bandınızı kullanıp bir sonraki seansa yanınızda getirebilir veya taşımak istemezseniz isminizi yazarak saklayabiliriz,

 

Randevular hakkında;

3.  Randevu konusu belki de en önemlisi. Günlük sınırlı sayıda danışan aldığımız için, aynı gün yapılan iptaller ve değişiklikler bizi zor duruma sokuyor. Danışanların yer boşalırsa gelmek üzere sırada bekledikleri oluyor.Bize gelen randevu taleplerinde sayı dolunca başkalarını ne kadar acil bile olsa alamıyoruz.  


Randevu gününden 1 gün önce  arıyor ve  randevu günü size mesaj gönderiyoruz.  Eğer gelememe durumunuz varsa değişikliği en geç 1 - 2 gün öncesinden bize bildirmenizi rica ediyoruz.  Başka danışanların da hakkını almamak, ofis düzenimiz için bu durum şu an bizim için çok  önemli.


Acil durumlar dışında son andaki, randevu saati iptallerinde o seansınız yapılmış sayılacak, paketiniz varsa kullanılmış sayıp düşeceğiz ya da size yeni randevu verebilmemiz hemen olamayabilir. Aynı gün yapılan değişiklikler o saatin boş geçmesine sebep oluyor. 


Bir başka konu ise randevularınıza 15 dakika önce gelmeniz önemli. Gecikmeler saatlerde sıkışmalara sebep oluyor. Randevunuz konusundaki sorumluluğunuz ve hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. 


Arabanızı park etmek için;

Araba ile geliyorsanız; 1) Büklüm sok. üzerinde binamızın birkaç bina öncesinde İTÜ Evi adında bir bina var. Buranın otoparkına ücretli park yapılabiliyor. otopark görevlisinin ismi Dursun Cep numarası 0542 591 9061. Kendisini arayıp yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. 2) Büklüm cad. devamında Ramada Hotel çarprazında açık otopark var. 3) Ayrıca Tunalı Hilmi Cad. üzerinde birkaç otopark var onlarıda kullanabilirsiniz ama bizde telefonları yok.


Bu kurallar sizi ve bizi korumak ve sunduğumuz hizmeti daha iyi hale getirmek için uygulanıyor. Bizler için önemlisiniz. Anlayışınız için şimdiden  teşekkür ederiz.

İletişim Bilgilerimiz;

Taner Akçakanat

E-posta:

info@tanerakcakanat.com

Gsm:

 0553 918 48 12

Sbt. Tel:

0312 803 2890

Adres:

Tunalı Hilmi Caddesi Büklüm Sok. Çakıroğlu İşhanı 63/73 Çankaya, Ankara (Vakıf Bankasının Olduğu Bina)

 

Adres konumu için tıklayın