Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Ürün ve Hizmetlerimiz

Dünyanın İstediğiniz Yerinden Katılabilirsiniz !

İlk önce mutlaka sizi nasıl bir çalışma olduğunu anlamak ve nasıl sonuçlar alındığını anlamak için Yorumlar

Kısır döngü sözlükte; Aynı olumsuz sonucu veren, çözüm getirmeyen durumların tekrarlanması, sürdürülmesi durumu olarak geçiyor.

Kısır döngü ilişkilerimizde,  kariyerimizde, maddi durumlarımız da veya hayatımızın diğer alanlarında bir türlü istediğimiz sonuçlara ulaşamamıza neden olan olayları ifade ediyor. Konular;

İlişkiler,
Bolluk bereket,
İlişkiler,
Şanssızlıklar;
İş Bulamama,
Ters Dönen İşler başta olmak üzere birçok konu olabilir.

Bazen hayatta işler istediğimiz gibi gitmiyor.  Sürekli bir terslik yaşıyoruz.  Elimizi attığımız işler kuruyor, evraklarımız hallolmuyor, işlerde para kaybediyoruz.

Yatırımlarımız hüsranla sonuçlanıyor ve bu durum sürekli tekrar ediyor.

İlişkilerimiz sürekli aynı şekilde tekrarlıyor veya üstesinden gelemediğimiz psikolojik durumlar oluyor

İşte bu noktada geçmişten gelen enerjilerin hayatımızda yansımalarını yaşıyor olabiliriz. 

Bazen aynı DNA kayıtlarımızda hastalıkların aktarılması gibi bize anne ve babalarımızdan, atalarımızdan belli inançlar, düşünce kalıpları aktarılmış olabilir.

Farkında olmadan bize aktarılan düşünce ve inançların kaderini yaşıyor olabiliriz.

Bu  çalışmalarda bu kalıpları temizleyip, bu hayatta bir soluk almanızı ve işlerin düzelmesini amaçlıyoruz.

Bunun için  ortalama 7  çalışma yapıyoruz, çünkü tek çalışmanın yeterli olmadığını deneyimledik. 

Bizden randevu aldığınız gün sessiz bir odada uzanıyorsunuz. Bulunduğunuz şehir önemli değil, bu çalışmada mesafenin önemi yok. Biz de kliniğimizde belirlenmiş saatte minimum yarım saat boyunca sizin bu konuda yaşadığınız blokajlar (tıkanıklıklar) üzerinde çalışıyoruz. 

Çalışma sonunda bir rahatlama ve çalışma esnasında vücudunuzda enerji çalışmasını hissedebilirsiniz. Daha sonrasında rahatlamadan dolayı uykuya dalabilirsiniz ve çalışma bir müddet daha devam edecektir. Bir saatlik bir zaman dilimi daha güzel olur.

Randevular arasında hayatınızda çalışmanın etkilerini görmeye başlayacaksınız, ama çalışma sayısı Kişiye göre değişir

Bire-bir Koçluk Çalışmasından Farkı Nedir?


Bire-bir yapılan çalışmaları uzaktan veya ofisten yapabiliyoruz. Çalışma randevusunu karşılıklı belirlediğimiz bir gün ve saatte yapıyoruz. Kişilerin geçmişten gelen problem yaratan senaryolarını tek tek ele alıyoruz. Seansları konusarak veya konusmadan yapabiliyorum. Dikkat edilmesi gereken noktalar üzerinde konuşuyoruz. Birden fazla senaryo ve bilgi olabiliyor.

Konusmadan yapildiysa sonrasinda senaryolari paylaşıyorum. Konusarak yapildaysa zayen tum bilinç altındaki durumu tetikleyen durumları degerlendiriliyor. Temizlenen senaryoların tekrarlanmaması için zihninizi yeniden nasıl programlayacacağınızı öğretiyorum.

Bu bilgileri ofiste ise yüz yüze, uzaktan yapıldı ise telefonla görüşerek  paylaşıyoruz.  

Genel blokaj temizleme çalışmasında ise yine blokajlar temizlenmekle birlikte calisma esnasinda veya sonrasında görüşme yapmıyoruz.   Calisma yine yaklasik 50 dakika suruyor. Calisma sonrasinda genel bilgi içeren sesli mesaj yolluyorum. Bu mesajı e-mail veya whatsapp ile yolluyorum.


 Algıladığınız, gördüğünüz, hissettiğiniz şeylerle ilgili çalışma sonrası  whatsapp üzerinden hissettiklerinizi paylaşırsanız,   bu bilgiler ile ilgili de yorum yapıyorum.

Hangi gün olduğunu iletişim numaralarından ulaşıp rezervenizi yaparken öğrenebilirsiniz.

 Teke-tek yapılan çalışma ile genel çalışmanın farkı burada oluyor. 

Kısır döngüye sebep olan şey kişilik özelliklerinden kaynaklanıyorsa,  ruh halinizde bir değişim göreceksiniz. Olaylara bakış açınız değişmeye başlayacak.   Sizi durduran,  engelleyen şey kızgınlık ve öfke ise bu duygularınızda azalma olacak.

Kendinizle ilgili daha olumlu düşünmeye başlayabilirsiniz.  İlişkileriniz sizin için hayırlı ise ilişkileriniz güçlenecek, hayırlı olmayan ilişkileriniz ise sonlanacaktır.

İnşallah, allahın da izniyle herkese şimdiden şifa olsun.

Not: Yapılan çalışmalar eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce Doktorunuza ya da Psikloloğunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır.

Genel Blokaj Çalışmasına Katıl


Size Genel Çalışma sonrası yapılan birkaç yorumu yolluyorum.

7 Mar 2015 14:24 tarihinde "Serkan "  yazdı:

Merhaba Taner Bey Aynı gün çalışma öncesinde yeğenim için oyuncak kılıç bakmıştım. Şimdi çalışma sırasında aldığınız vizyonda dev bir akreple savaştığımı ve onu kılıçla öldürdüğümü söylüyorsunuz. Ayrıca önceki çalışmada da benzer bir şey olmuştu. Yine yeğenim için bu defa ok ve yay arıyordum çalışmada ise oklarla vurularak öldürüldüğümü görmüştünüz. Bunlar birbiriyle ilişkili mi değil mi geçmişle ilgili mi değil mi bilmiyorum ama çok ilginç doğrusu.

Sizinle yaptığımız ilk çalışmadan sonra gün be gün değişiyor hayatım diyebilirim. İnsanların bana yaklaşımı öyle bir farklı olmaya başladı ki... eskisinden çok daha samimi anlayışlı ve sevecenler hem de beni hiç tanımayan insanlar. Bunun yanında uzun süredir enerji çalışmalarıyla uğraşan biri olarak kendi başıma halledemediğim sıkıntıları bu kadar kısa bir sürede geçmiş yaşam şifasının çözmesi beni nasıl memnun etti anlatamam. Kendimi nihayet dengede hissediyorum. Yıllardır özlediğim bir şey bu. Zira duygu durumum sürekli değişiyordu ve bunun için şifa çalışması yapacak olsam daha kötü olabiliyordum. Enerji çalışması yapmak beni korkutur olmuştu.çünkü şifa krizlerine girip duruyordum. Bütün bunlardan kurtuldum çok şükür. Buradan size bir kez daha teşekkür etmek isterim.

Dünkü çalışmada  ise öncekilerden çok daha güçlü etkiler oldu. Ve bir saat sürdü bedenimin her yanında bir çok farklı çalışma olduğunu hissettim. Bir şey hiç beklemediğim bir anda iki ayağımdan hızla çekip beni bir silkeledi şöyle. Bu ve benzeri etkiler kendi başıma yaptığım çalışmalarda da çok oluyor. Bir de çalışmalara başladığımız günden beri çok canlı rüyalar görüyorum her akşam. Bütün bunların arınma işleminin bir parçası olduğunu bildiğim için çok seviniyorum. Sağ olun var olun...

Kısacası bolluk bereket çalışmaları yapmayı dört gözle bekliyorum. Sanırım yine ancak iki hafta sonra başlayabiliriz.

Saygı ve sevgilerimle,
Serkan

Genel Blokaj Çalışmasına Katıl

Betül, 24.02.2015

Taner Bey, Merhaba Size teşekkür etmek istedim, ama herkesle paylaşmaya da çekindim açıkçasi, çünkü gerçekten Sadece sizinle paylaştığım özel niyetlerimdi bunlar.. Genel paylaşım için sizin hakkınızda olumlu referans vermeyi çok isterim ama bu özel niyetlerimi genel açıklığa nasıl uyarlayacağımı bilemedim, özür dilerim.. Uygun kısımların paylaşımını size bırakıyorum..

Bana gerçekten çok faydanız oldu.. Ben reiki 1 eğitimi almıştım, fırsat buldukça da uygularım kendime, bio enerji çalışmaları da almıştım, bu yüzden sanırım sizin uygulama süreciniz daha başarılı oldu üzerimde.. 
Aşagıda belirttiğim 3 dileğimle de ilgili olumlu gelişmelerim var sonsuz teşekkürler :)
 Küçücük sevimli hassas narin bir can taşıyan  muhabbet kuşumuz gayet iyi bin şükürler olsun Rabbime, sonsuz teşekkürler size .. dengesi düzeliyor, ses telleri düzeldi hatta aynı eskisi gibi dillendi şakıyor ve sabahtan akşama konuşuyor maşallahh.. Bundan sonrasını bilemem tabiki Allahım korusun ama şimdilik çok iyi ve uçabilme yolunda ilerliyor..
Yurtdışındaki okuluma başladım, bir ay geçti bile !!! İnanılmazzz, bu benim için gerçekten ulaşılması güç bir hayaldi ve kolayylıkla halloldu, liseden beri designer olmak hayalimdi, 40 yaşımda italya Floransa da interior design okuyorum :)) sonsuzzzzz teşekkürler.. 
Selamlar, başarılar.,
Betül 

Yorum. Burada 2 farklı konu için genel çalışmaya katılındı. Birisi sahip oldukları muhabbet kuşunun sağlığı diğeri ise bolluk ve bereket konusu idi. Şifa olsun.

N.D.Y ANKARA tarafından sitenize bir yorum yapıldı.

20. Kasım. 
Yorum: Bolluk bereket çalışmasına katıldığım 2.çalışmadan sonra hiç hayal edemeyeceğim fırsatlara karşılaştım.2. Çalışmayla başlayan fırsatları 3.çalışmanın sonrasında kontrol edemediğim bir şekilde değerlendirdiğimi gördüm. Benim için önümüzdeki 5 sene boyunca yapamayacağım karlı bir yatırım yaptım ve olmayacakmış gibi görünmesine rağmen herşey istediğimden hızlı gelişti ve halloldu. Bu çalışmaya annem P.D ile birlikte katıldık ve yaptığım karlı yatırıma annemle ortak girdik. Evet önce pek birşey anlaşılmıyor fakat enerjiyi hissedebiliyorsunuz yaşadığınız mucizelerle inanmamak mümkün değil.yaptıgımız yatırım tamamen kendi dışımızda gelişti ve sonucu çok güzel oldu.ANNEM VE KENDI ADIMA EBRU HANIM VE TANER BEYE ÇOK TEŞEKKÜRLER EDERIZ. 


Kasım ayında yapılan ilk çalışmadan sonraki bir yorum:

Taner Bey yarın konuşuruz ben ön bilgi vereyim yinede eşim girmiş oldugu sınavlardan birinden çok güzel bşr sonuç aldı ve dereceye girdi ilk aşamada son bir aşaması kaldı.1950 kişinin girebileceği listede 25.ci oldu ve bu konudaki çalışmalardan ve katkınızdam dolayı teşekkür etmek istemiştik :-) sevgiler

Merhaba Taner Bey,
Bu çalışmayı hemen sizinle paylaşmak istedim. Uçan beyaz bir atın üstünde çok hızlı gittik. Yanımdaki ses korkmuyorsun değil mi? dedi korkmadiğimi söyledim. Bir savaş alanını izliyorduk. Sen korkmazsin dedi ses. Savaş alanındaki savaşçı inanılmazdi ama tuhaf bir şey oldu kacsa kurtulurdu kaçmadı. Boynunu kesen savaşçıyı gördü.  Ses kim olduğunu anladın mı dedi. Anladım dedim boğaz hassasiyetim bu yüzden. Uçan beyaz atla aydınlık bir yere doğru uçtuk senin için dedi. Hazırız seni bekliyoruz. İlginç ve şaşırtıcı bir deneyim oldu. Bunları acilen paylaşmak istedim. Detayları daha sonra paylaşırım. Sizin bu çalışmada benimle ilgili hissettiklerinizi merak ediyorum. Sevgiler 
Canan

 Bir başka danışanımız;

 İyi akşamlar hocam,

 

Çalışma başladıktan sonra vücudumun bazı bölgelerinde karıncalanma hissettim. Elim, parmaklarım kolum, ve ayak kısmında oldu karıncalanmalar. Bir noktada ısınma oldu. Daha sonra yeşil ışık tarafından aydınlatılan görüntüler gördüm. Neon lambası gibi. görüntüler gelip gitmekteydi. Genel olarak uzayda ve denizaltında görüntüler gördüm. Zaman zaman bulanık olan bu görüntüler zaman zaman çok net görüntülere dönüştü. Görüntülerin aktığı esnada bazı cümleler gördüm ama şu anda hatırlayamıyorum. Renkli görüntüler bazen siyah-beyaza dönüştü. Sonrasında mide ve bağırsaklarım bölgesinde hareketlenmeler hissettim. O bölgenin değiştiğine ve hareketlendiğine şahit oldum. Sonrasında isteğim dışında derin derin nefes almaya başladım. İçime zindelik ve olumlu şeylerin dolduğunu hissettim.

 

Çalışma sonrasında dinlenmiş ve çok zinde hissettim kendimi. Çok değişik ve güzel bir deneyimdi.

 Çok teşekkür ederim.

Abdullah

 Genel  Blokaj Çalışmasına Katıl

 Merhaba Taner Bey,


Mesajınızı aldım. Olumlamaları uygulayacağım. Teşekkür ederim.
Çalışma sırasında enerjiyi gayet net hissettim. Bölge bölge dolaştı. Özellikle sol kolumda (dirseğime kadar) manyetik bir baskı oluştu. Sonlara doğru bir süre farklı bir boyutta hissettim; zihnim adeta pırıl pırıldı. Kalbimde, kasıklarımda, başımın üzerinde ve bacaklarımda çalıştı. Ayrıca midemde küçük küçük patlamalar olduğunu hissettim. Bedenimde hala elektrik dolaşıyor hissi mevcut, henüz erken sanırım bir şey söylemek için...

Özellikle bugün biraz asabi hissediyordum, söylediğiniz gibi; Eski halimle alakası olmamakla birlikte. Bu şekilde ruh halim değişiyor hep. Verdiğiniz olumlama bu ruh halime tam uyuyor.

 Ahmet