Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Yorumlar

danışan yorumları

Hayat amacını bulamamak isteksizlik gibi konulara destek


Seans Sonrası düşüncelerinizi sizde paylaşmak istiyorsanız lütfen tıklayınNot: Yapılan çalışmalar eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce Doktorunuza  danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır.


SEANS'A KATIL 

Danışan Yorumları

 • comments author
  Medine Şahin Hatay
  Hayat amacını bulamamak isteksizlik gibi konulara destek

  Sayın hocam ben de sizden 2017 de geçmiş yaşam temizleme üzerine seans aldım iki kez ve seans esnasında ne gördüysem oldu daha çok geleceği görmüştüm hatta bununla ilgili canlı yayına da katıldım .Denize kıyısı olan bir yere taşındım,güzel arkadaşlıklar mutluluk,hatta yakınlarda araba aldım sanki imkansızdı ama oldu seanstada görmüştüm ,şimdi ilerde evlenmeyi ve bir kız çocuğu sahibi olmayı ,tüm dünyayı gezmeyi ve daha huzurlu bir hayatı bekliyorum ,son görüntüde yaşlılığımı görmüştüm saçlarım beyazlamış çok güzel bir evde huzur içinde bir kitap okuyordum ve bu huzurlu hayat benim mi diye kendimle konuşup şükrediyordum çünkü geçmiş hayatım çok zor geçmişti ...Bu inanılmaz bir şey arabayı da alınca yazmak istedim çok teşekkür ederim Hataydan selamlar Medine öğretmenden sevgiler saygılar


 • comments author
  Elif Özcan Bursa
  Hayat amacını bulamamak isteksizlik gibi konulara destek

  Bu çalışmalarda bilinç seviyemin arttığını fark ediyorum. Allahla olan muhabbetimin arttığını bile fark ediyorum. Olumsuz bir durumla nasıl mücadele etmem gerektiğinin bilincindeyim. Daha olumlu düşünmeye başladım. Olumlu düşünemediğim de zihnimin körleştiğini bulanıklaştığını fark ettim çözüm üretemediğimi o anda kısılıp kaldığımı fark ettim sonra kendimi toparlayabildiğimi gördüm.
  Çok yapmadığım bir davranışı yaptığımda hoşuma gitmeyen bir durum olacağını düşündüm de diyorum ki yapmam gerekeni yapacağım doğru olanı diyorum neden korkuyorum ki diyorum. Bir de bunları düşünürken mücadele edeceğim diyordum ama şimdi öyle düşünmek istemiyorum. Yapılması gerekeni düşünüp ondan sonra gerekeni yapmalıyım diyorum. Bu çalışmalarda bilinç seviyemin arttığını gözlemleyebiliyorum. Bu konularda bir şeyler çok okumama rağmen bunları içselleştirip yapım haline gelmesini istiyorum.


 • comments author
  Sinem Ünal İzmir
  Hayat amacını bulamamak isteksizlik gibi konulara destek

  Taner hocama çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Saatim geldi önce Taner hocamla telefon görüşmesi yaptık daha sonra sakin bir odaya geçip niyetimi edip uzandım. İçimden ne olabilir ki şimdi böyle yatıp ve şifa mı bulacağım diye düşünürken mucize şeyler yaşadım. Çok ağladım rahatlamış muhteşem bir huzurla seansım bitti Taner hocamla seans esnasında yaşadığım şeyler hakkında konuştuk. Telefon görüşmem bittikten sonra tuhaf şeyler olmaya başladı. Aynaya baktığımda sanki kendimi ilk defa görüyordum kafam bomboştu iç sesim susmuş sadece ben vardım. Hiçbir şey düşünemiyordum dışarı çıktım sonra ağaçları insanları her şeyi ilk defa görüyor muş gibiydim. Ayaklarım sanki yere basmıyordu o kadar güzeldi ki sanki yeniden doğmuştum. Bugün kaybettiğim babama benzeyen birini gördüm hiçbir şey hissetmedim eskiden babama benzeyen birini gördüğümde içime bir acı olurdu. Bütün günüm hüzünle geçerdi yükseklik korkum vardı ama artık yok çok ilginç. İşimle ilgili endişelerim kaygılarım vardı seanstan sonra sanki kendimi çok başarılı zengin mutlu huzurlu hissediyordum artık korkularım yerini çok güzel duygular almıştı bu benim daha ilk seansım bakalım daha neler yaşayacağım heyecanla bekliyorum.


 • comments author
  Bahar ç Tokat
  Hayat amacını bulamamak isteksizlik gibi konulara destek

  Sisli bir yolda yürümeye benziyordu her şey. Bulanık ne olduğunu anlayamadığım hep bir panik hali ve her şey kontrol altında tutma çabası. Yürürken fark edemediğim ama canımı acıtan bir sürü şey bir yandan bu yanlarımı ovuştururken yola devam etmek zorunda olduğunu bilmek. Düşmeler kalkmalar yaşadıklarımı anlam vermeye çalışırken beynimin dayanılmaz yorgunluğu. 10 yıl önce tam da dibe vurdum an her şey bitti derken yüce yaradanın bana verdiği güçle yavaş yavaş sis perdesinin ortadan kalkması belki de teslimiyet.

  Etrafımdaki güzellikleri burada neden olduğumu ve deneyimlerimi çıkarmam gereken yaşam derslerimi almaya başlamamla birlikte doğan güneş sisi ortadan kaldırdı. Fakat yine bir sorun vardı. Bulanık görüyordum içimdeki his aslında bu görüntünün daha net olabileceğiydi ve yolum Taner beyle kesişti. Tıpkı bir göz doktoruna gidersiniz ve size birkaç cam denedikten sonra net görmenizi sağlayan bir gözlük verir ya işte öyle bir şey aman Allah’ım ben körmüşüm şimdi her şeyi görebiliyorum duygularımla algılıyor her şey artık çok net.

  Bunun verdiği huzur, mutluluk tarif edilemez sonra aynaya dönüp bakıyorum ve ben şimdiye kadar hiç görmediğim yanlarımla ben. Yüzündeki gülücüğü fark ediyorum yanağımdaki gamzeyi gözlerindeki ışıltıyı benle birlikte tüm yaratılanları ve aslında hep beraber dans ettiğimizi müziğin verdiği sarhoşluğu. Sokakta yürürken yerde yatan köpeğin gözüne bakıp hey dostum ne haber üzgün görünüyorsun iyi misin dediğimde içimden önce kendimin bile şaşırdığımı fark ettim. Çiçekleri sularken minnoşlarım benim ne güzel de açmışsınız bak sen de mi açtın diye severken eşimin ne yapıyorsun çiçeklerle mi konuşuyorsun dediğinde irkildiğimi fark ettim. Arkadaşlarla piknikte iken öten kuşlara severim ben sizi ne de güzel ötürüyorsunuz derken arkadaşımın bana gülüşüyle kendime geldiğimi fark ettim. Sabahları kalktığımda dilimde bir şarkı dolanmış kendimi mutfakta bulduğumda oğlumun sessizce gelip kolumdan öptüğünde benim de sevgili oğlumu öptüğümü fark ettim. Sanki elimde sihirli bir değnek ile dolaşıyorum.

  Yaradanıma ve meleklerime şükrediyorum ihtiyacım olan rehberle beni buluşturdukları için. Taner Bey’in sesindeki naiflik her şeye duyduğu saygı sevgi yardım etme arzusu aldığı eğitimler ve bu konuda çok donanımlı olması başarıya giden yolu kısalttığını eminim. Taner beyle yaptığımız enerji çalışmaları sonrasında ruhumda olan pozitif değişimler çok memnun edici artık vermek kadar almanın da doğal olduğunu istediklerimi yapabilecek güçte olduğumu biliyorum. Ben değerliyim ve en iyisini hak ediyorum. Aydınlanmış olmalı verdiği huzur ile bu ışığı yaymak üzere yola yeniden çıkıyorum. Keşke hepimiz maddeye verdiğimiz değer kadar manayada verebilsek. İyi ki varsınız Taner bey. Sevgi ve ışıkla kalın.


 • comments author
  Gamze A. İzmir
  Hayat amacını bulamamak isteksizlik gibi konulara destek

  Merhabalar. hayatımda hep devam eden karamsarlık boşluk hayattan zevk alamama kendimi ifade edememe elimde olan güzellikleri gorememe kendime yeteri kadar guvenmeme kendi degerimi farkedememe vs. Sorunlarım nedeniyle Taner bey le çalışma kararı aldım. Şu an anlıyorum ki Allah bana yol gösterdi ve Taner beyle tanismama vesile oldu. Çok şanslı ve kıymetliyim artık. İlk seansimizdan itibaren inanılmaz mucizelere tanık oldum ve oluyorum da.... Üzerimdeki blokajlarin açıldığını her geçen gün hayatın ailemin tüm evrenin farkına varıp benim için harika güvenli olumlu yeni güzel yenilikler getirdigini goruyorum. Kendimin çok değerli olduğunu ben iyi olunca tüm herşey için daha faydalı olacagimi kavradım. Mucizeler arka arkaya geliyor. Hayalimizdeki eve sahip olduk . Olmaz yapamayız dediğimiz birçok şeyin üstesinden geldik ve geliyoruz. Ailemin çocuklarımın en çok ta kendi benligimin farkına vardım. Artık çok umutluyum ve huzurluyum. Uyandigim her yeni güne sukrediyorum. Olumlamalarimin çok faydasını gördüm ve görüyorum... Sözcüklerin olumlu dusuncelerin gücüne evrenin bütününe tamamıyla inanıyorum. Taner beye sonsuz teşekkürler. Bana yeniden beni hissettirdiği yaşamın benim için mucize olduğunu ve bunu hakkıyla yaşamam gerektiğini farkettirdigi için. Yolunuz açık olsun...
  Her şey için teşekkür ederim iyi ki varsınız....


 • comments author
  Gülben S. İstanbul
  Hayat amacını bulamamak isteksizlik gibi konulara destek

  Taner Bey merhaba çalışma sonrası bendeki değişiklikler ve neleri fark ettiğimle ilgili benden istemiş oldugunuz ödevi yazıyorum;
  1. Öncelikle kendi öz degerlerimin ne kadar değerli ve güzel olduklarının farkına varıp bunlara sahip olmanın güzelliğinin sevincini yasamami sagladiniz
  2.insanlari degistiremeyecegimi ama yonlendirebilecegimi anladım
  3. Kültürel çatışma, dinsel çatışma dünya varoldugu sürece devam edecek
  4. Kötülük asla yokolmayacak, her seferinde farklı bir şekilde karşımıza çıkacak
  : 5. Olaylara müdahele sıcağı sicagina yapılacak
  6. Kendi özume sahip çıkacağım
  7. Dünya hergün değişiyor, benim de buna ayak uydurmam gerekiyor, yenilenmem gerekiyor
  8. İnsanın başına her türlü olay gelebilir. hata yapabiliriz, dört dörtlük değiliz
  9. Artık kendimi sevmem gerekiyor
  : 10. Mutluluk sadece başkalarını düşünmek değil.
  11. İnsanların egolarini, kiskancliklarini vb. olumsuz duygularını kendi üzerime almayacagim.
  12. Kendimde bir sorun varmış gibi diretmelerine katlanmayacagim. kesinlikle doğrusunu bildiğim konular için
  13. Kızımı daha çok seveceğim, o bana bir armağan bir çiçek
  14.kizima da aynilarini ogretecegim
  15. Kadın olmanın güzelliğini yaşayacağım, çünkü bu suç değil
  16. Karşımdaki insanlara yaptıklarının sorumluluklarını almaları gerektiğini ifade edeceğim, ya da davranışlarının
  17. kitap okumayı bıraktığı ıcın kendime kızıyorum ve affediyorum
  Şimdilik bu kadar Taner Bey
  Yorum: Daha ne olsun :) Danışanımız seanslarını uzaktan yaptırdı. Çalışmalardan sonra yukarıdaki farkındalıklarla çok iyi sonuçlar aldı. Başarı her zaman içimizde ve kendimizle ilgili farkındalıklarımız da tebrikleeer....


 • comments author
  Cem İstanbul
  Hayat amacını bulamamak isteksizlik gibi konulara destek

  Çok ilgi göstermediğim ve ilgilenmediğim bir konu olan enerji üzerine daha farklı eğilmem gerektiğini fark ettim. Umduğumdan çok daha fazla verim aldım.

  Çalışma sonrasında bu kadar verim alabileceğimi hiç düşünmemiştim. Hayatımda o kadar olumlu gelişmeler oldu ki, bu çalışma keşke daha önceleri uygulasaydım diye düşündüm. Ama bunun da şu anda olması gerekiyormuş sanırım.
  Hocamıza bunun için çok teşekkür ederim.

  Yorum: Danışanım mükemmeliyetçi ve birçok şeye takılan bir kişiliğe sahipti. 4 seansta hayata karşı pozitif bakan ve olayların iyi yanlarını görüp çok fazla etkilenmeyen bir kişiliğe sahip olarak ayrıldı. Şifa olsun.
 • comments author
  Ayten Y. Ankara
  Hayat amacını bulamamak isteksizlik gibi konulara destek

  A.Y. Ankara 28.11.2014

  Ebru hanım Taner bey canım meleklerim bana verdiginiz enerji bana verdiginiz hayat sevinci sayenizde yapabildiklerim yardımlarınız için sözcükler yetmiyor sizler bana allahın zor günlerimde yanımda olmanız bana güç vermek... için gönderdigi meleklerimsiniz size maddi borcum varsa hakkınızı helal edin ama manevi borcum gönül borcum bu nasıl ödenir bilmiyorum sizleri tanımış olmak ölene kadar başıma gelecek en güzel şey insanların sizi tanımasıinsanlara faydalı olmak herkeze nasip olmaz siz bu dünyada sıkıntıları olan insanlar için görevlendirimiş iki meleksiniz allah her şeyin en güzelini en hayırlısını gönlünüze göre versin hiç sıkıntı yaşamayın sizi çok seviyorum

  Yorum: Sabah ilk okuduğumuz mesaj buysa bizler sizlerin varlığına nasıl şükretmeyelim:) Ben ve eşim hergün naçizane allahın izniyle sizlerin şifasına aracı olabiliyorsak ne mutlu. Eşimin de benim de çok büyük sevgiyle yaptığımız bu amacın sizlere faydası olduğunu görebilmek tarif edimeyeceğimiz bir mutluluk. ÇOK ŞÜKÜR....SİZ DE İYİ Kİ VARSINIZ...


 • comments author
  Ayşe Y. Ankara
  Hayat amacını bulamamak isteksizlik gibi konulara destek

  Ayşe Y.
  29.04.2015

  Seanslara yaşam amacımı bulamama, ait olamama, ne yapmak istediğimi bilmeme ilgili yaptırdım; 3 seans sonunda ve seanslar sürecinde çok değişik şeyler yaşadım. Mucize gibiydi ve yeniden doğmuş gibiyim. Kendimi bu dünyaya daha ait hissediyorum. Aradığım cevapları daha net gördüm. Daha mutluyum, daha rahatım ve keyifliyim. Bulunduğum ortamdan rahatlıkla çıkabileceğimin farkına vardım. Sadece yaptığım işle ilgilenmek zorunda olmadığımı farkettim. Farklı alanlara yönemenin geç olmadığını gördüm, önümüzdeki 6 ay için planımı yaptım. Keyifle uygulama başladım. Yeni ve farklı iş ve yaşam alanı seçtim.
  Herşey için çok teşekkürler.


 • comments author
  Ayşegül fransa
  Hayat amacını bulamamak isteksizlik gibi konulara destek

  Taner Bey merhaba, nihayet seanslarla ilgili size geri dönüş yapıyorum:) Sizinle ilk tanışmamız hayatımın maddi ve manevi anlamda tam bir çöküş içerisinde olduğu bir dönemde oldu.Artık bir şeylerin ters gittiğini yıllardır hep aynı şeyleri yaşayıp farklı insanlarla aynı sonuçları deneyimlediğimi fark ederek bu durumun değişmesi gerektiğini anladım ve değişim için neler yapabileceğimi araştırmaya başladım.Geçmiş yaşam şifası dikkatimi çekmişti.Hangi durumlarda geçmiş yaşam şifası yapılması gerektiğini okuduğumda işte benim ihtiyacım olan bu dedim. Birçok kişi vardı geçmiş yaşam şifası yapan araştırırken sayfanıza baktım yorumları tek tek okudum ve sizi aramaya karar verdim.Bir cmtesi günüydü telefonda o kadar ilgili ve samimi konuştunuz ki ilk anda sizinle çalışmak istediğime karar verdim. Değişimimin sizinle olacağını hissettim.Tabi ben psikolojik açıdan o kadar kötü bir durumdaydım ki ağlamadan konuşamıyordum bile.Kendimi bitmiş, mahvolmuş,yıkılmış,çok zayıf,değersiz,zavallı bir insan olarak görüyordum.Bu şartlarda ilk seansı çok büyük bir merak ve heyecanla beklemiştim.Seans sırasında hissettiklerim çok garipti, uzakta olmama rağmen enerjinin vücudumda gezindiğini çok net hissetmiştim, kolumda ve bacaklarımda karıncalanma,boğazımda yoğun bir baskı ve ellerimin içinde bir kürenin döndüğünü,en sonunda ise sıcacık bir enerjinin tüm vücudumu adeta sevgiyle kucakladığını hissetmiştim.Seans sonrasında verdiğiniz olumlamaları hergün yapmak ise oyun gibiydi.İlk günler inanmayarak yapıyordum yıllardır kalıplaşmış düşünceler birden değişmiyor tabi.İkinci seans sonrasında ise hayatımda değişiklikleri fark etmeye başladım.Önceden bir olay olduğunda veya bir tartışma yaşandığında boğazım düğümlenir söylemek istediğim hiçbirşeyi söyleyemez sonrasında günlerce kendimi yiyip bitirirdim.Seanstan 3 gün sonra benim çok sevdiğim değer verdiğim çok saçma sapan bir sebepten dolayı beni terk eden sevgilimle iş yüzünden bir tartışma yaşadık.İlk defa söylemek istediklerimi rahatlıkla söyledim,o an çok sinirlendim ve üzüldüm söyledikleri canımı acıttı yine ancak sonrasında akşam evime geldiğimde içimde ne bir öfke ne bir üzüntü hiçbirşey olmadığını fark ettim.Kendi içimde huzurluydum.Yaşadığım bu olay beni öncekiler gibi etkilememiş, aynı konuşmaları beynimde defalarca tekrar etmemiştim.Kendimi çok hafif hissediyordum.İnsanın kendi içinde huzurlu olması paha biçilemez bir şeymiş yıllardır bu hissi yaşamamıştım hem çok garip geliyordu hem de beni çok sevindiriyordu oh be ne büyük rahatlıkmış diyordum.Üçüncü seanstan sonra ise hayatım hızlandı sanki, hayatımın akışı değişti.Hergün dolu dolu geçiyor ve bu sırada ben kendimi kuş gibi hafif hissediyordum.Hayatımdaki sorunlar aynı duruyordu bir düzelme yoktu ama benim bakış açım değiştiği için artık çok daha mutlu ve huzurluydum.En ufak bir kaygım, kızgınlığım, kırgınlığım kalmamıştı.Bu arada yeni biriyle tanıştım ve evlilik teklifi aldım herşey o kadar hızlıydı ki.Ama ben hiçbirşeye direnmiyor ve kendimi akışa bırakıyordum.Kendime ve hislerime çok güveniyordum önceden olsa neden olmasın diye düşünebileceğim evlilik teklifini gayet kendimden emin bir şekilde reddettim.Ve sonrasında kesinlikle dönüp düşünmedim aklıma bile gelmedi.Kısacası hayatımdaki yükleri attığımı fark ettim.Kendi kendime en büyük kötülüğü yapıyormuşum, herşeyi herkesi kendime dert edip kendimi mutsuz ediyormuşum.Şimdi ise özgürüm kimsenin beni mutsuz etmesine izin vermiyorum.Bu arada önceden çok kalitesiz ve sık sık bölünen uykularım o kadar rahat ve derin bir hale geldi ki ne zaman sabah olduğunu bile anlamıyorum.Dördüncü seans sonrasında eski benim yerime başka bir ben gelmiş gibiydi.Önceki duygu ve düşünce kalıplarımdan tamamen farklı hareket ediyordum.Bir olay olduğunda tamamen iyide kalmayı karşı tarafın kötülüğünün kendisini bağlayacağını ve benim bu kötülüğe dahil olmayacağımı fark ediyordum.Sanki ruhum bedenimden yukarıya çıkmış,özgürleşmiş ve büyük resmi görerek hareket ediyordu.Hiç bir şey için kalp kırmaya,üzmeye,üzülmeye gerek yoktu.Hoşgörü sınırım çok genişlemişti ve böyle yaşamak çok konforluydu.Daha az yoruluyor ve stresten uzak kalıyordum.Ve kendime şu soruyu soruyordum aslında özümde ben böyle bir insansam neden kendimden bunca yıl uzak kalıp kötülük yapıp acı çektirmiştim ki?Bu süreçte daha önce ölsem affetmem,hakkımı helal etmem dediğim insanlara ve öfkeli,kırgın olduğum bana çok acı çektiren insanlara karşı içimde en ufak bir kötü duygu kalmadığını fark ettim.Şu an gelseler gayet rahat bir şekilde hiçbirşey yaşanmamış gibi konuşabilirim onlarla.Hatta arayıp kendim konuşmak bile istedim ama sonradan doğru olmayacağına karar verdim.Çünkü bu dönüşümü ben kendi içimde yaşamıştım ama karşımdaki insanlar aynı düşünce kalıbında olduğu için olumlu bir sonuç alamayacağımı düşünerek vazgeçtim.Hatta bu konu ile ilgili benim bu sürecimi en başından beri bilen arkadaşımın yorumu şöyle oldu sen fazla iyi ve rahat oldun bu da iyi değil galiba:)Bu arada bolluk ve bereket enerjimde değişmeye başladı galiba son zamanlarda etrafımdaki herkesten durup dururken hediyeler,çiçekler, davetler almaya başladım.Önceden olsa önemsemezdim ama şimdi bu ufak şeylerin bile bana bir işaret olduğunun ayırdına varabiliyorum.Çünkü farkındalığım arttı.Geriye dönüp baktığımda tüm bunların 1 ay içinde olduğuna inanamıyorum İlk seansı 28 martta almıştım ve bugün 30 nisan.Şu anda geldiğim noktada yeni beni çok sevdim,onunla yaşamak çok rahat ve huzurlu.Bu arada küçük bir not vereyim inanmayarak başladığım olumlamaları sanırım içselleştirmeye ve inanmaya başladım.Bu da güzel bir gelişme bence.Umarım bundan sonraki hayatım bu şekilde hatta daha iyi olur.Tüm bunları size borçluyum, hayatıma sanki siğirli bir değnekle dokundunuz ve müthiş bir değişim yaptınız.Pazartesi son seansımız var her seans bir heyecandı benim için biteceğinden dolayı üzgünüm.Ama bu seansların bana kazandırdıklarının hayatımda kalıcı olacağını ümit ediyorum. Aslında olayın özüne indiğimizde yaşadığım sürece hayatıma dokunmaya devam edeceksiniz bunun bilincindeyim. Herşey için çok teşekkürler minnettarım size


 • comments author
  Zehra Çanakkale
  Hayat amacını bulamamak isteksizlik gibi konulara destek

  Merhaba Taner Bey,
  Her ne kadar üçüncü seansımı size aktaracak vakti bulamasam da olumlamlarımı turumda bile hiç bırakmayan çalışkan bir öğrenciyim, verdiğim daha doğrusu verebildiğim tepkilere ben bile şaşırıyorum, evde çok farkına varamıyordum belki ama insan ilişkilerindeki olumlu değişimi turumda çok hissettim, birkaç gündür tanıdıklarımdan duyduğum şey üzerine size yazmak istedim, sende birşey var, resimlerin bile daha farklı vs vs gibi, telefonla konuşurken bile sesiniz nasıl hayat dolu gibi yorumlar, bu tepkiler üzerine daha iyi anladım ki bu harika birşey, kendi değişimimi zaten yaşıyorum fakat dışarıdan da bunun görülmesi muhteşem bir his, size nasıl teşekkür edeceğim bilmiyorum, 11 Mayıs seansımızı dört gözle bekliyorun, iyi çalışmalar dilerim.. Sevgiler..


 • comments author
  DEMET Ankara
  Hayat amacını bulamamak isteksizlik gibi konulara destek

  İlk seansım çok yoğun geçti, yönlendirmelerle birçok yere gittim ve sevdiklerimi gördüm.
  İkinci seansta kendimi kesinlikle şartlamadım tekrar görmek için, Sadece nefesime ve yönlendirmelere odaklandım. Bütün ışıkları, renkleri görebildim. Beyaz ışığın yoğun bir şekilde ayak tabanlarımdan hızla bütün bedenimi kapladığını hissettim. Sağ ayak tabanım sürekli içten attı.
  Bu arada sol tarafımdan gelen sayfa çevirme sesleri dikkatimi çekti.
  Büyük bir defterdi bu ve sayfaları açıldığında inanılmaz bir ses çıkarıyordu. Yani bildiğimiz defterlerden çok farklı idi. İnanılmaz rahatlamış bir şekilde kalktım.
  Bugün için yapılan açıklamalardan ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

  Yorum: Danışanım ilk seansında çok sevdiği bir yakını ile beraber oldu. İkinci Seansımız esnasında Işık çalışmamızda ( özel bir rahatlama tekniği) gelen ışığı tamamiyle hissetti ve şifalandı. Vücuduna ışığın girişini ve şifalanma sürecini yaşadı. Daha sonra çalıştığımız konu ile ilgili Akaşa Kayıtları ( Herkesin bütün yaşamlarının kaytıları) defterine bakarken sayfa çevirme sesini duydu. Danışanımın algıları çok açık. Yapılan birçok işlemi ve süreci bire-bir hissetti. Çok güzel bir seanstı. Şifa Olsun bütünün hayrına olsun.


 • comments author
  Müge Çanakkale
  Hayat amacını bulamamak isteksizlik gibi konulara destek

  Namaste
  Merhaba Taner Bey,
  . Özellikle belli sözler belli nesneler beni bir anda geçmişe götürebiliyor, bazen bir şarkı, bazen bir şey olmasına da gerek olmuyor, bir şekilde sanki zihnimdeki dönen çarkın dişlisi takılı kalıyor. Zor bir çocukluk geçirdim, erken yaşta olgunlaşmak zorunda kaldım, uzatarak vaktinizi çok almak istemiyorum ama konuyu ilk seansta gördüğüm bir olaya bağlayacağım. Kısaca bahsetmem gerekirse annem hemşire, babam sağlık memuru, bir de kız kardeşim vardı. Babamın 20 senelik kumar alışkanlığı, maddi manevi etkiledi, her gece kavga kıyamet, sabaha kadar yemek yemeden, elinde sigara, babayı bekleyen bir anne, geldikten sonra elinde bıçak önce anneme sonra bize saldırmaya çalışan bir baba, en son da bir gün beni kesmeye kalktı banyoda evde kimse yokken, tüm bunlar 2009'da son bulsa da zaman zaman elimde olmadan aklıma gelen düşünceler, mesela ben evde yemek yaparken dahi büyük bıçak kullanamam, meyve bıçağıyla yaparım ne yapacaksam, hani gayri ihtiyari biri mutfakta elinde bıçakla konuşurken ona bakamam, hemen aklıma onlar geliyor, ilk seansımızda ahşap bir kapıdan geçip yüzleşmemi istediğiniz alanda beyaz kundağa sarılmış, karınlarına siyah bıçak saplanmış yüzlerce bebek gördüğüm bir alan vardı, o görüntüden sonra aklıma tek gelen yine babam ve bıçak oldu.

  Bunun ilgisi var mı bilmiyorum ama haftasonu sabah eşim fırından bişeyler alıp anahtarla kapıyı açarken anahtar sesine uyandım..

  '' Aa babam nöbetten geldi'' diye düşünerek gözlerimi açarken bir baktım yıllar geçmiş kendi evimdeyim, gelen de eşim :) Şaşkınlığım uzun sürmese de garip hissettim, paralel evrenlerde geziyor olabilir miyim :)

  Yine ilk seanstan sonraki günler 4 gece üst üste aynı rüyayı gördüm. Mezun olduğum üniversitenin hatta bölümün koridorlarında koşuyorum, çaresiz, mutsuz, bir oraya bir buraya, birini arıyorum ama o kişi beni görmek istemiyor, bi kez olsun görmek ümidiyle koşturup duruyorum. Sanırım babamı bile tam atlatamamışken (annemden sonra 33 yaşında iki çocuğu olan biriyle evlenip, onu da ortada bırakıp 19 yaşında bir kızla hayat yaşamasını kabullenemedim) üniversitede 4 yıllık sevgilim dediğim aşık olduğum insanın beni 2 sene boyunca aldattığını öğrendim, benim için tam bir yıkımdı, o üniversite hayatı boyunca sanki yaşama onunla tutunmuşum ben, her günüm ağlamakla geçti, bir şekilde Meb bursuna başvurdum ve Hindistan'a yüksek lisans için kaçtım diyebilirim, zor oldu ama bana çok iyi geldi, zaten o dilde eğitim görmüştüm. Daha sonra ailelerimiz şimdiki eşimle tanıştırdı, nişanımdan 3 gün önce eski sevgilim aradı herşeyi bırak bana gel sadece seni seviyorum vs gibi cümleler, yaşamda öyle noktalar var ki, seçimler.. Nasıl güvenebilirdim ki, eşime güveniyorum en önemlisi de güvenebilmek sanırım benim için..

  Mağaradaki hayatlarımı bilemiyorum (seanslarda mağarada kendimi kapayıp çıkmadan yaşadığım hayatları gördüğünüzden dolayı) ne yaşadım da mağaramdan çıkamadım ama bu dünyadaki mağarama gizlenme sebeplerimin farkındayım.. Umarım sizinle ruhumun geçmişten kalan yaraları şifa bulacak, buna çok inanıyorum.

  İkinci seansımız uzaktandı ve açıkçası çok tereddütlerim vardı, hatta ben ilk seansta bile odanızdaki yatağın titreşimli bir mekanizması olduğunu düşünmüştüm, tabii sormayı unutmuşum, aynı titreşim benim yatağımda da olunca anladım ki herşey enerjisel.. Buna inanmanın yanı sıra hissetmek, hem de ayaklardan, bacaklara, oradan saç dizlerime kadar, harika bir duyguydu, gözlerimi açtığımda bir bebek gibi hissettim, bedenim gevşemiş, zihnim boşalmış (normalde hiç olmayacak milyonlarca saçma şeyi aynı anda düşünme özelliğine sahibim), hatta hemen gidip yan odada uyuyan kedimi okşadım, onun bile bendeki o enerjiyi hissettiğine inanıyorum.
  Seanstan önce siz aramadan not defterime aldığım notu sizinle paylaşmak istiyorum. Nedenini okuyunca anlayacaksınız..
  ''Hintlileri sevme nedenim?
  Yoksa ben Hintli miydim?
  Öğrenirsem yazacağım mutlaka...
  Şunu da eklemeden geçemeyeceğim, kendi kendime ne kadar iyiyim, negatif insanlardansa tek olmak süper..
  Sünger gibi alıyorum enerjiyi.. ''

  Sizinle görüşünce bu sorularım cevabını aldım;
  Hem Hintli olmamı hem de yalnız kalma isteği ve kaçışın nedenini öğrendiğim için çok mutluyum ama en çok Hintli olduğuma inanılmaz sevindim. Çünkü orada bambaşka bir insan oluyorum ben Hindistan'a adım atar atmaz o enerjim, çoşkum bambaşka ama maalesef orada yaşama imkanım yok şimdilik..

  Bana vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim.
  İyi çalışmalar dilerim..


 • comments author
  Şenay Ankara
  Hayat amacını bulamamak isteksizlik gibi konulara destek

  NE ŞİKÂYETLE BAŞVURDUNUZ?
  Negatif enerjilerden kaynaklanan sıkıntılarda olan bağımı kesmek, negatif enerji yönelten kişilerle olan eski anlaşmalarımı değiştirerek bugünden sonrasını güvende, huzurla, barışla, sevgiyle yaşamak isteğim için başvurdum.
  ÇALIŞMA SÜRECİNİZ NASIL GEÇTİ?
  Çalışma esnasında yüreğimin ortasındaki ağırlık yumruk gibi oturan baskı, yutkunmakta güçlük tıkanıklık hissettim ve ilk seanstan sonra yüreğimde o baskı yoktu artık ……… Rahatlamıştı. İçimde kendimle barışmayan sakinlik ve sükûnet hissetmeye başladım. İkinci seansta hiç tahmin etmediğim olayların bendeki derin ilişkisi keşfettim. Nasıl gittim binlerce olay arasından sadece o anlara bilemiyorum.
  ÇALIŞMA SONRASI YORUMLARINIZ
  Üçüncü seansta başka boyutlara gidiş ve dönüşler katman katman ruhumun sıkıntılı yanları benden uzaklaştı yerine daha çok ……… katmanlar yerleşti sanki. Bu Renkle güven neşe sevinç hakim oldu ruhuma yaşama sevincim yeni geldi niçin dünyadayım görevim bunu belirleyeceğim net olarak
  Yorum: Danışanımız üzerindeki ağır enerjiler ile ilgili bize geldi ve seanslardan sonra hafifleyerek çıktı şifa olsun.


 • comments author
  Bayan E Ankara
  Hayat amacını bulamamak isteksizlik gibi konulara destek

  Daha önce bu tip çalışmalar yapmıştım ve eğitmlere gitmiştim. Gitme nedeminde üzerimdeki hep hissettiğim gelecek korku ve endişesi idi. Bir türlü üzerimden atamiyordum. Ebru ve Taner Akçakanat'ı Halk TV'de görüp Ankara'da olduklarını duyunca soluğu onların ofisinde aldım. Taner Bey'le görüşmeye geldiğim çok ağır bir enerjim vardı. Tedirgindim. İlk seanstan hemen sonra üzerimden bir tır ağrılığının kalktığını hissettim. Çok hafif ayrıldım. Sonraki günlerde enerjim daha da arttı. Arkadaşlarım sana birşey olmuş sen farklısın diyorlar. Çok daha mutlu olmaya başladım. Allah razı olsun. İlk seanstan sonra bu farkı gördüm. Sonraki seanslarımı sabırsızlıkla bekliyorum....

  Şifa olsun.....:) Böyle sonuç alanlar bizi karı koca çok mutlu ediyor. Kişilerin üzerlerinden ağır enerjileri kalkınca daha enerjik, daha hafiflemiş ve mutlu oluyorlar. Çevrelerine yaydıkları enerji değişiyor. Şifa olsun.....


 • comments author
  Dilek İstanbul
  Hayat amacını bulamamak isteksizlik gibi konulara destek

  istanbul''dan dilek dün taner beyle sıkıntılarımızdan kurtulmak için ilk çalişmamizi yaptik. kesinlikle etkileyici bir seansti ve hem görsel hem fizyolojik şeyler yaşadim. üşüme, ellerim ve ayaklarimda hafif uyuşmalar, sağ bacağimda ağri gibi. seans sonunda taner beyin bana yazdirdiği cümleler ise tam da benimle bire bir örtüşen cümlelerdi. allah razi olsun taner bey sizden. allah herkese ihtiyaci olan sonsuz şifa versin inşallah. iyi ki varsiniz taner bey ve ebru hanim. saygi ve sevgiler.
  Dilek