Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Ürün ve Hizmetlerimiz

kategoriler MEDİTASYON ÇALIŞMALARI

MEDİTASYON ÖRNEĞİNİ DİNLEYEBİLİRSİNİZ


Wellbeing - Bütünsel iyi olma hali - Mürsel ÇavuşBu 15 dakikalık meditasyon çalışmasıdır. Her gün dinleyebilirsiniz. Aşağıda burada kullanılan cümleler yer almaktadır. Öncesinde okuyup, bilinç altınıza yerleştirmeye başlayabilirsiniz. Keyifle Dinleyin.İyi Olma Halinizin kapısına hoş geldiniz.

Burada Olma kararını verdiğiniz için son derece memnunuz.

Ortak Yaratım ve gerçekten Kim Olduğunuzla uyumlanmak için buraya

Gelmek güzel.

 

                                                                    MEDİTASYONU SATIN AL

K.K. 120 TL 

(*Satın alma işleminden sonra ofisimiz tarafından ödeme onaylanınca hesabınıza kayıt yüklenecektir.)

Bizim konuştuğumuz İyi Olmak Hali fiziksel haritalarda bulunamasa da ve fiziksel tabelalarda gösterilmese de aynı şekilde var olan bir gerçektir.  Bu sizin Titreşimsel Gerçeğinizdir.

Hisleriniz ile İyi Olma Haline ne zaman girdiğinizi söyleyebilirsiniz.  Hislerinizle İyi Olmak Halinizden ne zaman çıktığınızı da söyleyebilirsiniz. Aslında İyi Olma Haline girişi bire-bir gösteren harita ve yoldaki işaretler Duygusal Rehberlik Sisteminizdir.

Sizin İyi Olma Haliniz titreşimsel cennettir. Bu noktada frekansınız çok yüksek ve dirençsizdir. O yüzden bu enerji seviyesine girmek çok iyi hissettirir.  Bu yüzden burada olma kararını verdiğiniz için çok memnun olduk.

Çekim yasası gereği sizi tamamlayan en uç genişlemiş versiyonlarınız bir araya gelerek ebedi,  mekânsız her zaman sizin kullanımınız ve erişiminiz için yaratım Halinizde bekliyor.

Eğer kendi İyi Olma Haliniz ile iş birliği yaparak orada sizi bekleyen harika şeylerin parçası olursanız, o zaman mutlaka İyi Olma Haliniz ile titreşimsel olarak eşleşirsiniz.  Bir başka deyişle sizin frekansınız mutlaka yüksek ve dirençsizdir.

Her gün direnç yaratan düşünceleri bıraktıkça- bu kılavuzlu meditasyon sayesinde- sizin titreşimsel frekansınız yükselecektir ve yeni titreşimsel modeliniz gelişecektir.  Kısa zaman içinde, sizin doğal titreşimsel eğiliminiz İyi Olma Halinin içine doğru akacaktır. Sonrasında, hayatı niyet ettiğiniz gibi yaşamaya başlarsınız.   Dünyaları yaratan enerjiye erişirsiniz ve bu enerji kişisel olarak yaratmağa çalıştığınız şeylere akar – siz kendi gerçeklerinizi yaratanlarsınız.

Bilmenizi İsteriz ki rahatlayıp nefes alıp size sunduğumuz

Kelimelere yumuşakça konsantre olduğunuzda İyi Olma Halinizin

Frekansına uyumlanırsınız

 

                                                                     MEDİTASYONU SATIN AL

(*Satın alma işleminden sonra ofisimiz tarafından ödeme onaylanınca hesabınıza kayıt yüklenecektir.)

Sizin fiziksel farkındalığınızdan fiziksel olmayan bakış açısına, nefes alıp vermekten daha fazla bağlayan bir şey yoktur.

Birçoğunuz nefes alıp vermeği fiziksel bir şey olarak görür ama bu doğru değildir.  Nefes alıp vermek vücudunuzun fiziksel ihtiyacının ötesinde bir şeydir. Kesinlikle, ruhunuzun size ve sizden akmasıdır.  Bu yüzden ruhunuz vücudunuza konsantre olmayı bıraktığında siz öldüğünüzde, sizin nefes alıp vermenizde durur.

Kaynakla tamamıyla uyumlanma haline girdiğinizde negatif duygularınızın kalmaması bunun belirtisidir.

Bu dinleme deneyimi size fayda sağlamak üzere teşvik edecektir. Bu konuşulan kelimeleri dinledikçe ve nefes alıp vermenin doğal ritminde rahatladıkça, titreşimsel fiziksel varlığınızı kaynağın titreşimsel frekansı saracaktır

Zamanla nefes alış verişlerinize odaklandıkça kaynağın bakış açısını arka planda işittikçe, zamanla edindiğiniz dirençler azalacaktır ve kaynakla doğal uyumlanmanızı geri gelecektir. Bu kelimeleri işittikçe izin verme durumuna geçtikçe, titreşimsel frekansınızı yavaşça kaynağın frekansına eşlersiniz.

Bu denemeye değer bir egzersiz değil, izin verme ve bırakma egzersizidir… Nazikçe kim olduğunuza izin verme egzersizidir.


                                                     MEDİTASYONU SATIN AL

(*Satın alma işleminden sonra ofisimiz tarafından ödeme onaylanınca hesabınıza kayıt yüklenecektir.)

Vücudunuzun ritmini bulduğunuzda rahatlayın;

Bizim kelimelerimizi işittikçe uzun ve yavaş alınan

Nefes alış-verişlerinin tadını çıkartın.  Konsantre olmanız

Gerekmiyor ve hatırlamanız gereken bir şey yok.

Sadece rahatlayın, nefes alıp verin ve tadını çıkartın.

 

Keşfedeceğiniz belli faydanın anahtarı şu anda sizi rahatsız eden düşüncelerden uzaklaşmaktır.  Arka plandaki müziğin ritmi sayesinde normal dirençlerinizi, düşüncelerinizi ve kaygılarınızı bırakmaya başlarsınız.

Müziğin ritmini dinledikçe ve yavaşça nefesinizi alıp verirken ritme hafifçe uyulmadığınızda, vücudunuz en uygun nefes alış verişlerin keyfine varacak ve fiziksel olmayanla uyumlanacaktır.

Dolu, güçlü nefes alışlar…1.2.3.4… Ve uzun, yavaş ve kolay nefes verişler…5.6.7.8. Zamanla birkaç gün içinde kendinizi bu şekilde yenilediğinizde, vücudunuz yeni ritmi hatırlayacaktır. Sizin nefes farkındalığınız yavaşça ve bilinçsiz olacaktır.  Vücudunuz bu fiziksel rahatlama deneyiminden keyif alacaktır.

Sonrasında, hafif bilinçsiz haldeyken, arka planda işittiğiniz kelimeler yeni ve güçlü yolla farkındalığınıza çıkmaya başlar. Sessiz, dirençsiz halinizle, bu kelimelerin titreşimsel yankılanması ile kelimeleri anlamaya başlarsınız.

Bu işlem kelimeleri işitmek ve sonrasında onları anlayıp tekrarlamak işlemi değildir.  Onları işitirken farkında olmak ve bu kelimeleri bilmektir.

Bu işlem esnasında evrensel olarak İyi Olma Halinin ne olduğunu anlamağa başlayacaksınız: Bu halinizde çaba ve denemeyi rahatlama ve izin vermek alır… Bu halinizde layık olma kazanılmaz ama basitçe kabul edilir.


                                                         MEDİTASYONU SATIN AL

(*Satın alma işleminden sonra ofisimiz tarafından ödeme onaylanınca hesabınıza kayıt yüklenecektir.)

Siz fiziksel olmayan kaynak enerjisinin uzantısısınız.

Bu dünyaya büyük bir istek ve amaçla geldiniz.  Siz bu

Dünyadaki zıtlıkların yarattığı mükemmel

Dengeyi keşfetmeye niyet ettiniz

 

Siz sonsuz varlıklarsınız. Siz şu anda fiziksel vücudunuza odaklandınız ve bunun siz olduğunu zannediyorsunuz. Fakat sizin fiziksel vücudunuzla taşıdığınız kişiliğiniz, şu anda kim olduğunuzun sadece bir parçasıdır.

Size belirtmek isteriz ki sadece fiziksel kişiliğinize odaklanmış olan bilincinizin bir parçası ile kendiniz olduğuna inanıyorsunuz. O zaman bilinçli olarak sizin büyük parçanızın olan fiziksel olmayana da kalmaya devam ettiği için odaklanabilirsiniz.

Bir defa kaynak enerjisinin uzantısı olduğunuzu hatırladığınızda, o zaman bilinçli olarak kendinizi fiziksel olmayan, sonsuz, sizi tamamlayan parçanızla uyumlanmaya başlarsınız.

Fiziksel zaman ve mekân gerçeğine konsantre olmağa karar verdiğinizde, mükemmel denge, çeşit ve zıtlık dengesi yaşayacağınızı anladınız.

Yeryüzünün söz verip sunduğu fırsatlara istek gösterdiniz.  Buradaki deneyimlerinizin size sürekli tercih, karar verme ve büyümeye teşvik edeceğini biliyordunuz.

Deneyimleriniz, insanlar ve fikirlerle olan detaylı etkileşiminizin sonucunda hissettiklerinizden dolayı yeni yaratımlarınızın doğacağını hissederek istek gösterdiniz

Kaynaklar için yarışma olmadığını anladınız, sadece fırsatlar yeni fikirlerin doğmasına fırsat veriyor- ve anladınız ki bir kere bir fikir doğduğunda, devamında bu fikir gerçekleşiyor.

Ve şimdi buradasınız, kaynak enerjisinin uzantısına konsantre olarak mükemmel bir zıtlık ve denge ortamındasınız- niyet ederek, araştırarak, karar vererek, tercih ederek, yaratarak ve olarak.

                                                                         MEDİTASYONU SATIN AL

(*Satın alma işleminden sonra ofisimiz tarafından ödeme onaylanınca hesabınıza kayıt yüklenecektir.)

Şu andaki zaman ve uzayda tam olarak niyet ettiğiniz yerdesiniz.

İçinizdeki kaynak enerjisi durumunuzdan mutlu.  Hayatınız sizi sürekli

Olarak istediklerinizi elde etmek için, daha

Fazla büyümeğe çağırıyor ve bu büyüme sizin oynadığınız rolden

Yararlanıyor.

Hayatınızı yepyeni soruların oluştuğu durumlar oluşturuyorsa, siz yeni büyüme olanağına doğru hareket ediyorsunuz.  Sorularınızın cevapları yok gibi gözükse bile, siz hala kişisel olarak büyüme yolundasınızdır.

Problemin ortasında durduğunuzda ve hatta bunu kriz olarak nitelendirdiğinizde bile, yeni büyüme olanağına doğru ilerliyorsunuzdur.  Hatta problemleriniz için gerekli çözümleriniz ulaşılamaz gibi göründüğünde bile bu hiç bir zaman doğru değildir.

Ne zaman hayatta herhangi bir soru veya problem sizin dikkatinizi çekse- eşit derecede bir cevap veya çözümde sizin dikkatinize gelir.

Sizin fiziksel olmayan bakış açınızdan fiziksel vücudunuza odaklanmaya karar verdiğinizde, yaratım sürecini ve büyümeyi tamamıyla anlamıştınız ve bu zaman ve mekânda olmayı isteyerek geldiniz.  Diğer varlıklarla buluşma fikrinden keyif aldınız ve birbirinizin keyifli büyümesine yardım eden katalizör olacağınızı biliyordunuz.

Hayatınız size sürekli yeni sorular ortaya çıkardığında, yeni cevaplarda ortaya çıkar- bu da büyümeye neden olur. Hayatınız yeni problemler sunduğunda, yeni çözümlerde sunar- buda büyümeye neden olur. Bütün bunlar sizin yaşama isteği, keşfetme ve büyümeyi düşünmenizden yararlanır.

İçinizdeki kaynak bu süreci bildiğinden ( soruların ve çözümlerin netliğini anlar), her fiziksel keşfe zevkle şükran duyar.

Bu süreçle fiziksel olmayana dönersiniz.  Problemler problem olarak görülmez, onların ne olduğu ortaya çıkar – sonsuz büyümek için hayat veren fırsatlardır.

 

                                                                         MEDİTASYONU SATIN AL

 

(*Satın alma işleminden sonra ofisimiz tarafından ödeme onaylanınca hesabınıza kayıt yüklenecektir.)

Rahatlayıp derin nefes alıp verdikçe şu anki zamanın

İçinde kaynağın bu fiziksel dünya çeşitliliklerine

Ve sizin hiç bitmeyen arzularınıza

Şükrettiğini hissedebilirsiniz.

 

Sizin geldiğiniz fiziksel olmayan kaynak her zaman sizin farkınızdadır. Her zaman sizden dolayı keyifli, her zaman sizi seviyor.  Her zaman olan her şeyin büyümenizdeki rolünüzden dolayı olduğunu biliyor ve size minnettar. Sizin içinizdeki kaynağın farkında olmamanız, kaynağın sizin farkında olmasını engellemiyor.

Fiziksel Olmayan Kaynak Enerjisi her zaman sizin farkınızda ve size akıyor.  Şu an konsantre olduğunuz şeylerden dolayı bu iletişimde bir aksaklık var ise bunun nedeni sizsiniz.  Fakat gün ve gün müziğin ritmine dikkatinizi verdiğinizde, nefes alış verişlerin ritmi, kelimelerin hissettirdikleri uzun süredir hissettiğiniz direnç kalıplarını dağıtacaktır.

Kendiniz ve İçsel Varlığınız arasındaki bilinçli karışımı engelleyen tek şey sizin düşünceleriniz tarafından sunulan dirençler olduğundan, bu dirençler yavaşça dağılmaya başladığında sizin kaynakla olan bilinçli farkındalığınız yüzeye çıkacaktır.

Kaynakla bir olmaya başladığınızda yalnızca sevgi, şükretmek, tutku veya haz duygularını hissetmeye başlamakla kalmazsınız ayrıca bu duygular kaynağın nasıl hissettiğinin belirtileridir.  Kaynağın her zaman seçtiği sevginin bakış açısından baktığınızda, her zaman kendinizi ayarlayabileceğiniz titreşimsel rehber sinyali vardır.

Özünüzdeki saf, pozitif enerji ile uyumlanmanın en kolay yolu dirençlerden dikkatinizi çekmektir.  Bundan dolayı, sadece rahatlayın, derin derin nefes alıp verin ve doğal uyumlanmanıza izin verin.

 

                                                         MEDİTASYONU SATIN AL

(*Satın alma işleminden sonra ofisimiz tarafından ödeme onaylanınca hesabınıza kayıt yüklenecektir.)

Harekete geçerek yapacak bir işiniz yok.

Tamamlanması gereken kurslar yok.

Karşılamanız gereken zorunluluklar yok.

Sadece doğal haliniz olan rahatlık halinizi, kolaylık halinizi

Ve İyi Olma Halinizi yeniden keşfederek rahatlayın.

 

Fiziksel bakış açınızdan, yiyeceklerinizi, elbiselerinizi, aracınızı, evinizi, ilişkilerinizdeki seçenekleri seçmenin nasıl cazip olduğunu anlıyorsunuz… Ne kadar seçeneğiniz var ise, deneyiminiz o kadar tatminkâr oluyor. Çünkü daha fazla seçenek daha detaylı yaratımlara izin veriyor.

Sizin fiziksel bakış açınızdan, zıtlığa ve çeşitliliğe daha fazla şükretmelisiniz. Çünkü zıtlıklar daha doyum verici seçenekler yaratmakla kalmıyor, aynı zamanda yeni yaratımların da temeli oluyor.

Bu, açık büfede istediğiniz tabağı oluştururken yaptığınız gözlemden çok öte bir şey. Aslında bu seçtiğiniz mevcut parçaların hiç bitmeyen bolluk parçalarını üretmesi demek. Yaratımın dinamikleri mest edici ve hayat vericidir.

Olan her şeyin genişlemesinde sizin rolünüz vardır. Yaratım sürecini anlama aşamasında, siz isteyerek bu zaman ve mekâna atladınız.  Sizden önce gelenlerin yarattığı seçenekleri keşfetmeğe istek gösterdiniz. Keşfetmeğe, gözlemeğe ve değerlendirip karar vermeğe istekliydiniz. Ama hissettiğiniz istekliliğiniz sadece sizin gelişinizden önce yaratılan unsurları gözlemlemek için değildi. İstekliliğiniz, önceden keşfedilenlerle yaratılanlardan daha fazlasını isteyen yeni isteklerinizle sizden akan yaratıcılığınız içindi. … En Son Teknoloji düşünceler ve yaratım- Olmak istediğiniz yer burasıdır.

Hayatın sizi iyi hissettirmesi gerekir. Siz hayatı bilerek

Seçtiniz ve fazlasının akacağını biliyordunuz.

Eğer izin verirseniz kaynağın hiç bitmeyen

Minnettarlık duygusunun sizi battaniye gibi

Sardığını hissedebilirsiniz.

 

Fiziksel deneyime gelirken, fiziksel ve fiziksel olmayan evrenin temellerinin kesinlikle İyi-Olma-Hali olduğunu anladınız.

Zıtlıkların ve çeşitliliğin önemini anladığınızdan ve daha harika yaratımların çeşitliliklerden doğacağını bildiğinizden istemediğiniz şeylerin varlığından hiç endişe duymadınız.

Sizin dikkatinizin ve odağınızın çeşitliliklerden doğacak olan yeni yaratımlar üzerinde olacağını ve zıtlıkların güzel şeylerin filiz vermesine olanak sağladığını biliyordunuz.

İstediğimiz ve istemediğimiz şeylerin detaylarını gözlemlemek ve incelemek yeni istek roketlerini doğurur. Siz hızlı bir şekilde dikkatinizi ve farkındalığınızı istemediğiniz veya yetersiz olanlardan alıp bu gözlemlerden doğan yaratımın yeni fikirlerine verirseniz, içinizdeki her zaman yeni yaratımlara bakan kaynağın titreşimsel dalga boyunda olursunuz.

Kişisel odağınızı gönderdiğiniz yeni fikirlere çevirdiğinizde, kaynağın son teknoloji bakış açısıyla birleşirsiniz. O zaman kim olduğunuzun ve olan her şeyin birliğini hissedersiniz.

Sizle kaynak arasında bir direnç olmadığında, içinizdeki kaynakla olan uyumu sezgisel, nazik bir şekilde hissedeceksiniz.  Vücudunuzdaki bütün hücreler İyi Olma Halinin içindeki uyumu hissedecek ve bu fiziksel duyguları tarif edecek kelimleler yetersiz olacak.

Hayatınız size güzel hizmet ediyor ve tam

Olarak bildiğiniz gibi genişlemenize olanak sağlıyor.

Gelmeye karar verdiğinizde yaratım için

İyi Olma Haliniz ile ilgili arzu roketlerini yollarsınız

Ve İyi Olma Haline sıklıkla girişiniz her zaman iyi hissettirir.

 

Her gün, bütün gün zıtlık- çeşitli derecelerde- yaratım haline istek roketlerini yollamanıza sebep olur.  Bazen zıtlık öyledir ki, siz çok büyük bir istek yollamış gibi hissedersiniz ve istek roketleri önceki niyetlerinizi geliştiriyordur.  Böylece büyümek hiç bir zaman durmaz… Çünkü istek roketleriniz hiç durmaz… Çünkü zıtlık hiç bir zaman durmaz

Zıtlıktan yeni bir arzu doğduğunda, kaynak her zaman büyüme deneyimi için memnun olur.  Çünkü kaynak yeni büyümeye hiç direnç göstermez ve böylece büyüme deneyimini hemen deneyimler.

Bizim kayıtlarımızın amacı sizin nazik ve geliştirici bir şekilde dirençleri bırakmanıza yardımcı olarak İyi Olma Haline sık sık girmenizi sağlamaktır.

Her İyi Olma Haline girişinize izin verdiğinizde iyi hissedersiniz. Çünkü her girişinizde, büyüme enerjinizle uyumlanırsınız.

Ve böylece sizi çevreleyen zıtlık her zaman büyümenizi sağlar…

…Ve içinizdeki kaynak her zaman büyümeye konsantre olur… Ve istenmeyen düşüncelerin bırakılması, sizin bir parçası olduğunuz istediğiniz arzularınızın beklediği iyi hissettiren İyi Olma Haline girmenizi sağlar.                                                  

Direncinizi nazik ve geliştirici bir şekilde bırakmanızla ve sık olarak İyi hissetme halinize girişinizle,  sadece orada kalmanız daha kolaylaşmayacaktır aynı zamanda İyi Olma Haline dönüşünüzde son derece kolaylaşacaktır

İzin verdiğinizde, kaynakla kendi titreşimsel uyumunuzun ve büyümenizin yarattığı fiziksel duyumlardan daha iyi hissettiren bir deneyim yoktur

                                                                     MEDİTASYONU SATIN AL


(*Satın alma işleminden sonra ofisimizden tarafınan ödeme onaylanınca hesabınıza kayıt yüklenecektir.)


İyi Olma Halinin içinde her şey size doyum verir, tat verir.

Kendinizi sonsuz ve canlı hissedersiniz.  Daha

Fazlası için istek duyarsınız.  Her yeni keşifte,

Her yeni yere geldiğinizde daha fazlası olan sonsuzluk

Duygusu sizi çağırır ve yeniler.

 

İyi Olma Halinin dışında iken, istenmeyen şeylere konsantre olmak aynı derecede olan istenen düşüncelerin dikkatinize gelmesini sağlar.  İstenmeyen şeylerin farkındalığı, istediğiniz şeylerin titreşimsel biçimlerini yaratır.  Fakat İyi Olma Halinin dışında iken istenen şeylere erişemezsiniz. Bir başka deyişle mevcut açık büfenizin detaylarına konsantre olmanız, diğer seçeneklerinizin olduğu açık büfeye ulaşmanızı engeller.  İyi Olma Halinin içindeyken ise iyi hissetmekten dolayı bütün yeni yaratım seçenekleri  emrinize hazırdır. Bir başka deyişle İyi Olma Halinizin içinde iken hayatın size sunduğu en iyileri seçersiniz.

Kategoriler