Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Ürün ve Hizmetlerimiz

REIKI VE FARKINDALIK SEMİNERİ


                     NAKİT    KREDİ KARTI/EFT

Reiki 1  Online- (Uzaktan)                                            700 TL     840 TL  

 Reiki 2  Online                                                                 800 TL    960 TL                    

  Reiki 3A Online-Internet                                              900 TL  1,080 TL      

  Reiki 3B Online-Internet                                             1,200 TL 1,440 TL     

Paket Reiki 1,2, 3A ve 3B; toplam 3,600 yerine       3,000 TL   3,600 TL    

REİKİ NEDİR?


Reiki her yerde var olan ki: ruhsal yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. Sözcük anlamı, Japonca ‘da "Evrensel Yaşam Enerjisi" anlamına gelmektedir. Reiki herhangi bir din ya da inanç şekli değildir her inanca sahip insan tarafından kolaylıkla uygulanabilir. Batıda Tamamlayıcı Yöntemler adı altında geçen Reiki birçok hastanede uygulanmaktadır. Rekin’in pozitif hissetmeye ve düşünmeye olduğu kadar kişisel gelişime de çok büyük faydaları vardır. Reiki herkes tarafından kolaylıkla öğrenilebilir ve uygulanabilir

REİKİ ETKİNLİĞİ NASIL OLACAKTIR?

İki Tür Etkinliğiimiz Var;

1. Online ( Internet üzerinden) Reiki  Etkinliğii- randevu ile yapılır. Karşılıklı zaman belirlenerek uyumlama çalışması uzaktan yapılır.   

2. Yarım Günlük Etkinliği - Grupla ofiste veya zoom üzerinden yapılır.  (En az 5 kişi olduğunda düzenlenir. Bunun için iletişime geçin. Fiyatı farklıdır.)

1.Online-Internet Reiki Etkinliği;                                                                                                     

 • Bu etkinlik için beklemenize gerek yok, karşılıklı belirlediğimiz bir zamanda inisiyasyon(el verme) çalışmasını telefonla veya Ankara'da ofise geldiğiniz bir randevu tarihinde gerçekleştiriyoruz.   Ayrıca bu etkinlikte;
 • Kitapçık e-maille yollanacaktır.   
 • Eğitimin Video görüntüleri iletilecektir. ofiste yapılmış olan eğitimin saatlerce süren videoları  sanki Ofisteymiş gibi  baştan sona izleyebileceksiniz
 • Sertifika verilecektir. 
 • Sizi ayrıca bu etkinlikleri almış diğer öğrencilerle bağlantıya geçirerek whats app'den  bir gruba dahil olacaksınız.

Reiki’yi düzenli olarak kullanmanın birçok faydası vardır;

 1. Daha pozitif hissetmenize yardım ederek, bir cok konuda toparlanmaniza destek olur,
 2. Bünyenizin daha güçlü olmasına yardım eder,
 3. Stresli zamanlarınızda sizi rahatlatır ve sakinleştirir,
 4. Korku duygusunu yenmenize yardım eder,
 5. Kafanız karışık olduğunda düşüncelerinizi netleştirmenizi sağlar,
 6. Düşüncelerinizi doğru noktaya yönlendirmenize yardım eder,
 7. Vücudunuzu toksinlerden arınmasına yardım eder,
 8. Sezgisel yeteneklerinizi ve farkındalığınızı arttırır,
 9. İnsanlarla ilişkilerinizde daha sakin ve daha yapıcı olmanıza yardım eder,
 10. Kendiniz için daha doğru ve iyi olanı bulmanıza yardım eder,                                                                                                                                                                                                           

                                                                                        NAKİT    KREDİ KARTI/EFT

Reiki 1  Online- (Uzaktan)                                            700 TL     840 TL  

 Reiki 2  Online                                                                 800 TL    960 TL                    

  Reiki 3A Online-Internet                                              900 TL  1,080 TL      

  Reiki 3B Online-Internet                                             1,200 TL 1,440 TL     

Paket Reiki 1,2, 3A ve 3B; toplam 3,600 yerine       3,000 TL   3,600 TL                                                                                                    

 ÇALIŞMAYA KATIL

REIKI 1

 Bu kursta Rekin’in ne olduğu, nasıl başladığı, amacı anlatılacaktır. Rekin’in uygulama şekilleri gösterilecektir.  çalışma esnasında kitapçık verilecektir.

Aynı gün kişilere Reiki uyumlaması yapılacaktır. Bu uyumlama ile kişilerin farkındalıklarında yükselme ve şifa verme yeteneklerinde açılma olacaktır. Böylece kişiler kendi üzerlerinde hemen uygulamaya başlayabileceklerdir. Ayrıca katılımcılarla birbirlerine uygulama şekilleri öğretilecektir.

Bu kursta ayrıca enerjinin işleyişi ve farkındalık ve şifa vermek hakkında bilgiler verilecektir. Bu bilgiler kişisel deneyimlerimden ve senelerce danışanlarımla yapılan çalışmalarımdan elde edilen değerli bilgiler olacaktır. 

REİKİ 2

Reiki'yi anlamak ve tamamen uyum sağlamak için atılan ikinci büyük adımdır Bu egıtım, birinci aşama etkinliğinden en az üç ay sonra verilir. Burada amaç, öğrencinin tam uyumu sağlayabilmesi için gereken sürenin tamamlanmasıdır.Bu aşamada öğrenciye, Reiki sembolleri öğretilir. Bu sembolleri kullanabilmesi için gerekli inisiyasyonlar verilir ve teknikler aktarılır.Semboller evrenin dilidir; evren diliyle konuşmayı öğrenmektir. Reiki'nin sembolleri, çok uzun yıllar denenmiş ve birçok çalışma ile güvenliği tespit edilmiştir.

Sembollerle çalışmak için değişik hallerde bulunmak gerekmez. Doğaüstü olduklarından her kullanıldığında yapılması gerekeni otomatik olarak yaparlar. Sembollerle çalışabilmek için doğru çizmeyi ve doğru kullanmayı öğrenmek gereklidir.

REİKİ 3A 

Reiki'nin üçüncü aşama etklinliği ikiye ayrılır. Birinci bölümünde öğrenci üçüncü aşama enerjilerine uyumlanır ve üstat sembolünün kullanım şekilleri öğretilir. Üstat sembolü, daha yüksek enerjilere açılmak ve bu açılma yeteneğini kuvvetlendirmek içindir. Yüksek enerjiler için daha geniş bir kanal olmayı sağlar. Bu sembol, vibrasyonu çok kuvvetli bir güçtür, inisiyasyon işlemi sırasında daha yüksek enerjilere kanalize olunur. Meditasyon ve kişisel gelişimde kullanılır. Bu sembolün odağı ruhun terapisidir. Birçok kişi şifa uygulamalarının daha ileri tekniklerini öğrenmek için katılır. Yİne de 17 haftalık programla içinizdeki korkuları yenmeyi ve üstad olma yolunda ilerlersiniz.

REİKİ 3B

 İkinci bölümünde ise üstat olma ve uyumlama şekilleri öğretilir. Reiki 3B ile sizde öğrenciler yetiştirmeye başlayabilirsiniz.  Bu aşamada yeni bir sembol daha öğrenirsiniz. Artık yeni öğrencilere alıp yetiştirmeye ve Reiki inisiyasyonu vermeyi öğrenirsiniz. 


 ÇALIŞMAYA KATIL

Birkaç danışanımızın yorumunu ekliyorum;

Sesli yorumları dinlemek için;  tıklayın

TESADÜFEN youtube’da bir şey izliyorken dikkatimi çekti bir video ve ilk kez orda tanıştım sevgili Ebru Hanım  ve sevgili Taner beyle, o iki güzel melekle…

Aslında eşim aldı randevu kendine “ Odaklanamama sorunum var…” diye… Memnun kalırsa da daha sonra benim için randevu alınacaktı. Eşimin çalışmasının sonunda paylaşım sırasında bende bulundum… Paylaşım bittiğinde kendimi çalışmaya başlamış buldum.

Trafik kazası geçirmiştim yıllar önce  sonrasında özel araçlara  (özellikle) binmek benim kâbusum olmuştu. Farklı tekniklerle o korkum bir süreliğine geçti. Yıllar sonra ciddi bir kaza geçirmekten kıl payı kurtulunca benim korkular hooop tekrar geldi… Bu da yaşam kalitemi oldukça etkiliyordu… Bu konuda  çalışma talep ederken birden ameliyat sonrası kollarımda yaşadığım ağrım ( hareketsizlikten) ,onu da çalışmaya dahil edebilir miyiz dedim Taner beye… , hiç mutlu değildim. .. Gece çok fazla uyanıyordum … Şaka gibi… Geceleri uymaya başladım… Enerjim değişti, neşem yerine gelmeye başladı… Her gün çalışma sonunda Taner beyin verdiği olumlama cümlelerimi söylüyorum.


2.çalışmaya hoplaya zıplaya gittim. İkinci çalışma sonrasında günler güzeldi. farkındalığım artmıştı, bu da bana keyif verdi hem de kendime güven duygumu arttırdı.

Yıllarca R2 etkinliği almak istememe rağmen doğru kişiden bu etkinliği almak istediğim ve o güne kadar doğru kişiyi içimde hissetmediğim için gidemiştim.2.çalışma sonrasında R2 etkinliğini almak istediğim meleklerle bir arada olduğumu fark ettim. Tesadüf bu ya ;) R2 etkinliği açıldı. Eşim ve ben katıldık… Çok keyif aldık… Çok önemli bir konu paylaşmasam olmayacak sevgili kayınvalidem oturduğumuz evi bize aldı… Bu mümkün değil diyebileceğimiz bir olaydı… 3. çalışma sonunda eşim de ben de kendimizle ilgili çok güzel farkındalıklar yaşadık, birbirimizi nasıl bütünlediğimizin farkına vardık. Bu harika bir şeydi… Bu yazdıklarım denizde kum, paylaşamadıklarım denizin kendisi…

Her şey çok güzel ve keyifliydi… Varlıkları için sevgili Ebru hanıma ve sevgili Taner beye sonsuz sevgi ve saygılarımızla… İyi ki varsınız…

Ayhan Ankara

 ÇALIŞMAYA KATIL

Başka bir Danışanımızın yorumunu ekliyorum;

Adı :Maksude C. 

Şehir :Ankara 

konu: Bire-Bir (Özel) Geçmiş Yaşam Şifalandırma Ve Reiki I ve farkındalık etkinliği

Yorumu: Bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdım sizi, 'iyi ki' diyorum çünkü iç dünyama dönüp gerçek mutluluk için çabalamayı öğrendim ve hala da öğreniyorum. çalışmalarda çok farklı duygular yaşadım, o duyguların vücutta somutlaşmasına, gerçek hisse dönüşmesine şahit oldum, eşsizdi bunu hissetmek. İlk gelişimde bazı tereddütlerim vardı, sorguladığım şeyler ama sizi tanıdığımda, yaklaşımınızı, samimiyetinizi, iyi niyetinizi gördüğümde doğru yerde olduğuma emindim. Uzun bir yolun hala başındayım biliyorum ama yolum aydınlandı, artık nereye ve nasıl ilerleyeceğimi, hayat amacımı biliyorum. İstemek bunun başlangıcıydı, siz buna vesile oldunuz, yolumu aydınlattınız. Reiki etkinliğinizde de bulunduğum için şükrediyorum ayrıca. Tam olarak ne olduğunu bilmeden merakımdan katıldım ona da. 2. sini heyecanla bekliyorum. Bahsettiğim herkes katılabilmek için 1. sinin yeniden olmasını bekliyor :) Çok teşekkür ederim, şifa olsun... 


Şule Ö.,

Merhaba, Taner Bey ve Ebru Hanım. Reiki ‘ye katıldığımdan itibaren içim çok huzurlu sanki hiç bir şeye üzülmüyorum, sinirlenmiyorum. Hayatım olması gerektiği gibi oluyor sanki kendimi akışa bıraktım. Reiki uygulamamın bugün on üçüncü günü. Kendimi çok mutlu, rahat, sakin hissediyorum. Acaba abartıyor muyum yoksa normal mi? İyiki sizleri tanıdım ve Reikiye katıldım. Sevgi, saygı, enerji dolu günler dilerim.


İlknur

Merhaba Ebru Hanım ve Taner Bey,

Ben reiki1 etkinlğiini aldıktan 21 gün sonrasında deneyimlerimi yazma kararı aldım

Şunu öğrendim ki ne kadar çok duygularımı (kızgınlıklarım kırgınlıklarım, sevinçlerim vb.) bastırıyormuşum. Bunun neticesinde de ne kadar çok fiziksel ve ruhsal çöküntüler içerisine giriyormuşum.  

Ve o an ne söylemem gerekirse istem dışı söylüyor ve tepkimi dışa vurabiliyorum

Tabii yolun başındayım hala kafamda netleşmeyen sorular ve sorunlar var. Oda çok doğal  41 yıllık bir yaşantıyı 21 günde sorunların hepsini çözemezsiniz