Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) - 0532 293 2302
Ana sayfa| Üyelik | EN

YorumlarEn son eklenen yorumlar

 • comments author
  Müge Ş Çanakkale

  Kitabı şuan bitirdim, okurken Taner Hocam'la 2016 yılında başladığımız geçmiş zaman terapileriyle aldığım yol gözlerimin önünden bir film şeridi gibi geçti.. Herşeyi kafaya takan eski ben çok eskide kalmış, farkındalığın anlamı, yaşamıma kattıklarını kelimelerle ifade etmem mümkün değil.. Beni heyecanlandıran, zevk aldığım şeyleri 30 yaşımdan sonra Taner Hocam sayesinde öğrendim Çadır kamp hayatı, gökyüzünü izlemek.. Yapamam dediğim, hep uzak durduğum aktiviteleri çok sevdiğimi yeni yeni keşfediyorum, artık günlerce düşünüp kafa yorduğum olaylar ve insanlar yerine kendimi önemsiyorumVe son cümle Farkındalığınız bol olsun.. Ne kadar anlam yüklü..Taner Hocam banabu yorum kısmı yetmedi, sanırım en kısa zamanda bir mail yazacağım.. Emeğinize, enerjinize sağlık, her satır bir yolculuktu, bu yolculuğa eşlik ettiğiniz için sonsuz teşekkürler (Müge)


 • comments author
  Filiz T. İstanbul

  Sevgili arkadaşlarım Taner beyin kitabında iyi hissetme yöntemlerini okuyordumTaner bey iki yolla iyi hissetme işini yaptığını anlatıyor Birincisi şükretmek ki ben bunu çokça kullanan bir insanım İkincisi ise olayların iyi taraflarını görmeye çalışmaydı Burada ben ikinci yönteme odaklandım çünkü yapmadığım bu yöntemdi Bir süredir o kadar çok işimiz vardıki kendimin çıldıracağım artık dediğimi hatırlıyorum Bu söylenmemesi gereken bir sözdü Kitabı okuduktan sonra işim olduğu için şükredip işim sayesinde sıkılmaktan kurtulduğumu söyledim kendi kendime


 • comments author
  Sinem Ünal İzmir

  Taner hocama çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Saatim geldi önce Taner hocamla telefon görüşmesi yaptık daha sonra sakin bir odaya geçip niyetimi edip uzandım. İçimden ne olabilir ki şimdi böyle yatıp ve şifa mı bulacağım diye düşünürken mucize şeyler yaşadım. Çok ağladım rahatlamış muhteşem bir huzurla seansım bitti Taner hocamla seans esnasında yaşadığım şeyler hakkında konuştuk. Telefon görüşmem bittikten sonra tuhaf şeyler olmaya başladı. Aynaya baktığımda sanki kendimi ilk defa görüyordum kafam bomboştu iç sesim susmuş sadece ben vardım. Hiçbir şey düşünemiyordum dışarı çıktım sonra ağaçları insanları her şeyi ilk defa görüyor muş gibiydim. Ayaklarım sanki yere basmıyordu o kadar güzeldi ki sanki yeniden doğmuştum. Bugün kaybettiğim babama benzeyen birini gördüm hiçbir şey hissetmedim eskiden babama benzeyen birini gördüğümde içime bir acı olurdu. Bütün günüm hüzünle geçerdi yükseklik korkum vardı ama artık yok çok ilginç. İşimle ilgili endişelerim kaygılarım vardı seanstan sonra sanki kendimi çok başarılı zengin mutlu huzurlu hissediyordum artık korkularım yerini çok güzel duygular almıştı bu benim daha ilk seansım bakalım daha neler yaşayacağım heyecanla bekliyorum.