Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) - 0532 293 2302
Ana sayfa| Üyelik | EN

YorumlarEn son eklenen yorumlar

 • comments author
  Sinem Ünal İzmir

  Taner hocama çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Saatim geldi önce Taner hocamla telefon görüşmesi yaptık daha sonra sakin bir odaya geçip niyetimi edip uzandım. İçimden ne olabilir ki şimdi böyle yatıp ve şifa mı bulacağım diye düşünürken mucize şeyler yaşadım. Çok ağladım rahatlamış muhteşem bir huzurla seansım bitti Taner hocamla seans esnasında yaşadığım şeyler hakkında konuştuk. Telefon görüşmem bittikten sonra tuhaf şeyler olmaya başladı. Aynaya baktığımda sanki kendimi ilk defa görüyordum kafam bomboştu iç sesim susmuş sadece ben vardım. Hiçbir şey düşünemiyordum dışarı çıktım sonra ağaçları insanları her şeyi ilk defa görüyor muş gibiydim. Ayaklarım sanki yere basmıyordu o kadar güzeldi ki sanki yeniden doğmuştum. Bugün kaybettiğim babama benzeyen birini gördüm hiçbir şey hissetmedim eskiden babama benzeyen birini gördüğümde içime bir acı olurdu. Bütün günüm hüzünle geçerdi yükseklik korkum vardı ama artık yok çok ilginç. İşimle ilgili endişelerim kaygılarım vardı seanstan sonra sanki kendimi çok başarılı zengin mutlu huzurlu hissediyordum artık korkularım yerini çok güzel duygular almıştı bu benim daha ilk seansım bakalım daha neler yaşayacağım heyecanla bekliyorum.


 • comments author
  Sema Yıld. Sivas

  Slm öncelikle esim ve cocuklarim ile olan iliskilerimde gecmiste yasadigim sıkıntılardan dolayi bir öfke,iç sıkıntısı,buhran vardi hicbir sekilde aşamiyordum ki imdadima Taner hocam yetisti 3.seansi aldim kuş gibiyim artik öfkelenmiyorum gecmis yasantimi düsününce icime dolan sıkıntılar yok artik eşim ve cocuklarima anlayisliyim öfkeli degilim,yasamdan zevk alamayan ben simdi Rabbime sükrediyorum aldigim nefes icin geceleri uyuyamiyordum artik huzurla uyuyorum. Eşim halime şaşırıyor cocuklarimla oyun oynuyorum hayata pozitif bakiyorum gercekten ben boyle degisecegimi beklemiyordum coook tesekkurler iyiki size ulasmisim.

  Yorum. Şifa olsun..... herkesde bu kadar kısa sonuç vermeyebilir, ama mutlaka fayda sağlar..... Böyle güzel sonuçlar ise çok mutlu ediyor.......


 • comments author
  Melahat K. Ankara

  Taner Bey'le yollarımız, internet te melek koçluğu ile ilgili araştırmalarım sonucu kesişti. Ben 2015 yılında kişisel gelişim ve reiki ile tanıştım. Daha önce iki ayrı kişiden reiki 1,2,3 uygulaması aldım. Ama bir yerde tekrar başa dönüyor, hayatımdaki döngüler, mutsuzluklar vs. beni tekrar aşağıya çekiyordu . Ben bir defa değişmeye karar vermiştim. Bunun geri dönüşü yoktu. Hayatımda, geçmişimde ve okul hayatımda bir yere geldiğimde tıkanıyor ve önüme çok büyük engeller çıkıyordu. Ben çok zor şartlarda şansımı ve başarıyı yakalamaya ve ulaşmaya çalışıyordum. Önüme hep engel koyanlar, beni zorlayan insanlar çıkıyordu. Ben hep neden böyle Allah'ım diye sorar , dualar eder ,ağlar ve pes etmeden yoluma devam ederdim. Reiki inisiyesi aldıktan sonra çok çalıştım , bol bol kendime ve başkalarına reiki gönderdim. Ve hep başa dönmek canımı sıkıyordu. Taner Bey'i bir mucize gibi tanıdıktan sonra her şey değişti. Her seansta bende olan blokajlar , tıkanıklar ve negatif enerjiler temizlendikçe kendimi buldum. Şu an çok heyacanlıyım. Anda Olmak eğitime katılacağım. Taner Bey'e çok teşekkürler. Sizi tanıdığım için şükürler olsun.