Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) - 0532 293 2302
Ana sayfa| Üyelik | EN

YorumlarEn son eklenen yorumlar

 • comments author
  Deniz A. Ankara

  Konu olarak ne ile ilgili gelmiştiniz
  Danışan: İşim ile ilgili geldim. İş yerinde mobing uygulanıyor. iş yerinde yaşadığım sıkıntılardan dolayı gelmiştim. Kendi kendime çok fazla konuşuyordum. İş yerindekilerle kafamda sürekli akşam balkona çıkıp kavga ediyordum. Araba sürerken kavga ediyordum. Şimdi onlar tamamen kesildi. Gelecekle ilgili kaygılanmıyorum. Gelecekle ilgili çok fazla kaygım vardı onları da artık zamana bıraktım. Teslimiyet içerisindeyim, ne olacaksa hayırlı bir şekilde olsun diye bekliyorum ama kendimle kavgalarımın bittiğine çok sevindim.
  Kendi kendime sorular soruyordum ve cevaplar da vermeye başlamıştım. Şimdi anda yaşayabiliyorum. O gün neyse onu yaşıyorum ve bu durum beni çok mutlu ediyor. İçim huzur dolu artık. Size ilk geldiğimde demiştim ya, yüreğimde bir sıkıntı var, çöreklenmiş oturuyor diye. o sıkıntı kalktı.
  Ben: Çok önemli kelimeler kullandığınız sadece üç seans yaptık aslında çok kısa bir süre bu… Senelerin birikimi vardı üzerinizde. Senelerdir çalıştığınız iş yerinde uğradığınız haksızlıktan kaynaklı üzerinizde ağırlık yapan enerjileri vardı. Üzerinizde birikmişti. Şu anda iş yerinde zorunlu izne ayrılmış bir durumda olmanıza rağmen, yani normalde bununla ilgili kaygı ve endişe içinde olabilecekken, rahatsınız. Şu anda huzurlu bir şekilde gününüzü geçirebiliyorsunuz.
  Danışan: Evet aynen öyle hocam… Buraya gelmeseydim bana verilen 40 gün izin boyunca kesin kendimle kavgalarım çok daha fazla olacaktı. Kendimle konuşmalarımda iş yerindekilerle sürekli haksızlığa uğradığımı dile getirip üzülüp ağlayıp günümü öyle geçirecektim. Şimdi çok rahatım. Bu durum O kadar mucizevi geliyor ki Taner Bey… Mucize gibi gerçekten.
  Benim şu anda üzülüyor olmam lazımken niye içimde hüzün yok acı yok diye kendi kendime de şaşırıyorum acaba üzülmem mi gerekiyor diye düşünüyorum.
  Ben: Peki bu sesli mesajı siteye izninizle koyarsam bir kişi de bu kaydı dinlerse ve bu seansı almamış olsa bile sizin eski haliniz ile şimdiki halinizi yanyana gelip otursa bir bankta eski Siz ile üç seans önceki Siz ile şimdiki siz yan yana oturursa ona ne söylerdiniz.
  Danışan: Üzülmeye ne gerek varmış her şey olacağına varır tevekkül et Allah büyük.
  Ben: Böyle bir durumda olan birisine ne tavsiye ederdiniz.
  Danışan: Şimdi benim yerimde hatta öyle bir şey oluyor ki Taner Bey artık dün arayan arkadaşım iş yerinde seni tamamen bitirmişler artık adın bile geçmiyor diye söylediği zaman aman boş ver ne olacaksa olsun diye ben onu teselli ettim çok üzülüyorum da sensiz bu şirketin tadı olmaz da ne yapacağız sensiz falan dediğinde aman boş ver biri gider daha iyisi gelir belki boş ver daha iyisi olur diyerek ben onu teselli ettim mesela. Yani çokta umursamıyorum artık. Bana iyi geldi gerçekten seanslar.
  Şimdi buradan çıktığım zaman dişçiye gideceğim normalde çok fazla paniklemem gerekirken gayet iyi hissediyorum.
  Ben: Peki bu halinizden memnun musunuz?
  Danışan: Memnunum memnunum hocam Yoksa böyle çöreklenip oturdu o sıkıntı bana saatlerce geçmezdi.
  Ben; Harika ben aslında size şunu söyletmeye çalışıyordum sizin gibi sıkıntılı olan eski halinizdeki o sıkıntıları hisseden bir kişinin düşünce tarzı olarak değiştirmesi gereken şeyler olarak ne söylerdiniz onlara tavsiye ederdiniz.
  Danışan: Onlara anda kalmalarını gerçekten anda yaşamak öyle bir şeyin varlığını sayenizde öğrendim hiç gerek yokmuş geçmiş gelecek diye… Anı yaşamasını söylerdim. Anda kalın o günü güzel geçirin.
  Ben. Bu tabi hiçbir şey yapmamak anlamına gelmiyor ama kaygı ve endişe içerisine girip gelecek ve geçmiş ile ilgili kaygı yaşamakta o kişinin sadece enerjisini tüketmekten başka hiçbir işe yaramıyor değil mi?
  Danışan: Aynen… Geleceği düşünmek bir derece yine kaygılanıyorsun ama geçmişteki olanlarla da çok kavga ediyordum onun temizlenmesi benim adıma çok güzel oldu geçmişimin gerçekten.
  Harika sizi tebrik ediyorum şifa olsun.
 • comments author
  Kadir A. Aydın

  . Bu deneyim sesli olarak danışanın kendi sesinden sesli danışan yorumları bölümünden dinlenebilir.
  Ben: Seninle sıra dışı bir deneyim yaşadık. Bu seanslara gelmeden önce yaşını söyle
  K: 16 yaşındayım.
  Ben: Bu beşinci seansımızı olmuş. Bu seanslara gelmeden önce gelmek bile istemedin değil mi?
  K: Evet aslında annemin zorlaması ile geldim.
  Ben: Bu reenkarnasyon konusu ile ilgili hiçbir bilgin var mıydı ne olduğunu biliyor muydun ?.
  Danışan: Reenkarnasyonu isim olarak insanın ruhunun başka bir bedende tekrar dünyaya gelmesi olarak biliyordum, o kadar.
  Ben: Bir iki cümlelik biliyordun sadece, peki inanıyor muydun böyle bir şey olabileceğine?
  Danışan: Pek sayılmaz aslında çok fazla inanmıyordum.
  Ben: İnanmadığın halde deneyimledin dolayısıyla deneyimlemek için inanmaya bile gerek olmadığını fark ettin doğru mu
  K: ‘Evet’.
  Ben: Geçen seansımızda da farklı bir deneyim yaşamıştın reenkarnasyonla ilgili ama konuyu dağıtmamak için ona girmeyeceğiz. Bu seansta da farklı bir deneyim yaşadın. Ne yaşadın sen anlat ilk önce nasıl bir yere gittin?.
  Danışan: Gördüğüm yerde önce mektup yazıyordum. Loş bir ortam da kendi kameram da yazıyor olabilirim de öyle bir ihtimal de olabilir masamda loş ışık kitaplar ve yazmak içinı mürekkep vardı. Mürekkepli kalem, kâğıtlar vardı. Mektup yazdığım dili kendim de anlamıyordum. Büyük bir ihtimal Latince falan yazıyordum.
  Ben: Sonra seni yönlendirip ne olduğunu anlamaya çalıştığımızda bir aşk mektubu olduğunu anladın. Sonra o aşk mektubunun gönderdiğin kişiye gittiğini gördün, bu ilginç çünkü zamanı ileriye aldık. Farklı bir sahneye gittin. Bir fırtınanın içinde olan bir kaptan gibi birisi olduğunu fark ettin değil mi’
  K: ‘evet.’
  Danışan: Deniz onun ortasında çok büyük bir gemi ne gemisi olduğunu tam bilmiyorum ama çok şiddetli bir fırtına vardı, gemi sallanıyordu. Ben gemiyi fırtınadan çıkarmak için emirler veriyordum. Yelkenleri yönlendiriyordum, yön bilgisi veriyordum ve taktik veriyordum.
  Ben: Sonra seni bir gün sonrasına yönlendirdim çünkü gemi de o gün öldün mü? battı mı? yaşadın mı hayatta kalabildin mi? anlamak istedim ve bir gün sonrasına gittik.
  Danışan: Güneş açmıştı fırtına bitmişti kara gözüküyordu gemi daha sonra demir attı. Kara gözüktü. Ben: Sonrasına yönlendirdiğimde, görmen gereken neresi var ise oraya gitttiğimizde, ilginç bir yere gittin. Normalde kişinin mektubu alıp almadığını bilemezsin ama olayların ilerisine gidip sen dışardan bir gözleyici modunda mektubu gönderdiğin kişinin mektubu aldığını gördün?, ne oldu?
  Danışan: Mektubu okuyan kızı gördüm yüzünü gördüm mektubu tutuyordu elinde okurken ağlıyordu.
  Ben: Sana kavuşamadığı için aranızda âşk olduğu için ağlıyordu öyle değil mi?
  Danışan: Tekrar tekrar o görüntüyü gördüm, tekrar tekrar mektubu okudu.
  Ben. Çünkü beraber olamıyordunuz elinde sadece senden bir mektup vardı
  K: Evet.
  Ben: Onun hissettiği hüznü hissettin mi sende?
  Danışan: Evet hissettim aşkı da hissettim gerçekten sevdiğimi anladım.
  Ben: Yüzünü veya gözlerini tarif edebilir misin?
  Danışan: Masmaviydi gözleri yüzü hafif beyazımsı ama çok ince bir yüzü vardı güzel bir yüzü vardı sarışındı saçlarını toplamıştı yandan.
  Ben: Duygularında sonuna kadar hissettin mi
  K: ‘evet’ sonuna kadar hissettim
  Ben: peki ne diyorsun bu duruma ?. Aslında şu anda çok farklı bir deneyim yaşadın ayrıca bir kodlama yaptık ne yaptık ?. Eğer o kişiyi bu hayatında görürsen gözlerin içine iyi bak tekrar tanıman için sana kodlama yaptık. Eğer şartlar zaman mekân yaş uygun olursa ve o aşık olduğun kişi bayan olarak tekrar bu dünyaya geldiyse ruhunun onu bulması için o tarafa yönlenmesi için bir kodlama yaptık. Tabi eğer bu durum bütünün hayrına ise, gördüğün anda onun kim olduğunu bilip oraya doğru bir çekim olacak. Sen zaten gözlerini görür görmez hatırlayacaksın. Tabi bu kişi o deneyimi yaşamadığı için hatırlamayabilir. Ama oda sana karşı o çekimi hisseder. Ama tabii ki bunun olma ihtimali çok yüksek değil. Sadece var o kadar.
  İlginç bir seanstı dolayısıyla çok fazla kişinin yaşayacağı deneyimlerden bir tanesi değil. Geçmiş hayatlarda ki bir aşkınla bir sevgilinle nasıl olduğunu gördün hayatın koşullarının ne kadar zor olduğunu aslında birisi ile beraber olmanın bile ne kadar zor olduğunu görmüş oldun. Şifa olsun.
  Bu danışanım kızlara açılmakta zorlanan, konuşmakta zorlanan bir kişi idi. Daha önce bu hayatında hiç aşk yaşamamış bir kişi idi. Bu seansta epey şaşkındı. Çünkü duyguları sonuna kadar hissetti. Birisine aşık olmanın nasıl olduğunu anladı. Bu üç boyutlu bir filmi izlemekten çok daha fazlası.İşin şakası bir yana aslında muhteşem bir deneyim. Herkse bu şekilde reenkarnasyon enerjilerine girmiyor. Bazı kişiler daha açık oluyor. Daha kolay giriyor.
  Bu hayatta bazı kişiler hissettiğimiz çekimler veya hoşlanmama duyguları nedensiz olmayabilir. Çok önceki zamanlardan kalmış olaylardan veya yaşanmış travmalardan kalan enerjiler olabiliyor. Bu tür çalışmaların amacı bu duyguları boşaltmak, farkındalığa çıkarmak
 • comments author
  Kadir G. Ankara

  Seninle sıra dışı bir deneyim yaşadık aslında ben sana şöyle bir şey sorayım ilk önce. Sen bu seanslara gelmeden önce yaşını söyle iki önce 16 yaşındasın. Bu seanslara gelmeden önce bu beşinci seansımızı olmuş. Gelmek bile istemedin değil mi?
  Danışan: Evet aslında annemin zorlaması ile geldim.
  Bu birkaç seanstır oldukça ilginç deneyimler yaşıyoruz öncekilere gitmeyeceğiz uzamasın diye ama bu reenkarnasyon konusu ile ilgili hiçbir bilgin var mıydı ne olduğunu biliyor muydun.? Deneyimlemeden önce hiç biliyor muydun bu konuları.
  Danışan: Şimdi şöyle reankarnasyon isim olarak insanın ruhunun başka bir bedende tekrar dünyaya gelmesi o kadar.
  Bir iki cümlelik biliyordun sadece, peki inanıyor muydun böyle bir şey olabileceğine?
  Danışan: Pek sayılmaz aslında çok fazla inanmıyordum.
  İnanmadığın halde deneyimledin. Dolayısıyla deneyimlemek için inanmaya bile gerek olmadığını fark ettin doğru mu ‘evet’. Geçen seansımızda da farklı bir deneyim yaşamıştın Yine reenkarnasyonla ilgili ama konuyu dağıtmamak için bu seansta da farklı bir deneyim yaşadın ne yaşadın sen anlat ilk önce nasıl bir yere gittin ne yaşadın.
  Danışan: İlk önce mektup yazıyordum. Loş bir ortam da kendi kameram da yazıyor olabilirim de öyle bir ihtimal de olabilir masamda loş ışık kitaplar öyle bir ortamdı mürekkep vardı. Mürekkepli kalem kağıtlar vardı ve orada yazdığım dili de kendimi de anlamıyordum. Büyük bir ihtimal latince falan yazıyordum.
  Sonra seni yönlendirip ne olduğunu anlamaya çalıştığımızda bir aşk mektubu olduğunu anladın. Sonra o aşk mektubunun gönderdiğin kişiye gittiğini gördün bu ilginç çünkü ileriye aldık o sırada orada bir kopukluk oldu senin bir fırtınanın içinde olan bir kaptan gibi birisi olduğunu fark ettin değil mi evet.
  Danışan: Deniz onun ortasında çok büyük bir gemi ne gemisi olduğunu tam bilmiyorum ama çok şiddetli bir fırtına vardı gemi sallanıyordu işte ben emirler veriyorum. Yelkenleri yönlendiriyorum yön bilgisi veriyorum ve taktik veriyorum.
  Sonra seni bir gün sonrasına yönlendirdim çünkü gemi de o gün öldün mü battı mı yaşadın mı i hayatta kalabildin m gibi sorularıi anlamak istedim bir gün sonrasına gittik.
  Danışan: Güneş açmıştı fırtına bitmişti kara gözüküyordu gemi daha sonra demir attı. Daha sonra diğer kısma geçtik.
  Normalde kişinin mektubu alıp almadığını bilemezsin ama olayların ilerisine gidip sen dışardan bir gözleyici modunda mektubu gönderdiğin kişinin mektubu aldığını gördün onu nasıl gördün.
  Danışan: Mektubu okuyan kızı gördüm yüzünü gördüm mektubu tutuyordu elinde işte okurken ağlıyordu.
  Sana kavuşamadı için aranızda aşık olduğu için
  Danışan: Tekrar tekrar o görüntüyü gördüm tekrar tekrar mektubu okudu.
  Çünkü beraber olamıyordunuz elinde sadece senden bir mektup vardı evet. Onu hissettiği hüzünü hissettin mi sende?
  Danışan: Evet hissettim aşkı da hissettim gerçekten onu sevdiğimi anladım.
  Yüzünü veya gözlerini tarif edebilir misin?
  Danışan: Masmaviydi gözleri yüzü hafif beyazımsı ama çok ince bir yüzü vardı güzel bir yüzü vardı sarışındı saçlarını toplamıştı yandan.
  Duygularında sonuna kadar hissettin mi oradaki ‘evet’ sonuna kadar hissettim peki ne diyorsun bu duruma. Aslında şu anda çok farklı bir deneyim yaşadın ayrıca bir kodlama yaptık ne yaptık. Eğer o kişiyi bu hayatında görürsen gözlerin içine iyi bak tekrar tanıman için oradaki bilgiyi çıkardık. Eğer şartlar zaman mekan yaş uygun olursa ve o kişi bayan olarak tekrar bu dünyaya geldiyse ruhunun onu bulması için çekimini tekrar o tarafa yönlenmesi için bir kodlama yaptık. Tabi eğer uygunsa gördüğün anda onun kim olduğunu bilip oraya doğru bir çekim olacak sen zaten gözlerini görür görmez hatırlayacaksın o kişinin. Tabi bu kişi o deneyimi yaşamadığı için hatırlamayabilir. Ama oda sana karşı o çekimi hisseder. Ama tabii ki bunun olma ihtimali çok yüksek değil. Sadece var o kadar. İlginç bir seanstı dolayısıyla çok az sayıda kişinin yaşayacağı deneyimlerden bir tanesini taşadın. geçmiş hayatlarda ki bir aşkınla bir sevgilinle nasıl olduğunu gördün, hayatın koşullarının ne kadar zor olduğunu aslında birisi ile beraber olmanın bile ne kadar zor olduğunu görmüş oldun. Şifa olsun.