Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Ürün ve Hizmetlerimiz

Değersizlik Duygusu Dönüşmezse, Çabalarınız Boşa Çıkar

18 Eylül Pazar günü için Özel Atölye Çalışması......DEĞERSİZLİK DUYGUSUNU DÖNÜŞTÜRMEK. Seneler için yapılan seanslarda gelen danışanların en büyük blokajı bu duygu....

BU KONU HAYATINIZIN EN BÜYÜK ÜÇ BLOKAJINI ÇÖZMENİZİ SAĞLAR
Değersizlik blokajınız var ise,
İlişkilerinizde,
finansal konularda,
şans gerektiren konularda hep terslik yaşayabilirsiniz.....

Eğer;
Sürekli Haksızlığa uğradığınızı hissediyorsanız
Sınırlarınızı Koymakta zorlanıyorsanız,
Duygularınızı ifade etmek zor geliyorsa,
Hayır cevabı vermekte zorlanıyorsunuz,
İlişkilerinizde sorunlu kişileri sürekli çekiyorsanız,
Finans konusunda bir türlü istediğiniz gibi işler dönüşmüyorsa...

Bu duygunun dönüştürülmesi lazım....
18 Eylül cumartesi saat 14.00'de başlayıp akşam üstü 17.00'ye kadar sürecek.

 • Eğitim Zoom programı üzerinden yapılacak. Çalışmadan önce bağlantı atılacak.
 • Bu sırada yarım günlük bir eğitim ve sanki birkaç seanslık enerji çalışması yapılmış gibi bir çalışma yaşayacaksınız...Değersizlik duygusu yaratan birçok olay, yaşanmışlık, kök inanç, aktarım, soyağacından gelen aktarımlar dönüşecek. Katılanlara seanslarda uygulanan yöntemler uygulanarak duygular

Bu süreçte;

 • Bilişsel farkındalık yaşayacaksınız,
 • Sıkıntılarınızın nereden kaynaklandığını anlamaya başlayacaksınız,
 • Blokaj oluşturan duyguları dönüştürmek için birçok bilinç altı yöntemi kullanılacak.
 • Kök İnançlar, duygular dönüştürülecek....
 • Akaşik kayıt değiştirme yöntemi ile çalışma esnasında değişiklikleri fark edeceksiniz. Bilinç altı kayıtlarınızdaki birçok travmatik olay dönüştürülecek...
 •  

Değersizlik Kaderiniz Olmasın ! Ön Kayıt için iletişim numaralarından arayabilir yada bağlantıdan ödemenizi yapabilirsiniz.

Kemik ve kas rahatsızlıklarındaki birçok hastalığın arkasındaki tetikleyen duyguda budur. Bu tür rahatsızlıkların iyileşmesine de katkı sağlar.

Ücret: 300 TL Kredi Kartı ile Aşağıdaki bağlantıdan ödeyebilirsiniz 
K.K. Ücreti: 360 TL

 EĞITIME KATIL

ZOOM PROGRAMINI NASIL YÜKLEYECEĞIM?

Bu program şu anda dünyada milyonlarca kişi tarafından çok fazla bilgisayar bilgisi gerektirmeden rahatlıkla kullanılabilen bir yazılım... İster akıllı cep telefonunuzdan ister bilgisayarınızdn bağlanabilirsiniz. Çalışma öncesi size whatsapp'tan şifreli bağlantı yollanacak sadece üstüne tıklayarak girebileceksiniz.

Ayrıca bu programı nasıl indirebilirim diye öğrenmek istiyorsanız bu videoları da izleyebilirsiniz.


CEP TELEFONU İLE BAĞLANMAK İÇİN BU VİDEOYU İZLEYİNİZ
Zoom Programını cep telefonuna indirmek için tıklayın  

BİLGİSYARDAN GİRMEK İÇİN BU VİDEOYU İZLEYEBİLİRSİNİZ 
Zoom programını bilgisayara indirmek için tıklayın

çALIŞMA SONRASI BAZI YORUMLAR

    cosmetixx.izmir  Çalışma esnasında inanılmaz bir yorgunluk çöktü ve nerdeyse 24 saat dinlenme süreci yaşadım. Çok     güzel ve derin bir uyku uyudum. Ertesi gün herşey daha aydınlık ve net görünmeye başladı. Ve bolluk olarak döndü     kesinlikle ... Beklemedigim bir kazancım oldu???? Taner hocanın enerjisi, yönlendirmeleri ve sifalandirma teknikleri     inanılmaz etkili. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Denemenizi tavsiye ederim kesinlikle.
  miss__np__Çalışma esnasında yaşadığım ve halen devam eden o müthiş dinginlik hissi.....şükürler olsun.....

  nihalerdoganaKendimi mutlu ve neşeli hissediyorum.Teşekkürler hocam.:)
  durankubranurDünkü atölye çalışması ve beni bekleyen sonuçları için teşekkür ederim Taner Bey. Tıpkı bireysel terapi seansı gibiydi hatta benzer sebeplerle farklı kişilerin bir arada olması bence çalışmayı özel yapan şeydi. Çünkü kişi, her bir problemin aslında insanlara has ortak temeller üzerine kurulu olduğunu bir kez daha görebiliyor. Seans esnasında görsel, sezgisel ve fiziksel etkiler gözlemledim kendimde. Olumsuz olayların etkisinin şifalanarak çözüldüğünü hissettim. Her bir görsel imge, fiziksel reaksiyon ve hislerimizi seans bitiminde paylaştık, Taner Bey tek tek yorumladı. Çalışma sonrasında çok daha iyi hissediyorum; dingin bir su gibi. İnsanın farkındalığının her geçen gün artması, kendi varlığını ve yaşamın sınırsızlığını keşfetme serüveni bana iyi geliyor.
Bir Danışan Yorumu:

comments author

Selda C. İstanbul
İlişkiler

Merhabalar ilişkilerim de yaşadığım aldatılmak terkedilmek ve değersizlik hissi kendime olan güvenimi kaybettirmişti. En kötüsü de yaşadığım aşk acısı o kişi için aradı arayacak mesaj atacak gelecek beklentileri uykusuzluk beni yiyip bitiriyordu. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Taner Bey’in bütün yazılarını ve yorumlarını okudum sesli mesajları dinledim videolarını izledim dibe vurduğum bir gün Taner Bey’in kapısını çaldım seansların hepsi güzel geçti ve çıktığımda biraz yorgundum toplamda 6 seans aldım. Her seans sonrası bir önceki seanstan daha hissetmeye başladım içimdeki pozitif enerji dışa çıkmaya başladı. Hayatımdaki rahatsız olduğum kişi bendeki değişimden rahatsız olmaya ve bana eskisi gibi olmadığım için sistemlerde bulunuyordu. Aslında ona teşekkür ediyorum bana verdiği dersler kendime getirdi şimdilerde onu umursamıyorum. Altıncı seansımı özellikle anlatmak istiyorum gözümün önünde toz bulutu girdap gibi dönüp durdu. Sonra anne karnında bir bebek dönüp durdu hızlı hızlı bacaklarımın üst kısmı buz gibi oldu titreme ve ağlama yaşadım Taner Bey’in tespiti dünyaya gelmek istemeyen ve istenmeyen bebekmişim! O an bu durumu aklıma geldi. Annem beni aldırmak istemiş. Dr almamış vakit geçtiği için yani istenmeyen bebek olarak anne karnından başlayıp bugüne kadar devam eden blokajları yıllarca taşımışım. Bundan sonraki süreçte seans sınırlaması yapmadan Taner beyle arınana kadar devam edeceğim bana olumsuzluk yaşatan her şeye herkese teşekkür ediyorum almam gereken dersleri aldım ve o bilinçle hareket etmeye başladım Taner beye de çok teşekkür ediyorum.