Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Yorumlar

danışan yorumları

Bolluk ve Bereket


Seans Sonrası düşüncelerinizi sizde paylaşmak istiyorsanız lütfen tıklayın

Bolluk bereketle ilgili seans sonrasında yapılan yorumlar

Bu bölümde Bolluk ve Bereket çalışmasının sonucunda olan yorumları ekliyorum   

   Kariyerde İlerleyememe

   Ticarette sürekli para kaybetme,
   Evrakların kaybolması veya sonuçlanmaması
   Mahkeme veya beklenen kararların gecikmesi
   Satılması beklenen ev, araba gibi mülklerin satılamaması,
   Her türlü şanslıklar bu konuların altına girmektedir.


Bolluk Bereketle ilgili ayrı bir sayfamız var. Size doğrudan danışan yorumlarından bazılarını yazıyor.


SEANS'A KATIL


 

Danışan Yorumları

 • comments author
  Melis E. Aydın
  Bolluk ve Bereket

  Taner hocam merhaba, ben Tuğçe teyzem ile beraber geliyorduk hatırlarsınız belki . Dört seans aldım sizden bu aralar gelemedim fakat çözmemiz gereken şeylerde vardı en kısa zamanda geleceğim ama hayatımda çok güzel şeyler oldu sizinle paylaşmak istedim. Beş yıldır atanma bekliyodum ve bir puanla kaybettiğim zamanlar oldu , umudumu kaybettiğim zamanlar.. Şimdi ise Adalet bakanlığına memur olarak atandım ve Maliye bakanlığı mülakatlarına girdim çok güzel geçti orası da olursa artık ben seçicem hangi kurumda çalışmak istediğimi. Geçen yıl deseler inanmazdım çok mutluyum inşallah daha güzel şeylere.. Kendime itiraf edemediğim şeylerde bana yardım ettiniz yanımda oldunuz seanstan ağlayarak çıktığım zaman oldu, şimdi çok mutluyum teşekkür ederim size en kısa zamanda görüşmek dileğiyle ..


 • comments author
  Berrak Bolluk İstanbul
  Bolluk ve Bereket

  Taner beyle yollarimiz hayatımın zor bir döneminde kesişti. Seansları uzaktan yaptık. Bütün kurduğum işler ters gidiyordu, ne kadar çabalarsam cabaliyim kurduğum her isten maddi, manevi zararla çıkıyordum. Bolluk Bereketle ilgili seans yaptık. Yaptığımız seanslarda Taner beyin ve benim gördüklerim beklemediğim kadar uyuşuyordu. Geçmiş yaşamlarda hep elimde olmayan sebeplerle, ani ve beklenmedik ölümler yaşadığımı öğrendim. Bu bendeki çocukluğumdan beri gelen hep kötü bir şey olucak duygusunu açıklıyordu. Düşünce akisimi da izlediğimde hep olumsuzluklar üstüne odaklandığımi, nerdeyse hiç anda olmadığımı ve farketmeden de olsa hayatı kendime zehir ettiğimi farkettim. Bu sistemim tamamıyla değişti diyemem ama yaptığım yanlışın farkına vardım. Hayatımda ilk defa geçmişte olanları yargılamıyorum, olanların üstüne sünger çekmedim ama geçmiş canımı artik acitmiyor. Islerim biraz da olsa yoluna girmeye başladı ve korku duygum azaldı. Hele son seansta kendimi adanmış ve keskin cizgileri olan bir rahibe olarak gördükten sonra birşey kafama adeta dank etti Ben bu hayatta da allaha değil ama hedeflerine odaklanmış sadece basari, iyi hayat hedefleyen, kesin çizgileri olan, esneyemeyen bir rahibeydim. Akışta, anda değildim ve hayatımi yaşamıyordum. Bunu fark etmek uzun zamandır aldığım en güzel nefesi almamı sağladı. Bu seansların sonucunu bilemem ama doğru yolda olduğum kesin. Taner beye emekleri, yol gösterisi ve özellikle özel ruhu için teşekkür ederim.
  Yorum: Berrak hanımla uzaktan yaptığımız bu seanslarla her seansta bir ilerleme oldu. Altıncı seanstan sonra ise Allahın izniyle tam bir farkındalık yükselmesi oldu. Berrak hanımı bu farkındalıkları için tebrik ediyorum

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Tuba Ç Balıkesir
  Bolluk ve Bereket

  Adı :Tuba Ç
  Şehir :Ankara
  konu: Bolluk ve Bereket
  Yorumu :Merhaba ben bolluk bereket seanslarına katılıyorum 3.seans sonrası deneyimlerimi paylaşmak istedim.ilk seansta geçmiş hayatlara dair görüntüler gördüm Sol kolumda çok fazla ağırlık hissettim ve bir sürü göz gördüğümü hatırlıyorum Taner Bey bana üzerimde âh enerjileri olduğunu ve temizlendigini söyledi. 2.seansta daha rahatlamıştım.boyun ve göğüs bölgemde bir enerjinin sürekli çalıştığını hissettim.Asıl olay 3.seansta oldu:) Sol kolumda bir enerji akışı oldu ve o enerji sanki bana geri geldi.Gözlerimin önüne vizyonlar şeklinde mevlananin görüntüsü geldi hani sözlerini paylaşırken yanına o görüntüyü koyarlar ya.Sonra dönen bir Mevlevi görüntüsü gördüm ilginç olan ardından kendiminde döndüğünü hissettim karanlıkta bir el bana gel işareti yaptı sonra yüksek bir yerde bir kızı dönerken gördüm film karesi gibi mutlu bir sekilde gokyuzune bakip donerler ya onun gibiydi kendimi çook huzurlu hissettim üzerinde beyaz elbise vardi kızın Taner bey o kızın ben olduğumu ve Mevlevilerden seans sırasında yardım aldığımı söyledi.Daha fazla gelişme olursa yazıcam.Hoşçakalın

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Ahmet G. Hatay
  Bolluk ve Bereket

  Yaş :40
  Şehir :Hatay

  Konu :Bolluk Bereket
  Mesajı :merhabalar Ben Ahmet G. Hatay'da yaşıyorum. 40 yaşındayım. Aile hekimiyim. Taner Bey ve eşi ile yıllar önceden başka işler vasıtasıyla bir kaç seminerde aynı ortamda bulundum. Uzun süredir maddi konularda çok ciddi sorunlar yaşıyorum. Mesleğim dışında yaptığım tüm iş girişimlerim hüsranla sonuçlandı. Gelirim arttığı halde borçlarım katlandı.Eşim ve ailemle ilişkilerim bozuldu. Sanki dışarıdan bir güç benim bollukta yaşamamı sürekli engelliyordu. son 1 yıldır bu sorunların bilinç ve bilinçaltı düşüncelerimden kaynaklandığını anladım. Farklı 1-2 bilinçaltı tekniği denedim ama hayatımda pek bir değişiklik olmadı. Sonunda bunu bir uzmanla yapmam gerektiğine karar verdim. Şu ana kadar 1 hafta arayla 2 seans yaptık. Olumlamaları ve bana önerdiklerinizi yapmaya çalıştım. 2. seanstan sonra ertesi gün 2 yıldır satamadığım evime müşteri geldi ve istediğim fiyattan hemen anlaştık. Eşimde bu seansların işe yaradığına inanmaya başladı. önünüzdeki günlerde hayatımda maddi manevi çok daha fazla pozitif gelişmeler olmasını bekliyorum. teşekkürler Taner bey. herkese bol bereketli ve sevgi dolu günler diliyorum.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Gül K. Ankara
  Bolluk ve Bereket

  Aaaa Taner Akçakanat Ankara’ da mıymış ????? diyerek başladı herşey 
  Bundan 7-8 ay öncesi, “ Artık yeter ne çalışma yaptıysam olmadı, hep bir yerler de bir tıkanıklık var, bunu çözmeden iflah olmayacak benim şu iş tıkanıklıklarım” diyerek araştırmaya başladım. Bu arada ne yaparsam yapayım son 1 yıldır tek tük satış vardı ama son 6 aydır 1 TL lik bile satış yapamadım. Nakit sıkıntısı da kapıyı çalınca artık kaçınılmaz olmuştu Geçmiş Yaşam çalışması.
  Gayrimenkul sektöründe çalışıyorum uzun zamandır, kendi işim ve yine bilindik bir senaryo… Çalış, didin, emek ver, belli bir noktaya getir her şeyi ve her şey ne kadar güzel istediğim gibi dediğin zamanda birden hiç bir şey yapmamaya başla ve maddi manevi yere çakıl….. Daha önceleri de diğer işlerimde hep en iyi noktalara gelince bende ki çalışma isteği kayboluyor, olan işlerim son anda bozuluyor ve günbegün depresyon moduna çekiliyordum. Bunu istemesem de elimde olmadan her şey bu doğrultu da gidiyordu ve ben acı çekmeye başlıyordum.
  Geçmiş yaşam çalışmalarıyla ilgili çok araştırdım, okudum vs. fakat bu konuda gitmeyi istediğim, içimin ısındığı kişiler hep İstanbul’ da oluyordu. Gelin görün ki bu kişiler içinde Taner Bey de vardı, komik olan ben Taner beyi de hep İstanbul’ da diye algılamışım…. Eeee her şeyin bir zamanı var derler 
  Randevum verildi ben büyük sevinçle gittim, kibar, yüzünde kocaman gülümsemesiyle Taner bey ve minnak kedileri Maviş karşıladılar beni. Konuştuk biraz ve Bolluk Bereket alanımda ki bu tıkanma ile ilgili seansa başladık. İlk çalışmamız ben ne olduğunu pek anlayamasam da !!!! iyi geçti.
  Sonra ki ilk birkaç gün harikaydım, pürneşe gezdim çalıştım, sanki işler berbat değil di, nakit sıkıntısı da yoktu, dünya yansa “ olsun önemli değil nasılsa çözülür” modunda geçti. Yani büyük bir TESLİMİYET halini almıştım. Bu durumu önce yeni bir çalışma yapıyorum onun heyecanı şeklinde değerlenirdim, ta ki çalışmadan 5 gün sonrasın da 6 aydır satılmayan yerimin satıldığı haberi gelinceye kadar. Ben evde kahvaltımı yaparken “ senin yerini sattım gel paranı al” diye arkadaşım aradı. Ben tapu ya satışa bile gitmedim, arkadaşım sıkıntımı bildiğinden vekâletle halletmişti satışı. Çalmayan iş telefonum çalmaya yeni yeni müşteriler aramaya başladı.
  Pekiiii ne oldu da 1 yıldır olmayan işler olmaya, çalmayan telefonlar çalmaya, gelemeyen paralar gelmeye başladı ??? Tabi ki Geçmiş Yaşamlarımdan getirdiklerim di beni engelleyen. Çözülmeler oldukça da hayatımın tümünde rahatlama oluyor. İlk gün enerjim değişmeye başladı zaten, sonrasında da devam etti, anlam veremediğim bir rahatlama vardı üzerimde. Hafifledim. Sonuç zaten ortada her şey her alanda düzelmeye başladı, toparlandı.
  Herşey için çok çok teşekkür ederim Sevgili Taner Akçakanat, çok teşekkür ederim Taner beyin asistanı hanımefendi ve teşekkür ederim Maviş… İyi ki varsınız.
  Bu arada unutmadan Taner Bey iyi ki Ankara’ dasınız……
  Sevgilerimle
  Gül
  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Derya K. Adana
  Bolluk ve Bereket

  konu: Bolluk ve Bereket
  Yorumu :BENİM MUCİZEM... Ben hayatımda mucize denen olayı bır kere bıle yasamadan varlıgına ınanlardanım.Yıllardır bır cok kişisel gelişim kıtabı okuyup uzmanları dınleyıp bır bugday tanesı kadar yol alamadım.Hayatımın alt ust oldugu kimin gerçek kimin yalan kim dogru derken içten içe kendimi bitirdim.Artık ne kendime nede evladıma yetemiyordum .Hangi işe başlasam ya lafda kalıyor yada sonu gelmıyordu çok yorulmustum.Bu degişim denen şey her ne ise hayatımda bır an evvel başlaması için niyet ettim . Okudugum bir kitapda BİLİNÇALTINIZI TEMİZLEMEDEN BİR YERE VARAMAZSINI yazıyordu neydı kafamın ıcındeki dusunce hemen sabah nette arastırma yaptım.karsıma oyle bır ınsan cıktı kı o bızım muhtesem asistanımız Taner Bey'in asistanı bana ınanılmaz guven verdı yol gosterdı ama benım cebimde 10 tlden baska param yok ve ben bu seansı ıstıyorum. İçimden sesızce lütfen bana yardım et dıye resmen bagırdım...VEEE benim ilk mucizem Taner hocam benı aradı aglamakdan konusamıyorum uzakdan bıle olsa oyle bır guven verdı kı bunun tarıfı yok ilk defa benı dusunen ve bana yardım eden bırı cıktı karşıma ilk seansı tamamladık gorduklerım ve yasadıklarım cok acayıp bır duygu ustumden bır tır gectı sankı cok mutlu huzurlu oldum.Gelelım bir hafta içinde yasadığim mucizelere bır yıldır kredi kartımın asgarısını bıle odeyemıyordum 3 gun sonra kartımın agarisini ödedim. 1 yıldır satılmayan dukkanımız 7 gun sonra satıldı.10 gun sonra dıger tum borclarımı rahatlıkla ödedim üstümden büyük bir yük kalktı.Veee artık 2. Seansımıda rahatlıkla yaptım ohhhhh beee bu satırları okuyan arkadaslar ben yıllarımı ınsanların hayatlarında yasadıkları mucızelerı okuyarak gecirdim. Şimdi sıra bende artık BEN mucızelerımı yazıyorum. :)

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  N M Kayseri
  Bolluk ve Bereket

  3. KISIM
  Ancak 5 seans boyunca gördüğüm en etkileyici vizyon, Fransız ihtilali dönemine ait olandı. İhtilalin en hararetli döneminde; küçük bir sarayın geniş, büyük salonunda bir ileri bir geri giden 55 yaşlarında, soylu bir erkek olarak gördüm kendimi. O anki kaygım, isyancılar içeriye girer ve külçe halindeki altınlarımı alırlar idi. Balo salonundaki halının desenlerinden şamdanlar, perdelere avizelere kendi üstümdeki kıyafetlere kadar tüm detayları ile orada imiş gibi olanları yaşadım. Eşim ve çocuğum ve hatta kimsem yoktu. Hayattaki tek derdim, külçeler halindeki altınlarım idi. Binayı ateşe verip içeriye girdiler, yere yıkıldım. Bana zarar vermediler ancak üstüme basarak koşuşturdular. Altınları ve sarayda değerli olan ne varsa aldılar. Çalışmadan sonra kollarım bir süre çok ağrıdı ve bedenimde ağırlar yaşadım. Böylece, bende neden “altın alerjisi” olduğunu anlamış oldum. Asla altın takamadım ve altını hiç sevemedim. Yatırım olarak bile düşünmedim. Maddi konuları neden kaygı düzeyinde hissettiğim, neden yatırım yapmaktan korktuğum böylece anlaşılmış ve çözülmeye başlamış oldu. Bunlar olurken bölgesel ağırlar, gün içinde duygu dalgalanmaları, ağlamaklı haller ve farkındalık artışları yaşadım.

  Bütün bunlar, her hafta uzaktan yaptığımız 5 seansta gerçekleşti. Hala enerjinin bedenimde çalıştığını hissediyorum. Şimdi kendimi çok değerli görüyorum. Hayat önümde akmaya başladı. Her şey benim seçtiğim şekilde var oluyor. Nedensiz bir mutluluk var içimde en önemlisi, her an artarak devam eden bir farkındalık hali yaşıyorum. Yaşadığım şeylerden dolayı birilerini suçlamaktan vazgeçtim. Ancak siz olmasaydınız, bunun asla farkına varamayacaktım. Böylesine özel bir çalışmayı, eşsiz nezaketinizle bu kadar kolay ve rahat şekilde bizlere ulaştırdığınız için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum. Size ve eşinize sevgiler.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  N M Kayseri
  Bolluk ve Bereket

  1. KISIM
  Taner Bey merhaba;
  Sizinle maddi konular, kariyer ve ilişkiler konusunda geçmiş yaşam şifalandırma çalışması yaptık. Son birkaç yıldır, sorunlarımı çözme adına bir takım uğraşlar verdim. Reiki ile başladım. ( 3a seviyesindeyim ) Access bars, kuantum dokunuş, EFT gibi eğitimler ile nefes çalışma, travma giderme çalışması, dişilik semineri vb. etkinliklere katıldım. Ancak bir türlü istediğim değişimi elde edememiştim. Bütün çalışmaların yüzeyde kaldığını fark ediyordum. Bir şey vardı beni tıkayan. Büyük bir kaya sanki ve ona artık bir dinamit lazım diyordum. Beni tam olarak arındıracak çalışmaya niyet ettim ve karşıma siz çıktınız. Sizinle ilk çalışmaya başladığımızda enerjilere bu kadar açık biri olmama rağmen, üstüme kamyon devrilmiş gibi hissettim. Elimi, kolunu ve dizlerimi oynatamadım. Geçmiş yaşamlarımla ilgili aktardığınız bilgiler ve onların bugüne taşınan enerjileri sorunlarımla birebir örtüşüyordu. Yolladığınız enerji o adar etkili idi ki, bu benimde vizyonlar görmeme neden oldu.
  Kendimi bir yaşamımda donarak ölmüş gördüğümde, o ölüm şeklinin bugüne aktarılan enerjisiyle para kariyer ve ilişkilerimde de bir donma oluşturduğunu fark ettim. Hatta birebir oradaki üşümeyi yaşadım. 4-5 saat sonra bile titriyordum.
  2. KISIM
  Mısır döneminde oluşan ve yaşamlar boyu devam eden “haset” ve “kıskanılma” enerjisini görmenizle hiçbir sebep yokken benden kariyerli, alımlı ve imkanları olan insanların bana neden haset ettiklerini anlamamı sağladınız. Hatta 4 Seanstan sonra sol kürek kemiğim ve kalp bölgem çok ağrıdı. Akabinde sol koltuk altımda göze benzer, ağrılı ve ancak 1 haftada geçen bir çıban çıktı. Hayatımda ilk kez böyle bir şey yaşamıştım. Yine 4. Seans sonrası sabahı, özellikle 1 ve 2. Çakramdaki yoğun enerji hareketliliği ile uyandım. Siz bunu bolluk ve bereket ile ilgili blokaj çözülmelerinin başlaması olarak yorumladınız.
  Ben 3. Seansımızda geleceğe dair bir şey görmeye niyet etmiştim. Ama sizden gelen enerji, beni para ile ilgili vizyonlara götürdü. Önce kendimi ve sizi ( pek çok danışanım beni görür demiştiniz) roma döneminde gördüm. Altın ve değerli takılarla dolu bir odaya gittik ve bana “ istediğini alabilirsin, hepsi senin zaten dediniz.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  sevda ay İstanbul
  Bolluk ve Bereket

  Taner Bey'in 03 Aralık 2016 tarihli genel blokaj calismasina bolluk ve bereket enerjisine niyetlenerek katildim.çalışma baslar baslamaz tum bedenimi bolge bolge yoklayan yogun agri, sizi ve zonklamalar deneyimlemeye basladim.Ara ara ic cekiyordum.Tum çalışma boyunca ozellikle sol elimde daha yogun olmak uzere hep karincalanma ve sizlama vardi.Sanki sol elimden giren sag elimden de cikan bir enerji sirkulasyonu vardi.çalışma boyunca tanidigim, tanimadigim bircok insan gordum ve konusmalar duydum.Yuzumdeki mimik kaslarim da dahil olmak uzere yaygin vucut devinimlerim de oldu.çalışmanın sonuna dogru bir dalganin kabarip cosmasi gibi bir his geldi bedenime.Agzima dogru ilerlerken agzimi actim ve sessizce "seni serbest birakiyorum"dedim.çalışma 17.00 da basladi ama bende akis 18.10 a kadar devam etti.çalışma sonrasi Taner Bey'in biraktigi sesli mesaji dinledigimde hem cok sasirdim hem de cok keyiflendim"Yasam enerjinizin bir kule yada kafes gibi bir yerde hapsolmus gibi bir goruntu gordum.Size verecegim olumlamayi gunluk hayatinizda tekrarlayin:Icimdeki yasam enerjisini serbest birakiyorum"diyen bir mesaj.Taner hocam ben galiba odevimi çalışmamızda yerine getirdim.:-))

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Melis Adana
  Bolluk ve Bereket

  Merhabalar,
  ben bir süredir Taner Bey ile görüştükten sonra, farkına vardığım şeyleri paylaşmak istedim. Karşılaştığım sıkıntıların nedenlerini araştırırken, Taner Bey'in verdiği olumlamaları yaptıkça zamanla farkında olmadığım bir şey ortaya çıktı, daha önceki iş yerlerimde iki kez mobbing yaşamıştım, o süreçte güçlü durmaya çalışmaktan farkında olmamışım özgüvenimin yara aldığının, kendime çok yüklenmiş savunmacı bir tavır izlemiş farkında olmadan yara almışım, yaşadığım sıkıntıları da bu yüzden yaşamışım, işte Taner Bey hiç beklemediğim bu yarayı bulmamı fark etmemi sağladı, bu vesile ile mobbingle karşılaşan herkesin mutlaka kendisini korumak için destek almasını öneririm, çünkü insan ruhunda izler bırakabiliyor, öyle bir saldırıda uzman desteği bir süre de olsa şart imiş, özel hayat konusunda da bakış açımı tamamen değiştirip, bu kısa sürdü ama, daha özgüvenli daha bağımsız ve sağlıklı bakan biri olmama, içimdeki gerçek kimliğimi tekrar ortaya çıkarmama yardım etti, muhtemelen görüşmeye devam edeceğiz, ben kendisini tanıdığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum, doğru tespitte bulunması çok önemliydi çünkü. Selamlar...

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Tülay S. İstanbul
  Bolluk ve Bereket

  Karanligin icinde hareket eden belirsiz beyaz isiklar gordum cok uzun surdu
  Sanki karnim eriyordu ve kilolarim gidiyordu buda cok uzun surdu
  Butun bu yaptığımız seanslardan sonra kendimi nasil hisediyorum : kalbimdeki sıkısıklık gitti tamamen, kızım Servetle aram simdiye kadar hic bukadar guzel olmamisti, artik ilerisi nasil olacak emeklilik korkusu yok, isimi basaracagimdan eminim, iletisimim herkeslen daha iyi,yuzumun daha rahat ve guldugunu goruyorum, huzurluyum, istediklerimi artik sovleyebiliyorum....Sanki kendimi bir pamuk tarlasi gibi hisediyorum daha acmamis ama kozalaklarin dolu oldugunu biliyorum ve her an pamuklar meydana cikabilir ve butun tarla bembeyaz olur
  Olumlamalarima devam ediyorum ve hep iyi anacam
  Sizi heryerde iyiki varsiniz cok tesekur ederim
  Helal olsum verdimiz paralar hem benim icin hem Servet icin
  teşekkürler

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Sabriye K. Edirne
  Bolluk ve Bereket

  Ben Bulgar göçmeniyim. İşlerim hep ters gitti. Bütün işlerimde hep terslik yaşadım. Her şey benim için zor oluyor. Akla gelmedik zorluklarla karşılaşıyordum. Seanslardan sonra bu tıkanıklıklar açılmaya başladı, hayatım daha olumlu olmaya başladı. Çok memnunum. İyi ki varsınız

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.




 • comments author
  azra Manisa
  Bolluk ve Bereket

  Merhaba ben azra seans sonrasi duygularimi paylasmak istedim.enerjiyi ilk dakikadan itibaren hissettim bazen artarak bazen az olarakta olsa.ellerimde basparmagimda vea yaklarimin altinda cok yogun basinc hissettim ve sanki ayaklarim bedenime dogru kasilmis gibiydi..midemde de bir enerji calismasi oldu ordada kasilma hissettim atmalar oldu.ve basimin arka ksminida yogun sekilde kipirdanmalar atmalar hissettim.basin arka kismida gecmis hayatlarimizi temsil ediyor okudugum kaynaklara gore tabiki.ilk dakikadan itibaren yogun olarak umitsizlik ve agir bir caresizlik dugusu hissettim icim acidi o ani.vizyon olarak 2 erkek gordum genclerdi his olarak benim ruhum yada atalarim oldugunu dusumdum biran yanilmis olabilirim tabiki.seansa gergin baslamamaragmen rahatlamis olarak bitirdim.belki inandirici gelmeyebilir ama duygu ollarak uzerimden buyuk bir yuk kalkmis gibi hissediyorum.inaniyorumki seanslarim tamamlandiginda hersey daha guzel olacak bana bu deneyimi yasattigi icin taner beye sonsuz tesekkurler..iyi bayramlar..

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  B. A. Samsun
  Bolluk ve Bereket

  B. A.
  Mersin
  30.07.2015 22:11
  Geçmiş yaşam çalışması sayesinde rüya gibi günler yaşıyorum.
  Erkek arkadaşımla ilişkim cok iyi gidiyor. Cok guzel zamanlar geciriyoruz.
  Ayrica engeller ortadan kalktı ve istediklerimin olmasi icin mucizevi yollar açılıyor.
  Sitenizde bu deneyimlerimi bir kez daha paylaşmak istiyorum.
  Tayinim de evimin yanindaki okula cikti ilk tercihim ve samsun'un en seçkin okullarindan biri.
  Normalde eski okulumda bir yil daha calusmak zorundaydim ve tayin isteyemiyordum bile.Olaylar oyle gelişti ki tayin hakki doğdu.
  Cok tesekkur ederim Taner bey ve size.
  Görüşmek üzere. ..

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Z. A. İstanbul
  Bolluk ve Bereket

  İsim Z.A. Ankara 15.09.2014
  Yaş:40

  Merhaba Taner bey, şu üç gün çok enteresan gelişmeler oldu.

  Pazartesi günü arkadaşıma kahveye gittim. Orada iken vazgeçtiğim projemden bahsettim. Arkadaşım Hilal de "Neden olmasın" dedi. Arazilerinden bahsettiler. Sonra kosgeb hibesini araştırdım. Bu gün gidip başvurumu yaptım. Aldığım cevaplar çok olumluydu. Oradan araziye bakmaya gittik.Arazi ise süperdi. kullanabileceğim bir binada var arazinin içinde. Elektrik su sorunu yok. Bir başka arkadaşım ise çiftçilere sordu anaçlık araştırdı. Hatta Karadeniz"den bile anaç buldum.Gelişmelere ben bile inanamıyorum . Bir buçuk yıldır iş için yapmadığım şey kalmadı. Bu çiftlik işim 3 defa direkten dönmüştü. Artık kısmet değilmiş diyerek sineye çekmiştim. Asgari ücrete bile razı gelmiştim .
  Ama 3 gün 3 günde kiralık arabamdan, anaçlıklara kadar her şey ama her şey önüme serildi. Gerçekten mucizevi gelişmeler. Ardı arkasına ve çok uygun seçenekler elime geldi.
  İyi ki size inancımı hiç kaybetmedim. İyi ki hep yanımdaydınız. Bu son çalışmaya beni dahil ettiğinizden bu yana. Moralim sağlığım her şey çok iyi gidiyor. Çok Teşekkür ederim. İyi ki varsınız.
  Olayda bir enteresan kısım daha var. Hilal ile ortak yapmaya karar verdik ve bugünkü konuşmamızda her şeyin rast gitmesinden bahsediyorduk. Hilal de "Bolluk bereket olumlaması aldıktan sonra bu iş gelişti. Bence her şey çok güzel olucak " dedi. Ben gülmeye başladım. Ben de aldım geçmiş yaşam şifasını :) Ama çevremde inanılmaz eleştiri alırım düşüncesiyle bahsetmiyordum bu konudan kimseye . Hilal de aynı durumdaymış :) Yani çift taraflı torpilliyiz bu işte. Bol şifalı günleriniz olsun. Tekrar görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Melisa Yurt Dışı
  Bolluk ve Bereket

  Taner Bey merhaba,
  Size yazmak istedim, benim henüz kesinleşmese de vize konumda olumlu bir gelişme oldu, mucize lazım diyordum, sonra tezimle ilgili bana engel olan hocayla karşılaştım, çok pişman ve üzgün gibiydi, nefret dolu adam gitmiş çok üzgün biri gelmişti.... konuşmak ister gibi, sanırım artık değişiyor. Umuyorum yani.
  Size ulaşmakla çok iyi yaptığımı düşünüyorum. Nasıl da kendi değerimi bilmiyormuşum çok acı bir şekilde görüyorum. Belki ben de fırsat bulursam reiki eğitimi alabilirim bu arada. Görüşmek üzere

  Yorum: Danışanımız yurt dışında yaşayan öğretim görevlisi. İşlerin rast gitmemesi ile ilgili seans yaptırdı. Uzaktan yapılan seanslarla tezi ile ilgili hocası ile yaşadığı problemlerle ilgili seans yaptırdı. Sonrasında kendisindeki değişimlerle kendisini yeniden yarattı ve hocası ile de problem çözüldü. Şifa olsun.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Ayşe-Berlin Ankara
  Bolluk ve Bereket

  Merhabalar,
  Taner Bey ile yaptığımız artık 5. seansın sonunda, çok değiştiğimi görebiliyorum, sanki kafamı bir yere vurmuş da uyanmış gibiyim, hayatımızı tamamen kendi tepkilerimizle çizdiğimizi belirlediğimizi, ne kadar da çok şeyin bizim elimizde olduğunu, tüm gücün içimizde olduğunu çok net özümsemiş durumdayım artık, hayatta her şeyi değiştiremeyiz ama bakış açımızı değiştirerek çok şeyi değiştirebiliriz, zaman alıyor farkındalıkların yerleşmesi ama, hiç bir gün böyle biri olmaya doğru gideceğimi düşünmezdim, çünkü her bir olumlama insan zihnindeki olumsuz bize sorun yaratan sesleri susturuyor artık, kaderimizi kendimizin nasıl da yarattığını görüyoruz, sonra sanırım sezgilerimin de açıldığını görüyorum, rahmetli babamın varlığını atalarımın manevi desteğini hissediyorum, bundan sonra neler olucak bilmiyorum ama artık bambaşka biri olacağımdan çok eminim, ve ben neye inanmışsam ne hissetmişsem karşılaştığım insanlar da bana onu yaşatmışlar, dış dünya bir ayna gibi olmuş, yani değişim insanın "iç"inde başlıyormuş, emin olabilirsiniz. Taner Bey'e tekrar çok teşekkür ederim, kendisini tesadüfen bulduğum için de çok şanslı olduğumu düşünüyorum.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  ayşe Ankara
  Bolluk ve Bereket

  AD SOYAD: Ayşe Ankara
  HANGİ KONU İLE İLGİLİ ÇALIŞMA YAPTIRDINIZ?
  Bolluk Bereket Enerjisi İçin Geldim; Ama Bendeki Diğer Olumsuz Düşünceler De Geçmiş Yaşam Çalışması İle Temizlendi. Alma Verme Yasasına Aykırı Durumlarım Varmış. Onlar Da Olumlamalarla Düzene Girdi. Birinci Seanstan Hemen Sonra Farklı Şeyler Yaşadım. 4. Seanstan Sonra Tamamen İş İle İlgili Sorunlarım Bitiyordu. İstediğim Yere Yaklaşmıştım. Öyle Mutluydum Ki Hem De Umutlu.

  Büyük Bir İş Bağlantısı İçin Israrla Randevu Alıp Görüşmeye Gittiğimde İş Adamı A. B. Bey “Çok İyi Görüşmeydi, Sizden Enerji Aldım” Diyordu Ve Anladım Ki Bendeki Olumsuzluklar Geçmiş Yaşam Çalışması İle Temizlenmiş, Tıkalı Yollar Açılmış, Olumsuzluklar Temizlenmiş. Çok Teşekkürler Kendimi Çok Şanslı Hissediyorum. Taner-Ebru Akçakanat Gibi Benim Meleklerim Var Artık. Tanıdığım Randevu Aldığım Güne Şükürler Olsun.
  Ayrıca Bolluk Bereket Enerjisi İçin Geldim; Ama Gülümseyen Gözlerim Ortaya Çıktı. Sesimi Duyurmaya Başladım.
  ÇALIŞMA SONRASI YORUMLARINIZ?
  Geçmiş Yaşam Çalışması İle Önümdeki Engeller Tümüyle Tükendi. Çok Teşekkürler. Bugün 5. Seansım Bitti; Ama Ben Hala Bitirmek İstemiyorum. Bu Konuda Alınacak Ne Varsa Almak İstiyorum. Enerji, Hoşgörü, Mutluluk, Neşe Aldığımı Hissederek Devamını Hissediyorum.
  Allahım Mutlu, Sağlıklı Ve Başarılı Etsin. Seanslarım Bitse Bile Onların Enerjisine Talibim. Randevu Aldığım Güne Teşekkür Ediyorum. Kendime, Seanslara Düzenli Şekilde Geldiğim İçin Teşekkür Ediyorum. Benimle Tertemiz Bir Mekânda, Güler Yüzlü, Hoşgörülü İlgilenen Ebru-Taner Akçakanat’a Çok Teşekkürler.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Serap Ankara
  Bolluk ve Bereket

  HANGİ KONU İLE İLGİLİ ÇALIŞMA YAPTIRDINIZ?

  Bolluk ve Bereket, para tutma. 2-3 kez param çalındı, dolandırıldım. Parayı çekmek ve tutma konusunda problem yaşıyorum.

  ÇALIŞMA SÜRECİ NASIL GEÇTİ?

  İlk çalışmadan sonra inanılmaz olumlu şeyler yaşamaya başladım. ilk
  günden itibaren... Ertesi günü tamamen unuttuğum çalışmalarımla
  (resim) ilgili bir sergi daveti aldım ki benim için önemli bir
  galeriydi. İşimde hemen bir açılma oldu

  Daha sonraki gün ise bir bankada (tesadüfen) gittiğim bankada hesabımdakalan 3.000 TL kadar bir paramın olduğunu öğrendim ki bunu bilmem imkansızdı.
  Her şey çok güzel gidiyor. Ayrıca, Almanya'dan çokça resmi sipariş almaya başladım. Bu gelişmeler inanılmaz derecede çabuk gerçekleşti.

  ÇALIŞMA SONRASI ŞİKAYETLERİNİZLE İLGİLİ NASIL GELİŞMELER OLDU?

  Daha pozitif ve mutlu duygular hissetmeye başladım. Neşe, huzur, vs.
  inanılmaz gibi görünse de şu an eskiye göre çok umutlu ve huzurluyum. Çok teşekkürler

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  AYŞE Ankara
  Bolluk ve Bereket

  NE ŞİKAYETLE BAŞVURMUSDUNUZ:
  Bolluk bereket enerjisi için başvurmustum inanarak başladım. tamamen ters giden şeyler vardı.Daha önce işimde birikimlerim vardı ama şimdi para aklıma geldiğinde kimden borç isteyeceğimi düşünüyordum. İş yerimde müşterilerim azaldı. Kazançlarım düştü. Olumsuz olarak ters giden göremediğim birşeyler vardı

  ÇALIŞMA SÜRECİ NASIL GEÇTİ:Bir uzman içimdekileri temizlemem gerek diye bana söylemişti. iyi ki inanmışım Size gelip, 1.seanstan hemen çıktıktan sonra 100 metre yürüdüm 5-6 yıldır beklediğim hatta unuttuğum bir iş teklifiyle karşılaştım.İnsanlara karşı güçlü hissettim kendimi hayal bile edemediğim alıp istemediğim kalıpları bana göndereceklerini öğrendim.20 yıldır bu işi yapıyorum ilk defa ulaşabildim. Böyle bir şey hiç olmamıştı
  ÇALIŞMA SONRASI YORUMLARIN:Hatta kalıplarımın birinin adını Taner diye kodladım.diğer tüm kalıplarımın kodu T.A oldu çok teşekkür ediyorum Taner beye, iyi ki var.
  Daha birçok iş görüşmesi yaptım ve kendimden emin olarak korkularım olmadan görüşme yaptım. Çok iyi biliyorum seanslar bittiğinde bendeki her şey değişecek.
  Taner bey 10 gün sonra 2. Seans dediğinde daha çabuk olsa demiştim ama verdiği olumlamaları 10 günde kendimde fark ettim. İlk 3 gün boş boş okudum 2inci 3 gün okuyamadım dilim dönmüyordu istemiyordum ama okumaya çalıştım.3 üncü 3 gün yani 7,8,9,10. Günler artık okuduklarımı kendimde bulmaya başladım her okuduğumda onun öyle olduğunu fark ediyordum. Her durum karşısında olumlamalar aklıma geliyor düzenli düşünebiliyordum. Olumlamaları yaşantımın her anında bulmaya başlamıştım.
  Çok inanıyorum ki 2. Ve 3. Seanslarda hayatımda harikalar olacak . çooooooooooooooook teşekkürler Taner bey’e.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Cem Bozgun Ankara
  Bolluk ve Bereket

  Merhabalar ; hayatımda ciddi bir kısır döngü içerisindeydim. Taner Bey in geçmiş yaşam şifalandırması bir an da bende umut oldu ve heyecanlandım. 3. seans da ve akabinde harika bir rahatlama, olumlu düşünme ve gülümsememi kazandım. işlerimde iyi yönde gelişmeler başladı. daha rahat hareket etmeye başladım. tekrar yeniden işimi kuruyorum ve her şey yolunda. Her şey den önemlisi, hayata karşı beklentilerim olumlu yönde değişti ve yeni fikirler aklıma geldi. 3. seansımdan sonra daha çok rahatladığımı hissettim. insanlarla daha keyifli konular konuşuyorum. Artık gelecek planları yapıyorum ve hayal kurmaya başladım tekrar. sabahları daha enerjik kalkıyorum ve gün içinde gayet dinç ve pozitif olduğumu farkettim. Daha büyük değişimlerin, maddi olarak ve kariyer anlamında değişimlerin çok yakın olduğuna inanıyorum. tabiy ki daha paylaşmak istediğim çok şey var ; bununla birlikte daha net kazanımlarım olduğu zaman direkt paylaşacağım. İyi varsınız Taner Bey, İyi varsınız Ebru Hanım. Çok teşekkür ederim.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Ayşe Berlin
  Bolluk ve Bereket

  Merhaba,
  ben Taner Bey ile iş hayatımda tekrar eden sorunlar için iletişim kurmaya karar vermiştim. Uzakta olmak biraz beni düşündürse de uygulamadan sonra fark etmediğini anladım ben de. Seanslar sırasında genellikle uyusam da her defasında kendimi bedenen ve zihnen daha rahatlamış hissettim, eskiden kızgınlık ve öfke duygularımı kontrol edemez ve kendime zarar verirken, şimdi onlara gerek olmadığını kabul etmiş bir zihnim var, eskisi gibi tepki vermiyorum, hayatı ve insanları olduğu gibi kabul ettim sonunda, kendimi ifade ederken daha sağlıklı tepkiler vermeye başladım, yaklaşık üçüncü seansın sonunda, çevremdekiler de bunu fark ettiler. Taner Bey'in verdiği olumlamalarla, sorunun nerede olduğunu çok net gördüm ve sahip olduğum olumlu özelliklerimi görmediğimi. Şimdiye kadar birçok seçenek denemiştim, fakat asıl mesele bence olumsuz inançlarımızı fark etmek, onları ve hayatımızı değiştirmek olduğu için, bu konuda kesinlikle başvurulacak en doğru adreslerden birisi diyebilirim, özellikle uzaktan denenebilecek en iyi yöntem. Teşekkür ediyorum kendi adıma.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  B. N. İzmir
  Bolluk ve Bereket

  Merhaba Hayatımda çok çok güzel ve benim için önemli bir olay yaşıyorum. Mucizevi diyebileceğim olay vesilesi ile de sizlere teşekkür etmek istiyorum. Yıllardır bahçeli kendimize ait bir ev alma hayalim vardı. Yaklaşık 20 yıldır:) … Normal bir apartman dairesi olan evimin yerine öyle bir evi almam mümkün değildi. Çünkü üzerine ilave edebileceğim ek bir param yoktu. Sizinle 2 ay önce yaptığınız toplu bolluk bereket çalışmasına katıldım. Çalışmanın ilk 2 sinden hemen sonra bir şey hissetmedim. Sadece enerji akışını, ellerde ve ayaklarda hafif karıncalanma hissini yaşadım. 3. Çalışmadan sonra tesadüfen eşimle gezintiye çıktığımız bir gün Çok güzel yeni yapılmış bir site alanı gördük. Fiyatı normalde bizim bütçemizi çok aşan bir siteydi. Ancak tesadüfen orada tanıştığımız bir bey bizi satılık olan bie evin sahibi ile tanıştırdı. Karşılıklı olarak çok iyi anlaştık. Ev sahibi de çok çok özel bir fiyat ve inanamadığımız şekilde kolayca ödeme planı şansı sundu. Mucizevi şekilde evi aldık. Tam istediğimiz gibi bahçeli düşündüğümüzden de güzel ve büyük bir ev. Çok mutluyum. Şu an taşındıkJ Yaşadığım mutluluğu anlatamam….Çalışmaya çok büyük bir inaçla ve hevesle katılmıştım. Gerçekten de Allahın izniyle ve sizlerin yardımı ile hayalim gerçekleşti. Çok teşekkürler. Umarım herkesin gönlündeki hayali gerçek olur, teşekkürler:)

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Ahmet K. Y
  Bolluk ve Bereket

  Merhabalar Ebru hanım, Taner bey, nasılsınız? 3. Bolluk bereket çalışmasından sonra ben yazayım dedim size. 3. Seansta fazla bir şey hissetmedim sadece sonlara doğru kuyruk sokumum dan birseyler hissettim 3-4 dk boyunca, sonra sol kalçama 5 dk kadar bir yerine sadece biri dokunuyor gibi hissettim surekli. Son gelişim de Taner beyle konuştuğumuz ilk seansta gördüğüm birinin elini tutan 50 li yaşlardaki el konusunu düşündüm tekrar, Taner bey babanız yaşıyor mu diye sormuştu, 30 yaşın altında olduğu için öldüğünde o değildir demiştim. Fakat düşündüm şu anda benim elimi o yaştaki haliyle tutamazdı herhalde, yaşasaydı 60 yaşına yakın olacaktı. Benim bolluk bereket inancımın yada şanssızlık inancımın temelleri babamın vefatından sonra atılmış dolayısıyla çözülmeye başlaması da bu gördüğüm el ile çözülmeye başlamış olabilir :) Bu arada Ebru hanimi takip ediyorum , paylasimlarini da takip ediyorum, bazılarını uygulamaya çalışıyorum. Çarşamba akşamı bir dilek dinleyin bir işaret bekleyin demiş gormustum, Yine güzel gelişmeler oluyor, kızıma vitamin üyeliği alacaktım 1 yıllık 106 tl ye. 4-5 gün uğraştım, sistemse bir sorun çıktı, onlar sorunu düzeltmeye çalışırken geçen yıl üye olduğumuz yerden aradılar üyeliğiniz doldu bugün, size özel kampanyamiz var 3 yıllık üyelik 150 tl artı 3 hikaye kitabı göndericez diye, kızımın da fikrini alıp ertesi gün kabul ettik. Ebru hanımın olmazsa bir hayır vardır sözünü hatırlattı bana bu olay. Birde bugün bi olay oldu bu oldukça ilginç benim açımdan. Bir işimiz için kura çekilecekti, eve gelirken listeye baktım telefondan bulamadım, herhalde peşinati yatırmayınca sorun çıktı dedim, 2-3 defa kontrol edince BAKMAYI ASLA DUSUNEMEYECEGIM BIR YERDE olduğunu gördüm, o kadar şartlanmışım ki 1. Sıraya bakmamışım. Hayatımın diğer alanlarındaki kısır döngülerin düzeleceğine, bolluk bereketin hayatıma girdiğine ve girmeye devam edeceğine inancım oldukça arttı sizlerin sayesinde, cok tesekkur ediyorum, Allah sizinde her seyi gönlünüze göre versin. Şimdiden bayramınızı en icten dileklerimle kutluyorum,

  sevgiler, saygılar...

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  İ. Ü. Ankara
  Bolluk ve Bereket

  Kasım ayında yapılan ilk çalışmadan sonraki bir yorum:
  Taner Bey yarın konuşuruz ben ön bilgi vereyim yinede eşim girmiş oldugu sınavlardan birinden çok güzel bşr sonuç aldı ve dereceye girdi ilk aşamada son bir aşaması kaldı.1950 kişinin girebileceği listede 25.ci oldu ve bu konudaki çalışmalardan ve katkınızdam dolayı teşekkür etmek istemiştik :-) sevgiler

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  N.D. Y. Ankara
  Bolluk ve Bereket

  Bolluk bereket çalışmasına katıldığım 2.seanstan sonra hiç hayal edemeyeceğim fırsatlara karşılaştım.2. Seansla başlayan fırsatları 3.seansın sonrasında kontrol edemediğim bir şekilde değerlendirdiğimi gördüm. Benim için önümüzdeki 5 sene boyunca yapamayacağım karlı bir yatırım yaptım ve olmayacakmış gibi görünmesine rağmen herşey istediğimden hızlı gelişti ve halloldu. Bu seansa annem P.D ile birlikte katıldık ve yaptığım karlı yatırıma annemle ortak girdik. Evet önce pek birşey anlaşılmıyor fakat enerjiyi hissedebiliyorsunuz yaşadığınız mucizelerle inanmamak mümkün değil.yaptıgımız yatırım tamamen kendi dışımızda gelişti ve sonucu çok güzel oldu.ANNEM VE KENDI ADIMA EBRU HANIM VE TANER BEYE ÇOK TEŞEKKÜRLER EDERIZ.



  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  B. N.
  Bolluk ve Bereket

  Merhaba
  Hayatımda çok çok güzel ve benim için önemli bir olay yaşıyorum. Mucizevi diyebileceğim olay vesilesi ile de sizlere teşekkür etmek istiyorum. Yıllardır bahçeli kendimize ait bir ev alma hayalim vardı. Yaklaşık 20 yıldır:) … Normal bir apartman dairesi olan evimin yerine öyle bir evi almam mümkün değildi. Çünkü üzerine ilave edebileceğim ek bir param yoktu. Sizinle 2 ay önce yaptığınız toplu bolluk bereket çalışmasına katıldım. Çalışmanın ilk 2 sinden hemen sonra bir şey hissetmedim. Sadece enerji akışını, ellerde ve ayaklarda hafif karıncalanma hissini yaşadım. 3. Çalışmadan sonra tesadüfen eşimle gezintiye çıktığımız bir gün Çok güzel yeni yapılmış bir site alanı gördük. Fiyatı normalde bizim bütçemizi çok aşan bir siteydi. Ancak tesadüfen orada tanıştığımız bir bey bizi satılık olan bie evin sahibi ile tanıştırdı. Karşılıklı olarak çok iyi anlaştık. Ev sahibi de çok çok özel bir fiyat ve inanamadığımız şekilde kolayca ödeme planı şansı sundu. Mucizevi şekilde evi aldık. Tam istediğimiz gibi bahçeli düşündüğümüzden de güzel ve büyük bir ev. Çok mutluyum. Şu an taşındıkJ Yaşadığım mutluluğu anlatamam….Çalışmaya çok büyük bir inaçla ve hevesle katılmıştım. Gerçekten de Allahın izniyle ve sizlerin yardımı ile hayalim gerçekleşti. Çok teşekkürler.
  Umarım herkesin gönlündeki hayali gerçek olur, teşekkürler:)

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  A. A. İstanbul
  Bolluk ve Bereket

  Merhaba Taner Bey,

  Taner bey''le mazimiz bundan 35 sene önceye dayanır. Manevi yönünün gayet kuvvetli olduğunu olduğunu bildiğim çocukluk arkadaşımın böyle bir konuya yönelmesi beni fevkalade mutlu etmiştir. Anlamlandıramadığım bazı negatiflikler sonucu arkadaşıma geçmiş yaşam şifalandırması ile ilgili başvurdum. Öncelikle son derece güven veren,samimi,işini takip eden mütevazi bir insan oluşu çalışmaların daha da başarılı geçmesini sağlıyor.Sizi sizden daha iyi takip ediyor diyebilirim.Gelişmelerle ilgili geri dönüş alması ve mutlak başarıyı yakalamak için çabalaması işine olan saygısını karşıya da yansıtıyor. Şifalandırma çalışmasından sonra hayatımda gözle görülür, manevi olarakta gözle görülemeyen sadece benim analayabileceğim güzellikler olmaya başladı. Dinginleşme, sakinleşme adına da kendimde gözlemlediğim bir çok değişiklik oldu. Daha olumlu olup daha pozitif düşünmeye başladım. Bunun da günlük hayatıma gayet düzgün
  Yorum. Arkadaşımın güzel yorumuna çok teşekkürler. Kısa zamanda iş bulup işlerinin istediği gibi olmasına çok mutlu olduk.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Betül
  Bolluk ve Bereket

  Taner Bey, Merhaba..
  Size teşekkür etmek istedim, ama herkesle paylaşmaya da çekindim açıkçasi, çünkü gerçekten Sadece sizinle paylaştığım özel niyetlerimdi bunlar.. Genel paylaşım için sizin hakkınızda olumlu referans vermeyi çok isterim ama bu özel niyetlerimi genel açıklığa nasıl uyarlayacağımı bilemedim, özür dilerim.. Uygun kısımların paylaşımını size bırakıyorum..
  Bana gerçekten çok faydanız oldu.. Ben reiki 1 eğitimi almıştım, fırsat buldukça da uygularım kendime, bioenerji seansları da almıştım, bu yüzden sanırım sizin uygulama süreciniz daha başarılı oldu üzerimde.. Aşagıda belirttiğim 3 dileğimle de ilgili olumlu gelişmelerim var sonsuz teşekkürler :)
  Küçücük sevimli hassas narin bir can taşıyan muhabbet kuşumuz gayet iyi bin şükürler olsun Rabbime, sonsuz teşekkürler size .. dengesi düzeliyor, ses telleri düzeldi hatta aynı eskisi gibi dillendi şakıyor ve sabahtan akşama konuşuyor maşallahh.. Bundan sonrasını bilemem tabiki Allahım korusun ama şimdilik çok iyi ve uçabilme yolunda ilerliyor.. Yurtdışındaki okuluma başladım, bir ay geçti bile !!! İnanılmazzz, bu benim için gerçekten ulaşılması güç bir hayaldi ve kolayylıkla halloldu, liseden beri designer olmak hayalimdi, 40 yaşımda italya Floransa da interior design okuyorum :)) sonsuzzzzz teşekkürler..

  Selamlar, başarılar.,
  Betül

  Yorum. Burada 2 farklı konu için genel seans katılındı. Birisi sahip oldukları muhabbet kuşunun sağlığı diğeri ise bolluk ve bereket konusu idi. Şifa olsun.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Meltem
  Bolluk ve Bereket

  Taner bey ile yapmakta oldugumuz bolluk bereket çalışmasının ilk seansından sonra, yutkunmada yaşadığım sorunun yok olduğunu ve rüyalarımın daha netleştiğini ve onları ayrıntılarıyla hatırlamaya başladığımı fark ettim. Yutkunmada yaşadığım sorun, kendi tükürüğümle boğulma tehlikesine kadar varıyordu. Ve rüyalarıma gelince, sabah uyandığımda rüyalarımı hatırlamam günümün katiletisini belirlediği için, çok önemliydi/önemlidir benim için. Ve yıllardan beri, çok istememe rağmen yazamıyordum. Bunun nedeni ne zamansızlık, ne yeteneksizlik, ne de imkansızlıktı… Bilinmez, açıklanamaz bir engellenmişlik hissiydi bu… sözün tam anlamıyla bir „basiret bağlanması“ idi bu…

  Veee bir kaç gün izin alarak tekrar yazmaya başladım… J
  On gün sonra yaptığımız ikinci seansın ertesinde ise çok güzel gelişmeler oldu. Mevcut banka kredilerimi bir bankada toplayıp daha düşük faiz, daha düşük taksik ve süreyle borçlarımı hafifletme imkanı yakaladım.
  Gelişmeler bununla sınırlı kalmadı elbet …
  İki buçuk yıl önce çevirdigim, ancak basılmaması için hiç bir neden olmamasına rağmen bir türlü sıra gelmeyen kitaplarımdan birinin editörün elinde olduğunu ve en kısa zamanda yayınlanacağını öğrendim.
  Düzenli işimin yanı sıra ekstra bir çeviri işi aldım. Veee ilginç olanı… ücreti benim belirlemem istendi ve önerdiğim miktar fazla mı değil mi diye kafa yorarken… itiraz edilmeden kabul edildi. Bu beni hem maddi anlamda hem de moral anlamında çok rahatlattı.
  Üçüncü seansımızdan sonra ise, maaşıma az da olsa bir zam aldım.
  Olumlamalari tekrarlıyorum ve bunu yaparken çok mutlu ve enerjik hissediyorum kendimi Daha öncede olumlamalar yapardım ama nedense işe yaramadığını görür ve vazgeçerdim… Bu defa her şey çok farklı, olumlu anlamda farklı…
  Taner bey ile çalışmamız devam ediyor ve yaşayacağım mucizeleri ve güzellikleri sabırsızlıkla bekliyorum.
  Taner bey ve Ebru hanımla tanışmama vesile olan canım arkadaşım, yeryüzü meleği Deniz´e, Taner bey´e ve eşine sonsuz tesekkürler… Sizleri seviyorum… İyi ki varsınız…
  Meltem

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


 • comments author
  Hülya T.
  Bolluk ve Bereket

  Merhaba,
  sizin telefonunuzdan sonra,hazırlığımı yaptım.Mumumu yaktım,arka fondada ney sesi, niyetimi de yaptım ve pozisyonumu aldım.Ben üşürüm diye elektrikli sobamı açtım vede üzerime pike aldım.Ama seans başladığında, önce Sol elimde biraz karıncalanma oldu.daha sonra ayak uçlarından başlayan soğuk kompleks, ama bölge bölge başıma kadar geldi vesonra bütün vücudum üşüyordu.Ney sesini biraz duyuyordum sonra kesiliyordu,tekrar duymaya başladığımda kalbim şiddetli bir şekilde ürperiyordu bu şekilde5veya 6 defa oldu.Sonra arayı kaçırdım.Sonra sanki gökten yere hızlıca indim çok ürperdim.Sol yanımda kağıt hışırtıları ve birilerini hissediyordum. Birisi ayak ucumdan geldi ve göz bandını araladı,ışık gelince ne uyanıktım nede uykuda tek hissettiğim,kendimi rahatlamış ve omuzlarından yük gitmiş gibi hissettim.Uyumaya çalıştım uyuyamam,değişik duygu karmaşasıyla ağlamaya başladım.Hıçkıra hıçkıra ağladım,bir ses sakinleşmemi ve derin derin nefes almamı istedi kendime geldiğimde kendimi beynimin içinde konuşurken buldum, insanları şikayet ediyordum.O ses diyorduki onları olduğu gibi kabul et herkesi sev, herkesi sev.tamam dedim işten ne beklediğimi sordu ben çok bir şey istemediğimi ama Hüseyin mutlu olacak dedim.sen dedi başarı beni mutlu eder,otellerde kalmak, çevremdeki insanların beni başarılı görmesin istiyorum dedim.Sonra bir defter almamı iyi sözler yazmayı istedi tamam dedim.Sonra çok güzel çiçeklerle dolu bir bahçede koştum uzandım.Yine uyumayı başaramadım.bitirmeye karar verdik. Teşekkür ettim iyiki varsınız dedim ve ayıldım hatırladıklarım bu kadar .Saatim 15- 47yi gösteriyordu ama Taner bey beni arayalı bir 1 saat olmuştu Teşekkürler kolay gelsin.

  Birkaç gün sonraki yorum;
  Taner bey merhaba, kendimi o kadar iyi hissediyorum,yeniden doğmuş gibiyim nefes aldığımı hissediyorum.Başta tereddüt etmiştim,şu anda iyiki, seansı yapmaya karar vermişim diyorum.Kalbimdeki daralmalar gitti,insanlara başka gözlerle bakıyorum.Herkesi seviyorum.Şükrettiğimi zannediyordum, meğerse kağıda şükürlerimi yazdığımda şükrün ne demek olduğunu anladım.İyiki varsınız 2.seansı dört gözle bekliyorum.Selamlar:-D

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.