Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Duyurular

Uzaktan Seans Öncesi Yapılması GerekenlerMerhaba,
 
 
  Geçmiş Yaşaşm Seansı  çalışmasını yapmaya az kaldı.  Seansımız  randevu saatimizde başlayacaktır.
 
İlk defa çalışmaya katılanlar bazı deneyimleri hissedebilir. Veya çok fazla bir şey hissetmeden rahatlama hissi ile uyanabilirsiniz.
 
Bu hissettiklerinizin neler olduğu ve çalışmanın gidişatını ne kadar etkilediğini  video linkini izleyerek daha iyi anlayabilirsiniz. Çalışma ile ilgili videoyu izlemek için burayı tıklayın
Çalışma esnasında rahatlayın

Çalışma yaklaşık 50 dakika  sürecek. Bu zaman diliminde sessiz olabileceğiniz bir ortam hazırlayın.  Bir kanepede uzanın kollarınızı bağdaştırmayın  ellerinizi ve bacaklarınızı üst üste koymayın.
Uykudan Önce Yapılabilecek 7 Yoga Hareketi | Formdakal.com

Normal uzanma pozisyonunda elleriniz yanında olucak şekilde kanepeye uzanın,  mümkünse önceden bir göz bandı ve fular temin edin. Tütsü veya mum yakabilirsiniz.  Sizi rahatlatan bir müzik koyabilirsiniz.

Çalışma esnasında genel blokaj çalışması ise cep telefonunu oda dışarısında bırakın, rahatsız edilmeyeceğinizden emin olun. Meditasyon için ise telefonunuzu uçuş moduna alıp meditasyonu açın. Bire bir randevu için ise sizinle konuşarak yapabileceğimden telefonunuz yanınızda bulunsun. Kulaklığınız varsa takın.  Uzandığınızda yerde sırt üstü uzanırken elleriniz ve kollarınızı çapraz yapmayın, düz uzatın. Üşeyeceğinizi düşünüyorsanız, üstünüze bir şeyler örtün. Çalışma sonrası not almak isteyebilirsiniz baş ucunuza, kağıt kalem hazırlayın..

Çalışmadan önce size ilettiğim niyet cümlesini bir kere söyleyin. Örnek niyet cümlesi şu şekilde olabilir ' Sağlık dengemi bozan ve Türkiyede'ki birlik ve beraberliğe zarar veren tüm düşüncelerin, karmaların, inançların ve her türlü enerjinin allahın izniyle bütünün hayrına olacak şekilde şifalanmasına niyet ediyorum '. 

Sizin için örnek niyet cümleleri aşağıdakiler olabilir. Farklı bir konu ise sizinle haberleşerek belirleyebiliriz. Eğer ücretsiz tüm Türkiye'ye yapılan bir çalışma ise istediğiniz bir niyetle başlayabilirsiniz.

Bolluk ve Bereket İçin Niyet Cümlesi; Bolluk ve Bereketimi negatif etkileyen tüm düşünce tarzlarının, inanışların, karmik bağların ve enerjilerin allahın izniyle şifalanmasına ve bolluk ve bereket içeren olayların hayatımda olmasına niyet ediyorum ve öyle de oldu....

Kilo vermek için Niyet Cümlesi; Kilo vermemi yavaşlatan veya engelleyen tüm düşünce tarzlarının, inanışların ve enerjilerin allahın izniyle şifalanmasına niyet ediyorum ve öyle de oldu.

İlişkiler için niyet cümlesi, İlişkilerimde sorun yaşamama neden olan tüm düşünce tarzlarının, inançların, karmik bağların, enerjilerin allahın izniyle şifalanmasına ve istediğim ilişkilerin hayatımda canlanmasına niyet ediyorum ve öyle de oldu

Seansa başlamadan önce  içinizden niyet cümlesini bir kere geçirmeniz yeterli.  Tekrar bu düşünceyi düşünmenize, seans esnasında konu hakkında dua etmenize  gerek yoktur.  


Seansta rahatlayın. Gelen duygulara ve hislere açık olun ama kendinizi bir şeyler hissetmeye zorlamayın. Rahatlayıp uykuya dalabilirsiniz. Bilinç altınız gelen enerjiyi alıp, gerekli çalışmayı yapacaktır.

Seans sonrası whatsapp'tan veya  e-posta ile hissettiklerinizi özel mesajla  paylaşın. Tüm Türkiye'ye yapılan bir çalışma ise bu çalışmayı okuduğunuz yerdeki yorum kısmına yazın. Sizin bildirimleriniz bizim çalışmamız ilgili birçok insana yol gösterecektir.

Ayrıca sitede makaleler bölümünde size faydalı olabilecek yazılar var. birçok seans sonrasındaki birikimlerdir, size faydalı olacaktır. Bu makalelere  Faydalı Makaleler     bölümündeki linkten ulaşabilirsiniz.
 
Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza  danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.


Şimdiden şifa olsun.
 

 

Sevgiler,
 
 
Taner Akcakanat
Geçmiş Yaşam Terapisti ve Spiritüel Yaşam Koçu