Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Yorumlar

danışan yorumları

YENİ Sesli Yorumlar


Seans Sonrası düşüncelerinizi sizde paylaşmak istiyorsanız lütfen tıklayın

Bu bölümde danışanların farklı konularda yaptırdığı seanslarda alınan sesli kayıtlar var.


Danışan Yorumları

 • comments author
  Merve K. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Taner Hocam merhaba uzun zamandır size yazmak istiyorum hep böyle araya bir şey giriyor. Dedim ki şimdi aklıma geldiniz bu sefer bir daha unutmadan ses göndermek istedim. Mesaj olarak yazmak istemedim çünkü size çok şeyler söylemek istiyorum. Biz maalesef iki ay önce malesef istiyorum şundan dolayı çok istedim ben de eşimde gelip size son bir kere teşekkür etmek. Bizim için yaptıklarınız gerçekten minnettarım size çok yardımcı oldunuz dinlediniz. Allaha şükür şu an çok iyiyiz eşimle bir sıkıntımız yok. Artık konuşabiliyoruz en azından bazı şeyleri aştık. Çok istiyorduk İzmir’e gelmeyi iki ay önce eşimin iş yerinde bazı durumları vardı güzel bir şekilde ayırmadı yollarını ve buraya geldik. İzmir’e dönme kararı aldık o sıkıntılı süreçte bir anda dönme kararı taşınma telaşı vs derken kendimi İzmir’de buldum. Çok istiyorduk gelip sizinle vedalaşmak ama yapamadık kusurumuza bakmayın. Gönüller bir olsun diye düşünüyorum. Ben sizin hakkınızda çok güzel şeyler düşünüyorum hissediyorum sizde aynı şekilde bizi hiç unutmayın. O yüzden bir ses kaydı bırakmak istedim çok teşekkürler iyi ki sizi tanıdık iyi ki hayatımıza dokundunuz. Hakkınızı gerçekten ödeyemem çok büyük değişimler yaşadık sizin sayenizde. Burada da iki tane arkadaş diyim artık onların da duası sizinle bunu unutmayın. Olurda böyle İzmir’e yolunuz düşerse bizlik bir durum olursa inanın her zaman arayabilirsiniz. Her zaman kapımız açık size kendinize çok iyi bakın. Eşim şu an Afrika’da Kongo’da yeni bir iş yeni bir başlangıç oldu onun için petrol sondaj için 1.30 ay çalışıp 1.30 ay izin yapacak. Ben kızımla beraber onun başındayım kendimi daha iyi hissediyorum keşke devam edebilseydik ama olmadı inşallah oradan döndükten sonra uzaktan seans şeklinde düşünüyoruz kısmet olursa. Bizden böyle küçük bir haber iletmek istedim size biz de her şey yolunda umarım sizde de öyledir. Kendinize çok iyi bakın yine söylüyorum iki tane dostumuzun bir kapınızın olduğunu unutmayın sevgiler saygılar.
 • comments author
  Müjgan K. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  İlişkiler konusu ile ilgili geldim....İlk çalışmadan sonra bu kadar sonuç beklemiyordum..... Çocuklukta yaşadığım babamla bağlantılı travma oluşturan yerlere gitmeye çalışsam bile artık gidemiyorum.....Beni üzmüyor.....Uyku uyuyamazdım... ne zaman yatıp kalktığım belli değildi... Uykularım düzeldi... enerjim arttı... yorgunluklarım kalktı....Özellikle çalışma esnasında gördüğüm beyaz ışık.. muhteşemdi....Hiç hayatımda öyle bir şey görmedim... Çalışmadan sonra ayaklarım yere basmadı..... Çok teşekkür ederim....İnanılmaz güzel bir şey......
 • comments author
  Işık K. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Sizinle çalışmalara başladığımda rahatsızlıklarla ilgili birçok doktora uğrayıp en son eşinizle tedaviler yaptırmıştım... Eşinizden de çok fayda gördüm Allah razı olsun ondan da.... Birçok yerde çözüm bulamadığım rahatsızlıklar çözüldü ama hala duygusal boşluklar vardı...... çözemediğim durumlar oluyordu... Sizinle 3 çalışma yaptık.... İnanılmaz deneyimler yaşadım..... Özellikle üçüncüsü kelimelere sığmayacak şeyler..... Ses kaydında bir kısmını aktardım.... Allah sizden razı olsun.....Şifa isteyen herkese tavsiye ederim.... Sevgiler....
 • comments author
  Papatya A. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Buraya geldiğimde alkol bağımlılığı ve depresyon enerjileri ile boğuşuyordum..İkinci evliliğini yapmış, sürekli uyuyup kalan, serem gibi hisseden ilişkilerimde sıkıntı yaşayan bir kişi olarak başvurdum. İlk önce eşiniz Dr. Ebru hanımla alkol tedavisine başladım ve beraberinde psikolojik rahatlamak için size başladım... Alkolü bıraktım. Kendimi çok daha enerjik ve mutlu hissediyorum.... Çok teşekkür ederim... İyi ki varsınız...iyi ki sizleri bulmuşum.....
 • comments author
  Beyza Kozak Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Buraya ilk geldiğinizde nasıldınız.
  Danışan: gözümü açamıyordum yani onu siz zaten kendiniz de söylemiştiniz. Uzaklara dalıp dalıp gidiyordum ve düşünme mekanizmam tamamiyle durmuş durumdaydı. Evet bedenim belki adım atıyordu ama ruhum sanki olduğu yerde duruyordu ve bir akışkanlık yoktu zihnimde düşünce sisteminde ruhunda bir tıkanıklık vardı. İlk geldiğimde böyleydim bunu çok iyi hatırlıyorum.
  Kendi içinizde huzur yoktu değil mi?
  Danışan: Kesinlikle gece uykularım yoktu. Tam böyle uykuya dalıcakken çok garip bir şey bir enerji beni rahatsız ediyordu ve bütün vücudum uyuşuyor sabah gözlerimi zor açıyordum.
  Peki epey farklı konular ile çalıştık onların detayına girmiycem kayıt için geçmişiniz de kalmış olan epey farklı enerjiler vardı. Bir çok kişinin başına gelmemesini temenni ettiğimiz şeyler yaşadınız ama bütün bunlara rağmen önemli olan onların nedene girmek değil şu anda nefes ediyorsunuz.
  Danışan: şu anda kendimi çok iyi hissediyorum ve her şeyden önce yüzüm gülüyor ben gülüyorum gerçekten gülüyorum ve ben tek başıma iken de gülebiliyorum işin ilginç yanı. Karşımda birinin olması gerekmiyor oturduğum yerde aklıma bir şey geliyor ve ben kahkaha atıyorum. Yani o kadar uzun bir zaman oldu ki özledim kahkaha atmayı ve benim hayatımda böyle hatırladığım bir şey neredeyse yok. Son çalışmalardan sonra kendi kendine oluşan ve ortaya çıkan bir durum. Gülüyorum hocam ve her şeye gülmeye başladım. İnternette okuduğum bir yazı oluyor. Zihnim böyle her şey mizahi bir şekilde algılamaya başladı. Önceden daha ağır ve dramatikleştirıyordum olayları. Yani içselleştirıyordum başka bir şey olduğu zaman kötü bir şeymi değil tabii ki güzel bir şey ama şu an zihnim istem dışı olayları konuları böyle mizahi yönde algılıyor.Mizahi yönde algılıyor beynim ve bana kahkaha atma isteği geliyor. Ben kahkaha atıyorum tek başıma problem olmuyor yani.
  Burada önemli olan biraz önce konuştuğumuzda hissettiğim şöyle bir şey var o yüzden yönlendiricem siz. Yani şu anda aslında çevrenizdeki kişilerle ilgili olan sorun var daha çözülmedi hani çözülmedi derken sizin kendiniz ile ilgili değil anne baba ile eşle kardeşle bazı ilişkilerle ilgili olan bu kişilerin tavrında büyük bir değişim olmadı. Evet şimdi bunu uygulamak için bunu yapıyorum. Yani size şunu anlatmaya çalışıyorum. Değişen şey durumlar değil sizsiniz.
  Olaylar aynı duruyor değişen hiçbir şey yok ama benim olaylara yaklaşımın bakış açım değişti artık düşünmemeye başlıyorum. Kendi enerji alanımı bilinçli olarak ben bunu yapıyorum kendi enerji alanımı kuruyorum kendi enerji alanımda yaşamayı öğrendim.

  Devamı için sesli kaydı dinleyebilirsiniz..
 • comments author
  Deniz A. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Konu olarak ne ile ilgili gelmiştiniz
  Danışan: İşim ile ilgili geldim. İş yerinde mobing uygulanıyor. iş yerinde yaşadığım sıkıntılardan dolayı gelmiştim. Kendi kendime çok fazla konuşuyordum. İş yerindekilerle kafamda sürekli akşam balkona çıkıp kavga ediyordum. Araba sürerken kavga ediyordum. Şimdi onlar tamamen kesildi. Gelecekle ilgili kaygılanmıyorum. Gelecekle ilgili çok fazla kaygım vardı onları da artık zamana bıraktım. Teslimiyet içerisindeyim, ne olacaksa hayırlı bir şekilde olsun diye bekliyorum ama kendimle kavgalarımın bittiğine çok sevindim.
  Kendi kendime sorular soruyordum ve cevaplar da vermeye başlamıştım. Şimdi anda yaşayabiliyorum. O gün neyse onu yaşıyorum ve bu durum beni çok mutlu ediyor. İçim huzur dolu artık. Size ilk geldiğimde demiştim ya, yüreğimde bir sıkıntı var, çöreklenmiş oturuyor diye. o sıkıntı kalktı.
  Ben: Çok önemli kelimeler kullandığınız sadece üç çalışma yaptık aslında çok kısa bir süre bu… Senelerin birikimi vardı üzerinizde. Senelerdir çalıştığınız iş yerinde uğradığınız haksızlıktan kaynaklı üzerinizde ağırlık yapan enerjileri vardı. Üzerinizde birikmişti. Şu anda iş yerinde zorunlu izne ayrılmış bir durumda olmanıza rağmen, yani normalde bununla ilgili kaygı ve endişe içinde olabilecekken, rahatsınız. Şu anda huzurlu bir şekilde gününüzü geçirebiliyorsunuz.
  Danışan: Evet aynen öyle hocam… Buraya gelmeseydim bana verilen 40 gün izin boyunca kesin kendimle kavgalarım çok daha fazla olacaktı. Kendimle konuşmalarımda iş yerindekilerle sürekli haksızlığa uğradığımı dile getirip üzülüp ağlayıp günümü öyle geçirecektim. Şimdi çok rahatım. Bu durum O kadar mucizevi geliyor ki Taner Bey… Mucize gibi gerçekten.
  Benim şu anda üzülüyor olmam lazımken niye içimde hüzün yok acı yok diye kendi kendime de şaşırıyorum acaba üzülmem mi gerekiyor diye düşünüyorum.
  Ben: Peki bu sesli mesajı siteye izninizle koyarsam bir kişi de bu kaydı dinlerse ve bu çalışma almamış olsa bile sizin eski haliniz ile şimdiki halinizi yanyana gelip otursa bir bankta eski Siz ile üç çalışma önceki Siz ile şimdiki siz yan yana oturursa ona ne söylerdiniz.
  Danışan: Üzülmeye ne gerek varmış her şey olacağına varır tevekkül et Allah büyük.

  Devamı için ses kaydını dinleyebilirsiniz
 • comments author
  Kadir A. Aydın
  YENİ Sesli Yorumlar

  . Bu deneyim sesli olarak danışanın kendi sesinden sesli danışan yorumları bölümünden dinlenebilir.
  Ben: Seninle sıra dışı bir deneyim yaşadık. Bu çalışmalara gelmeden önce yaşını söyle
  K: 16 yaşındayım.
  Ben: Bu beşinci çalışmamızı olmuş. Bu çalışmalara gelmeden önce gelmek bile istemedin değil mi?
  K: Evet aslında annemin zorlaması ile geldim.
  Ben: Bu reenkarnasyon konusu ile ilgili hiçbir bilgin var mıydı ne olduğunu biliyor muydun ?.
  Danışan: Reenkarnasyonu isim olarak insanın ruhunun başka bir bedende tekrar dünyaya gelmesi olarak biliyordum, o kadar.
  Ben: Bir iki cümlelik biliyordun sadece, peki inanıyor muydun böyle bir şey olabileceğine?
  Danışan: Pek sayılmaz aslında çok fazla inanmıyordum.
  Ben: İnanmadığın halde deneyimledin dolayısıyla deneyimlemek için inanmaya bile gerek olmadığını fark ettin doğru mu
  K: ‘Evet’.
  Ben: Geçen çalışmamızda da farklı bir deneyim yaşamıştın reenkarnasyonla ilgili ama konuyu dağıtmamak için ona girmeyeceğiz. Bu çalışmada da farklı bir deneyim yaşadın. Ne yaşadın sen anlat ilk önce nasıl bir yere gittin?.
  Danışan: Gördüğüm yerde önce mektup yazıyordum. Loş bir ortam da kendi kameram da yazıyor olabilirim de öyle bir ihtimal de olabilir masamda loş ışık kitaplar ve yazmak içinı mürekkep vardı. Mürekkepli kalem, kâğıtlar vardı. Mektup yazdığım dili kendim de anlamıyordum. Büyük bir ihtimal Latince falan yazıyordum.
  Ben: Sonra seni yönlendirip ne olduğunu anlamaya çalıştığımızda bir aşk mektubu olduğunu anladın. Sonra o aşk mektubunun gönderdiğin kişiye gittiğini gördün, bu ilginç çünkü zamanı ileriye aldık. Farklı bir sahneye gittin. Bir fırtınanın içinde olan bir kaptan gibi birisi olduğunu fark ettin değil mi’
  K: ‘evet.’
  Danışan: Deniz onun ortasında çok büyük bir gemi ne gemisi olduğunu tam bilmiyorum ama çok şiddetli bir fırtına vardı, gemi sallanıyordu. Ben gemiyi fırtınadan çıkarmak için emirler veriyordum. Yelkenleri yönlendiriyordum, yön bilgisi veriyordum ve taktik veriyordum.


  Detaylarını sesli kayıttan dinleyebilirsiniz.
 • comments author
  Kadir A. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Bu çalışmalara kendimi ifade etmekte zorlanma ve ders çalışma konusunda isteksizlik gibi konularla geldim. 16 yaşındayım. çalışmalarda daha önce hiç deneyimlemediğim şeyler oldu. Çok ilginçti. Detaylarını sesli kayıttan dinleyebilirsiniz.
 • comments author
  Zara Ak Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Çalışmalara yaşadığım travmaları düzeltmek için geldim. Farkında olmadığım içime attığım ne çok şey varmış. Her çalışmada bunlardan kurtulmanın keyfini yaşadım. Biraz daha hafifledim ve özüme dönmeye başladım.
  İyi ki gelmişim.
  Detaylarını sesli kayıttan dinleyebilirsiniz.
 • comments author
  B. Sezer Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  KONU: İLİŞKİLER
  Partner ilişkileri konusunda çok sıkıntılarım vardı. Hep aynı döngüleri yaşıyordum. En son ilişkime, aşırı bağlanma ve bırakamamdan kaynaklı duygu durumumda dengesizlikler oluyordu. Mutlu değildim. Buradaki çalışmalardan sonra inanılmaz bir şekilde özgürleştim. Çalışmalar bittikten bir süre sonra şu anda evli olduğum kişi ile tanıştım. Çok şanslıyım ki buraya gelmişim. Çoooook teşekkkürleeeer

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Yasemin B. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Konu: BOLLUK BEREKET, KISMETSİZLİK

  Bolluk ve bereket ve kısmetsizlik enerjlerim çok yoğundu. Kendimi çaresiz hissediyordum. Her çalışmada üzerimden bir ağırlığın kalktığını hissettim, özellikle altıncı çalışmadan sonra inanılmaz rahatladım.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Ş. Akça Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Konu: Sınav stesi ve başaramama korkusu....

  Sınav ve mülatkat kaygısı, başaramama korkusu gibi birçok endişem vardı. Harika hissediyorum. Olayalara gidip şifalandırabildik. Çok teşşekkürler.......

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Ezgi K: Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  MUTSUZLUK VE ENERJİ DÜŞÜKLÜĞÜ

  Mutsuzluk ve enerji düşüklüğü ile ilgili Taner beye gittim. İlk çalışmadan itibaren farkı hissettim.

  Yorum: Danışanımız ilk çalışmadan sonra farkı hissetti herkes de aynı hızda olmayabilir. Kişilerdeki sonuçlar değişebilir. Şifa olsun

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Lara G. Samsun
  YENİ Sesli Yorumlar

  BİTMİŞLİK, YORGUNLUK, TÜKENMİŞLİK
  Size geldiğimde boşanmadan yeni çıkmış kanser mücadelesinden yeni çıkmış öfke ve kızgınlık dolu biriydim. Yaşamla nasıl barışacağımı bilmiyordum. 6 çalışma sonunda çok farklı yerlere geldim. İyi ki varsınız.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Müge Sezen Antalya
  YENİ Sesli Yorumlar

  KONU: BOLLUK BEREKET
  Bolluk ve bereket konusunda bir avukat olarak hayatımda tıkanıklıklar yaşayan son anda işlerimin bozulduğu enerjimin düşük olduğu bir hayatım vardı. Bir arkadaşım aracılığı ile sizi duydum ve denemek istedim. çalışma esnasında hiç tahmin etmediğim enerjiler hissettim ve üzerimdeki ağırlıklar kalktığından çok rahatlama hissettim çok teşekkürler.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Melis S. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Çalışmalar çok ilginç geçiyor. Her çalışmada farkındalığım artıyor ve daha önce gitmediğim yerlere gidiyorum. Farkındalığım yükseliyor. Çok güzel

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Serdar K. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Sınav stresi ile ilgili çalışmalar yaptırdım. İlk çalışmadan itibaren rahatlamaya başladım. YGS sınavından önce çok iyi oldu. Kaygılarımdan kurtuldum. Allah razı olsun.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Şebnem C. Afyon
  YENİ Sesli Yorumlar

  İlişkiler ile ilgili sesli mesaj

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Serap D. İzmir
  YENİ Sesli Yorumlar

  ÖZGÜVEN EKSİKLİĞİ
  14.11.2016 17:24
  Bu çalışmaya gelmeden önce sürekli kendimi suçlama ve mutsuzluklarım vardı. Taner Hocamla tanıştıktan sonra 2 çalışmayı ofisinde diğerlerini uzaktan yaptık. Her çalışmada
  daha iyi oldum. Kendime güvenim arttı. Ailemle diyaloglarım düzeldi. . Çok memnunum, iyi ki tanışmışım teşekkürler.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Lara Ö. Yurt Dışı
  YENİ Sesli Yorumlar

  KAYGI ENDİŞE VE MUTSUZLUK

  LARA Ö.(ingiltere) 1. çalışma
  Yıllardır yaşadığım kaybetme korkusu, endişe,kaygı ve acı gibi duygular nedeniyle bir çözüm arayışı içine girmiştim, kendisi de bir danışan olan ve çok iyi sonuçlar alan arkadasım vesilesiyle Taner Bey ile irtibata geçtim. Ilk seansımızda uzaktan çakra açma yöntemiyle şifalandırma çalışması yaptık ..çalışmada ayaklarımda bir soğukluk, ellerimde uyuşma ve alnımın tam ortasında 3.göz denilen bölgede mor renkli spiral şeklinde yukarıya doğru giden bir ışık ve bir göz figürü gördüm. çalışmanın sonlarına doğru yine aynı bölgede bir pencere açıldı ve Masmavi bir gökyüzüne açılan bir pencereydi bu ...çalışma bittiğinde Yaşadığım rahatlama ve huzur tarifsizdi ... Uzun zamandır ritim bozuklugu ya da başka bir kalp Rahatsızlığı oldugunu düşündüğüm çarpıntı da ortadan kalkmıştı ..diğer Günler'de bu rahatlama ve pozitif ruh hali devamlılığını sürdürdü ..durum beni bir hayli şaşırtmıştı çünkü bu kadar hızlı bir etki beklemiyordum diyebilirim

  Yorum: Danışanım yurt dışından çalışmasını yaptırdı. Mutsuzluk, isteksizlik, hayattan tad alamama gibi duyguları için başvurdu. İlkçalışmadan sonra %70 iyileşme gördüğünü dile getirdi. Herkes de aynı sonuç ve hız olmayabilir. Sonuçlar kişiye göre değişebilir. Şifa olsun

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Müge Çanakkale
  YENİ Sesli Yorumlar

  MUTSUZLUK

  Namaste
  Merhaba Taner Bey,
  Size başvurma sebebim yıllardır depresyon ilaçlarına bağlı yaşamımı sürdürmem, biliyorum benim gibi birçok insan var. Okb denen illetin ne zaman nerede kendini göstereceği belli olmadığı için kendim ve çevrem için kullanmaya mecbur hissediyorum. Özellikle belli sözler belli nesneler beni bir anda geçmişe götürebiliyor, bazen bir şarkı, bazen bir şey olmasına da gerek olmuyor, bir şekilde sanki zihnimdeki dönen çarkın dişlisi takılı kalıyor. Zor bir çocukluk geçirdim, erken yaşta olgunlaşmak zorunda kaldım, uzatarak vaktinizi çok almak istemiyorum ama konuyu ilk çalışmada gördüğüm bir olaya bağlayacağım. Kısaca bahsetmem gerekirse annem hemşire, babam sağlık memuru, bir de kız kardeşim vardı. Babamın 20 senelik kumar alışkanlığı, maddi manevi etkiledi, her gece kavga kıyamet, sabaha kadar yemek yemeden, elinde sigara, babayı bekleyen bir anne, geldikten sonra elinde bıçak önce anneme sonra bize saldırmaya çalışan bir baba, en son da bir gün beni kesmeye kalktı banyoda evde kimse yokken, tüm bunlar 2009'da son bulsa da zaman zaman elimde olmadan aklıma gelen düşünceler, mesela ben evde yemek yaparken dahi büyük bıçak kullanamam, meyve bıçağıyla yaparım ne yapacaksam, hani gayri ihtiyari biri mutfakta elinde bıçakla konuşurken ona bakamam, hemen aklıma onlar geliyor, ilk çalışmamızda ahşap bir kapıdan geçip yüzleşmemi istediğiniz alanda beyaz kundağa sarılmış, karınlarına siyah bıçak saplanmış yüzlerce bebek gördüğüm bir alan vardı, o görüntüden sonra aklıma tek gelen yine babam ve bıçak oldu.

  Bunun ilgisi var mı bilmiyorum ama haftasonu sabah eşim fırından bişeyler alıp anahtarla kapıyı açarken anahtar sesine uyandım..

  '' Aa babam nöbetten geldi'' diye düşünerek gözlerimi açarken bir baktım yıllar geçmiş kendi evimdeyim, gelen de eşim :) Şaşkınlığım uzun sürmese de garip hissettim, paralel evrenlerde geziyor olabilir miyim :)

  Yine ilkçalışmadan sonraki günler 4 gece üst üste aynı rüyayı gördüm. Mezun olduğum üniversitenin hatta bölümün koridorlarında koşuyorum, çaresiz, mutsuz, bir oraya bir buraya, birini arıyorum ama o kişi beni görmek istemiyor, bi kez olsun görmek ümidiyle koşturup duruyorum. Sanırım babamı bile tam atlatamamışken (annemden sonra 33 yaşında iki çocuğu olan biriyle evlenip, onu da ortada bırakıp 19 yaşında bir kızla hayat yaşamasını kabullenemedim) üniversitede 4 yıllık sevgilim dediğim aşık olduğum insanın beni 2 sene boyunca aldattığını öğrendim, benim için tam bir yıkımdı, o üniversite hayatı boyunca sanki yaşama onunla tutunmuşum ben, her günüm ağlamakla geçti, bir şekilde Meb bursuna başvurdum ve Hindistan'a yüksek lisans için kaçtım diyebilirim, zor oldu ama bana çok iyi geldi, zaten o dilde eğitim görmüştüm. Daha sonra ailelerimiz şimdiki eşimle tanıştırdı, nişanımdan 3 gün önce eski sevgilim aradı herşeyi bırak bana gel sadece seni seviyorum vs gibi cümleler, yaşamda öyle noktalar var ki, seçimler.. Nasıl güvenebilirdim ki, eşime güveniyorum en önemlisi de güvenebilmek sanırım benim için..

  Mağaradaki hayatlarımı bilemiyorum (çalışmalarda mağarada kendimi kapayıp çıkmadan yaşadığım hayatları gördüğünüzden dolayı) ne yaşadım da mağaramdan çıkamadım ama bu dünyadaki mağarama gizlenme sebeplerimin farkındayım.. Umarım sizinle ruhumun geçmişten kalan yaraları şifa bulacak, buna çok inanıyorum.

  İkinci çalışmamız uzaktandı ve açıkçası çok tereddütlerim vardı, hatta ben ilk çalışmada bile odanızdaki yatağın titreşimli bir mekanizması olduğunu düşünmüştüm, tabii sormayı unutmuşum, aynı titreşim benim yatağımda da olunca anladım ki herşey enerjisel.. Buna inanmanın yanı sıra hissetmek, hem de ayaklardan, bacaklara, oradan saç dizlerime kadar, harika bir duyguydu, gözlerimi açtığımda bir bebek gibi hissettim, bedenim gevşemiş, zihnim boşalmış (normalde hiç olmayacak milyonlarca saçma şeyi aynı anda düşünme özelliğine sahibim), hatta hemen gidip yan odada uyuyan kedimi okşadım, onun bile bendeki o enerjiyi hissettiğine inanıyorum.
  çalışmadan önce siz aramadan not defterime aldığım notu sizinle paylaşmak istiyorum. Nedenini okuyunca anlayacaksınız..
  ''Hintlileri sevme nedenim?
  Yoksa ben Hintli miydim?
  Öğrenirsem yazacağım mutlaka...
  Şunu da eklemeden geçemeyeceğim, kendi kendime ne kadar iyiyim, negatif insanlardansa tek olmak süper..
  Sünger gibi alıyorum enerjiyi.. ''

  Devamı için sesli kaydı dinleyebilirsiniz
 • comments author
  Mehriban A. Yurt Dışı
  YENİ Sesli Yorumlar

  BOLLUK BEREKET ÇALIŞMASI

  Bolluk ve bereketle ilgili uzaktan çalışma yaptık. Uzun zamandır sıkıntı iş bulamama sıkıntısı yaşıyordum. Sizinle yaptığımız çalışmadan sonra iş teklifi geldi. Çalışma esnasında hayatımda olan neredeyse herkesi gördüm. Çok ilginçti. İş görüşmesi yaptığım yerde kendimi gördüm. Büyük bir ihtimal orada işe başlıyorum. Her şey için çoooook teşekkür ederim. İyi ki varsınız hayatımda.......

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Ahmet T. Erzurum
  YENİ Sesli Yorumlar

  KIZGINLIK ÖFKE KONTROLÜ

  İlk önce pek inanamadım. Komik geldi. Uzaktan seanslar yaptırdım, bana enerji gelecekmiş öfkem dinecekmiş.....pek inanmadan katıldım. Aşağılık duygusu vardı, öfkem vardı, kızgınlık vardı. Keşke sizi daha önce tanısaydım. Olaylara karşı sakin kalabilmek çok güzel. İyi ki varsınız.....

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Hayriye D. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  İLİŞKİLER

  Seanslarla daha az kırılgan olmaya başladım. Kendimi daha güçlü hissetmeye başladım.
  Benim doğrularım başkalarının doğruları olmak zorunda değil artık. Başkalarının benim hakkında ne düşündüklerini o kadar düşünmemeye başladım. Daha 3 seans oldu ama gelecek korkumdan ve başkalarını kaybetme korkumdan arındım. Harikaaaaa

  Seanslarla daha az kırılgan olmaya başladım. Kendimi daha güçlü hissetmeye başladım.
  Benim doğrularım başkalarının doğruları olmak zorunda değil artık. Başkalarının benim hakkında ne düşündüklerini o kadar düşünmemeye başladım. Daha 3 seans oldu ama gelecek korkumdan ve başkalarını kaybetme korkumdan arındım. Harikaaaaa

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Melis K. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Hissettiğim değersizlik duygusu ve yaşadığım başarısız ilişkiler artık hayatımı yaşanmaz hale getirmişti. Geçmiş yaşam çalışma seansları ile üzerimden yükü attım ve bilinçlenmeye başladım. Minettarım.
 • comments author
  Sibel S. Yalova
  YENİ Sesli Yorumlar

  Konu: PARTNER İLİŞKİLERİ

  Partner ilişkilerimde hep sorun yaşıyordum. Nedenini bir türlü anlamıyordum. Hep ayrılıkla sonuçlanıyordu. Taner Bey'i bulduktan sonra neden olduğunu anlamaya başladım, farkındalığım arttı. Hayatım değişti......
 • comments author
  Ceren A. Yurt Dışı
  YENİ Sesli Yorumlar

  HAYATTAN ZEVK ALAMAMA
  İngilterede yaşıyorum. Bir çocuğum var. Evliyim eşim var. Görünüşte her şey çok güzel ama nedenini bilmediğim mutsuzluğum vardı. Bir türlü mutlu olamıyordum. Taner Bey'i seanslarından fayda görmüş bir arkadaşım tavsiye etti. Nedenini bilmediğim sıkıntılarımın nedenini anladım. Sıkıntılarım çözüldü. Çoooook teşekkürler
 • comments author
  Melisa T. Aydın
  YENİ Sesli Yorumlar

  AŞK ACISI
  Aydın
  Ayrıldığım kişiden dolayı aşk acım vardı. Bir türlü unutamıyordum. Taner Beyle şifalnadım. Çok teşekkürler
 • comments author
  Sabriye K. Edirne
  YENİ Sesli Yorumlar


  Bolluk Bereket Tıkanmalar
  Ben Bulgar göçmeniyim. İşlerim hep ters gitti. Bütün işlerimde hep terslik yaşadım. Her şey benim için zor oluyor. Akla gelmedik zorluklarla karşılaşıyordum. Seanslardan sonra bu tıkanıklıklar açılmaya başladı, hayatım daha olumlu olmaya başladı. Çok memnunum. İyi ki varsınız