Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) - 0532 293 2302
Ana sayfa| Üyelik | EN

YorumlarEn son eklenen yorumlar

 • comments author
  Kezban o Antalya

  Kezban Ö: Videolardan 2. günün 2. Videosundayım. Bu videoya kadar olanlar çok öğretici oldu benim için. Mesela gün içinde kafama takılan soruların cevaplarını o gün izlediğim videoda alıyorum, çok ilginç ve farkındalık adına muhteşem ve eğlenceli bir deneyim oluyor.
  Kezban Ö Bu vesileyle tüm dokumanlarınızı bize sunduğunuz için yürekten teşekkür ediyorum. Hepsine gerçekten samimi bir emek verdiğinizi görmemek mümkün değil. Elinize, Yüreğinize sağlık, yolunuz HER ZAMAN açık olsun.


 • comments author
  Faruk K. Bilecik

  Taner Bey'den aldığım seanslar sayesinde hayatım, bakış açım o kadar değişti ki.... Konsantrasyonum %100 arttı. Kitap okurken aklımda gereksiz düşünceler yok artık. Hayattan aldığım keyif arttı. Olayları pozitif taraflarıyla bakıyorum artık. Sosyal fobi hastasiydim. Bunu yendim. Kendimi rahatlıkla ifade edebiliyorum artık. Başarabilme gücüm arttı. Sevgi doluyum artık. Geçmiş yaşamlardan gelen negatifler yok oldu. Hayatın akışına bıraktım kendimi keyfini sürüyorum yaşamın. Hayatıma güzel dokunuslarindan dolayi Taner Hocama sonsuz teşekkürler. Sevgiyle kalın.


 • comments author
  Mehtap S. İstanbul

  Hocam merhaba,aşırı rahatladım hissettim hareketlendim değişik bir seanstı ölmüş dedemi anımsadım ve babamın halası neden bilmiyorum ve birkaç eski sevgilim ile olan kötü zamanları gördüm ve size attigim fotoğraftaki kisiyi gördüm hem iyi günleri hem de kötü zamanlari hatta ağladım. Mor ve beyaz renkler de hissettim enteresan. Rahatlama var evet. Geçmişimdeki kötü seyler hatta bazi iş günlerim de geldi aklıma niye onu da Bilmiyorum.
  Şifalandırma bana cok iyi geldi.
  Cok teşekkür ederim
  Hocam teşekkür ederim coook öyle iyidi ki sizi şiddetle tavsiye ediyorum tüm çevreme arkadaşlarıma artık kötü hissettiğim zamanlarda size geleceğim .

  Not. Bu kişi ile ilk seansımızdı... Unutamadığı bir ayrılık sonucu hissettiği kalp kırıklığı acısı üzerine yaptık.. Genel Blokaj Seansından sonra sadece kalp kırıklığı ile değil iş yerinde yaşadığı kötü anılar ve farklı ilişkilerinde yaşadığı ağırlıklarda çözüldü.... Çalışma esnasında dede ve hala ruhlarından destek aldı....Harika...Şifa olsun.....