Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) - 0532 293 2302
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

YorumlarEn son eklenen yorumlar

 • comments author
  Merve K. Ankara

  Taner Hocam merhaba uzun zamandır size yazmak istiyorum hep böyle araya bir şey giriyor. Dedim ki şimdi aklıma geldiniz bu sefer bir daha unutmadan ses göndermek istedim. Mesaj olarak yazmak istemedim çünkü size çok şeyler söylemek istiyorum. Biz maalesef iki ay önce malesef istiyorum şundan dolayı çok istedim ben de eşimde gelip size son bir kere teşekkür etmek. Bizim için yaptıklarınız gerçekten minnettarım size çok yardımcı oldunuz dinlediniz. Allaha şükür şu an çok iyiyiz eşimle bir sıkıntımız yok. Artık konuşabiliyoruz en azından bazı şeyleri aştık. Çok istiyorduk İzmir’e gelmeyi iki ay önce eşimin iş yerinde bazı durumları vardı güzel bir şekilde ayırmadı yollarını ve buraya geldik. İzmir’e dönme kararı aldık o sıkıntılı süreçte bir anda dönme kararı taşınma telaşı vs derken kendimi İzmir’de buldum. Çok istiyorduk gelip sizinle vedalaşmak ama yapamadık kusurumuza bakmayın. Gönüller bir olsun diye düşünüyorum. Ben sizin hakkınızda çok güzel şeyler düşünüyorum hissediyorum sizde aynı şekilde bizi hiç unutmayın. O yüzden bir ses kaydı bırakmak istedim çok teşekkürler iyi ki sizi tanıdık iyi ki hayatımıza dokundunuz. Hakkınızı gerçekten ödeyemem çok büyük değişimler yaşadık sizin sayenizde. Burada da iki tane arkadaş diyim artık onların da duası sizinle bunu unutmayın. Olurda böyle İzmir’e yolunuz düşerse bizlik bir durum olursa inanın her zaman arayabilirsiniz. Her zaman kapımız açık size kendinize çok iyi bakın. Eşim şu an Afrika’da Kongo’da yeni bir iş yeni bir başlangıç oldu onun için petrol sondaj için 1.30 ay çalışıp 1.30 ay izin yapacak. Ben kızımla beraber onun başındayım kendimi daha iyi hissediyorum keşke devam edebilseydik ama olmadı inşallah oradan döndükten sonra uzaktan seans şeklinde düşünüyoruz kısmet olursa. Bizden böyle küçük bir haber iletmek istedim size biz de her şey yolunda umarım sizde de öyledir. Kendinize çok iyi bakın yine söylüyorum iki tane dostumuzun bir kapınızın olduğunu unutmayın sevgiler saygılar.
 • comments author
  N. Erdoğan Ankara

  Genel Blokaj Çalışması –Nihal ERDOĞAN
  Konu : Bolluk Bereket Çalışması
  Merhaba bugün uzaktan yaptığımız genel blokaj çalışmasında yaşadıklarımı ve hissettiklerimi paylaşmak istiyorum.
  Başımın tepesinde yoğun bir enerji akışı başladı. Sahneler sırayla gelmeye başladı. Küçük bir kız çocuğun mutlu bir şekilde balonuyla parkta yürümesiydi. Ormanda koşan bir siyah zenci vardı. Sadece koşuyordu. Bir hastanede koridorda temizlik yapan hademe. Kilisede bir papaz elinde haç ile dua ediyordu. Mevlana da semazenlerin dönmesi. Koltukta padişah elinde kılıcı evet savaşa hazırlanıyoruz. Ben Osman Gazi diye sesleniyordu. Bir sarayda Kraliçe koltukta oturuyordu.Tarla da koşan zenci bir erkek. Yakalayıp öldürüyorlar,mezara gömüyorlar. Bir uçak ve havalanırken patlaması. Savaş sırasında bir hemşire çadırda yaralılara yardım ediyordu. Bu arada enerji akışında sağ bacağımın belirli bölgelerinde seğirmeler oldu.Elf ve unicorn, karıncalar ,çekirgeler vardı. Çalışma bittiğinde rahatlama oldu.
  Taner hocamla watsap’tan mesajlaştığımız da bolluk bereketle ilgili bilinçaltında duygularda bazı projeleri yapma eğilimi olmakla beraber bunları harekete geçirmekte son anda vazgeçme . Kendi içinizde ya olur mu? Yapabilir miyim? gibi harekete geçmekten son anda vazgeçme enerjisi çıktığını söyledi. Başarısızlıktan kormayın .Ufak tefekte olsa harekete geçmemi söyledi. Çalışmada çıkanlar doğruydu.
  Bir yandan da hocamızın kişisel gelişim programı vardı. Ona katılmıştım.Düşüncemde bana çıkıp çıkmayacağını bilmiyordum.Kısmet dedim.
  O gün geldiğinde çekilişte bana çıktığını öğrenince çok mutlu oldum.Bolluk bereket sizde açılmış ki o kadar kişi arasından size çıkması aslında enerji alanınızda çekim olduğunu gösteriyordu dedi Taner hocam.
  Haklıydı açılmalar olmuştu………
  Teşekkürler….


 • comments author
  Medine Şahin Hatay

  Sayın hocam ben de sizden 2017 de geçmiş yaşam temizleme üzerine seans aldım iki kez ve seans esnasında ne gördüysem oldu daha çok geleceği görmüştüm hatta bununla ilgili canlı yayına da katıldım .Denize kıyısı olan bir yere taşındım,güzel arkadaşlıklar mutluluk,hatta yakınlarda araba aldım sanki imkansızdı ama oldu seanstada görmüştüm ,şimdi ilerde evlenmeyi ve bir kız çocuğu sahibi olmayı ,tüm dünyayı gezmeyi ve daha huzurlu bir hayatı bekliyorum ,son görüntüde yaşlılığımı görmüştüm saçlarım beyazlamış çok güzel bir evde huzur içinde bir kitap okuyordum ve bu huzurlu hayat benim mi diye kendimle konuşup şükrediyordum çünkü geçmiş hayatım çok zor geçmişti ...Bu inanılmaz bir şey arabayı da alınca yazmak istedim çok teşekkür ederim Hataydan selamlar Medine öğretmenden sevgiler saygılar