Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) - 0532 293 2302
Ana sayfa| Üyelik | EN

YorumlarEn son eklenen yorumlar

 • comments author
  Sevil K. Ankara

  Taner bey kitabınızı okuyorum bizler için çok güzel yardımcı kitap olmuş. Çok içten samimi ve akıcı bir dili var Sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı buluyorum. Kitabınızı oğluma eşime ve sevdiklerime okumaları için ısrar edeceğim. Çünkü bu kitabı okuyup da kendinden bir şey bulamayan olmayacaktır biliyor musunuz kitabı yazış tarzınız ile asil kişiliğiniz birbirini o kadar tamamlıyor ki lütfen bu kitabın bir de CD sini çıkartın ev de araba da iş yerinde dinleyelim çok mu çok etkili olur. Ne dersiniz Emeğinize teşekkür ediyorum Sevgilerimle.


 • comments author
  Müge Ş Çanakkale

  Kitabı şuan bitirdim, okurken Taner Hocam'la 2016 yılında başladığımız geçmiş zaman terapileriyle aldığım yol gözlerimin önünden bir film şeridi gibi geçti.. Herşeyi kafaya takan eski ben çok eskide kalmış, farkındalığın anlamı, yaşamıma kattıklarını kelimelerle ifade etmem mümkün değil.. Beni heyecanlandıran, zevk aldığım şeyleri 30 yaşımdan sonra Taner Hocam sayesinde öğrendim Çadır kamp hayatı, gökyüzünü izlemek.. Yapamam dediğim, hep uzak durduğum aktiviteleri çok sevdiğimi yeni yeni keşfediyorum, artık günlerce düşünüp kafa yorduğum olaylar ve insanlar yerine kendimi önemsiyorumVe son cümle Farkındalığınız bol olsun.. Ne kadar anlam yüklü..Taner Hocam banabu yorum kısmı yetmedi, sanırım en kısa zamanda bir mail yazacağım.. Emeğinize, enerjinize sağlık, her satır bir yolculuktu, bu yolculuğa eşlik ettiğiniz için sonsuz teşekkürler (Müge)


 • comments author
  Filiz T. İstanbul

  Sevgili arkadaşlarım Taner beyin kitabında iyi hissetme yöntemlerini okuyordumTaner bey iki yolla iyi hissetme işini yaptığını anlatıyor Birincisi şükretmek ki ben bunu çokça kullanan bir insanım İkincisi ise olayların iyi taraflarını görmeye çalışmaydı Burada ben ikinci yönteme odaklandım çünkü yapmadığım bu yöntemdi Bir süredir o kadar çok işimiz vardıki kendimin çıldıracağım artık dediğimi hatırlıyorum Bu söylenmemesi gereken bir sözdü Kitabı okuduktan sonra işim olduğu için şükredip işim sayesinde sıkılmaktan kurtulduğumu söyledim kendi kendime