Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) - 0532 293 2302
Ana sayfa| Üyelik | EN

YorumlarEn son eklenen yorumlar

 • comments author
  Filiz T. İstanbul

  Arkadaşlar anda olma 1-2 inisiyasyonunu aldım Bu eğitimleri aldıktan sonra hayatıma getirdikleri olumlu noktaları düşündüm Ben analitik düşünen biri olduğum için elde ettiğim sonuçlar benim için önemliydi İlk olarak günün yorgunluğundan stresinden çıkıp inanılmaz bir rahatlama sağladı İkincisi ve en önemlilerinden biri doktorlar tarafından onaylanan sağlığımdaki iyileşmeydi Bu iyileşmeler yapılan testlerle onaylandı Bir diğer olumlu seçenek zihnimin açılması berrak bir düşünce yapısına sahip olmam Reiki yapmaya ara verdiğimden beri akşamları yorgun hissediyordum bu ortadan kalktı Boğazımda hep bir düğümlenme vardı Annem ve ablam haşimato tiroit hastalığı var Ama ben bu durumu anda olma çalışmasıyla çözdüm Boğaz çakrasındaki düğüm çözülene kadar orda çalışıyorum ve sonuç testler sonrası sorun yok Az çalışan bir organımın çalışması normale döndü
  Bunlar ilk aklıma gelenler Bu inisiyasyonları almayı herkese tavsiye ediyorum.
  Arkadaşlar birkaç gün önce anda olma eğitiminin faydalarından bahsetmiştimBugün tekrar doktor kontrolüne gittim Bugüne kadar bu tür bir hastalıkta iyileşme görmediklerini iyiye gittiğimi ve ilaçları azaltmaktan bahsetti doktorum????Ablam doktor benim ve şu anki halime şükretmemi ve iyileşmicemi sadece ilaçla sağlıklı yaşayabileceğimi söylemişti Bende iyileşeceğimi ve bu konuda ilk olacağımı söyledim İnanın tümüyle bu hastalıktan kurtulacağım Merak edenler için söylüyorum benim beynimdeki elektrik normal bir insanındakinden farklı bunu normale çekmek için ilaç kullanıyorum Bunu anlatmamın sebebi elimizdeki gücü fark etmemiz için söylüyorum Bu arada benim bu araca güvenimide söylemeliyim Yani inancımda tam Bu bileşim harikalar yaratıyor Sevgiler


 • comments author
  Kezban o Antalya

  Kezban Ö: Videolardan 2. günün 2. Videosundayım. Bu videoya kadar olanlar çok öğretici oldu benim için. Mesela gün içinde kafama takılan soruların cevaplarını o gün izlediğim videoda alıyorum, çok ilginç ve farkındalık adına muhteşem ve eğlenceli bir deneyim oluyor.
  Kezban Ö Bu vesileyle tüm dokumanlarınızı bize sunduğunuz için yürekten teşekkür ediyorum. Hepsine gerçekten samimi bir emek verdiğinizi görmemek mümkün değil. Elinize, Yüreğinize sağlık, yolunuz HER ZAMAN açık olsun.


 • comments author
  Faruk K. Bilecik

  Taner Bey'den aldığım seanslar sayesinde hayatım, bakış açım o kadar değişti ki.... Konsantrasyonum %100 arttı. Kitap okurken aklımda gereksiz düşünceler yok artık. Hayattan aldığım keyif arttı. Olayları pozitif taraflarıyla bakıyorum artık. Sosyal fobi hastasiydim. Bunu yendim. Kendimi rahatlıkla ifade edebiliyorum artık. Başarabilme gücüm arttı. Sevgi doluyum artık. Geçmiş yaşamlardan gelen negatifler yok oldu. Hayatın akışına bıraktım kendimi keyfini sürüyorum yaşamın. Hayatıma güzel dokunuslarindan dolayi Taner Hocama sonsuz teşekkürler. Sevgiyle kalın.