Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) - 0532 293 2302
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Ürün ve Hizmetlerimiz

kategoriler SAĞLIĞINIZI DESTEKLEYEN ÖZEL ÜRÜNLER

Günün Enerjisini Double X'ten Alın

Bu vitaminleri temin etmek için tıklayın: 

Bu vitaminleri temin etmek için tıklayın: 


Vejeteryanlar için uygundur.

Double X saklama kutusu içermektedir.

Nutriway DOUBLE X 12 temel vitamin, 10 temel mineral ve değerli bitkisel besleyicilerin dengeli bir kombinasyonunu içeren bir takviye edici gıda ürünüdür. Günlük beslenmenize dahil etmenin her zaman kolay olmadığı meyve, sebze ve değerli bitkilerden elde edilmiş 21 bitkinin özel bir karışımı olan PhytoBlend™ ile zenginleştirilmiştir.

Nutriway DOUBLE X yeşil, beyaz, sarı, kırmızı ve mor olmak üzere 5 renk grubundan bitkisel besleyicileri sağlayarak beslenmenize çeşitlilik katar.  Her bir renk grubu değerli bitkisel besleyiciler sağlar. Tüm bitkiler, zehirli kimyasallar ya da böcek ilaçlarının kullanılmadığı sürdürülebilir Nutriway™ çiftliklerinde yetiştirilmektedir. Sürdürülebilir tarımla yüksek besin değerlerine sahip güçlü ve etkili bitkiler üretildiği düşünülmektedir.

Bu vitaminleri temin etmek için tıklayın: 


Nutriway DOUBLE X stresli dönemlerde ya da mevsim değişikliklerinde genel zindeliği destekleyici temel besin ögelerini sağlar.

Geniş çeşitlilikte faydalı bitkisel besleyicileri sağlayan 12 temel vitamin, 10 temel mineral ve 21 bitkinin dengeli bir kombinasyonunu sunar.

Nutriway DOUBLE X Günlük beslenme programınız kapsamında alınması her zaman çok kolay olmayan meyve, sebze ve değerli bitkilerden elde edilen özel bir karma bileşen olan PhytoBlendTM ile zenginleştirilmiştir. Bitki ve bitkisel besleyiciler olarak bilinen ikincil bitkisel bileşikleri sağlar.

Nutriway DOUBLE X yeşil, beyaz, sarı, kırmızı ve mor olmak üzere 5 renk grubundan bitkisel besleyicileri sağlayarak beslenmenize çeşitlilik katar. Her bir renk grubu değerli bitkisel besleyiciler sağlar.

Tüm bitkiler, zehirli kimyasallar ya da böcek ilaçlarının kullanılmadığı sürdürülebilir NutriwayTM çiftliklerinde yetiştirilmektedir. Sürdürülebilir tarımla yüksek besin değerlerine sahip güçlü ve etkili bitkiler üretildiği düşünülmektedir.

Yapay tatlandırıcılar, renklendiriciler, aromalar veya koruyucu maddeler eklenmemiştir.

Bu vitaminleri temin etmek için tıklayın: 


Size Faydası Nedir?

Nutriway DOUBLE X potansiyel beslenme ve besin ögesi açıklarını kapatmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.Bu sayede iç dengenize yeniden kavuşabilir, doğal potansiyelinizi destekleyebilirsiniz.

Vücudunuz için pek çok şekilde üstün destek sağlar:

 • Beyin fonksiyonları:İyot, normal bilişsel işlevleri destekler. B12 vitamini normal psikolojik işlevlere katkıda bulunur.
 • Sinir sistemi:Bakır, sinir sisteminin normal işleyişini destekler.
 • Bağışıklık sistemi:C vitamini bağışıklık sisteminin normal işleyişine katkıda bulunur. 
 • Enerji verme metabolizması:Niasin normal enerji verme metabolizmasını destekler. 
 • Yangısal yanıtların yönetimi:Kurkumin vücudunuzun yangısal yanıtları yönetmesine yardımcı olur.
 • Sindirim ve karaciğer:Kalsiyum sindirim enzimlerinin normal işleyişini destekler. Biberiye ve kurkumin normal karaciğer fonksiyonlarının desteklenmesine yardımcı olur.
 • Hücreler:Kalsiyum hücre bölünmesi ve uzmanlaşması sürecinde rol oynar.
 • Oksidatif stres:E Vitamini hücrelerin oksitlenme stresinden korunmasına katkı yapar.
 • Kalp fonksiyonları: B6 vitamini normal homosistein metabolizmasını destekler ve tiamin ise kalbin sağlıklı çalışmasına katkıda bulunur.
 • Kemik fonksiyonları:D vitamini kemiklerin normal korunma süreci için gereklidir.
 • Kas fonksiyonları:Magnezyum normal kas işlevlerine katkıda bulunur.
 • Görme fonksiyonu: A vitamini normal görme işlevinin korunmasını destekler.
 • Cilt, saç ve tırnaklar:Biotin, normal cilt ve saç sağlığının korunmasına katkıda bulunur. C vitamini cildin normal işlevi için normal kolajen oluşumunu destekler. Selenyum ve çinko normal tırnakların korunmasına katkıda bulunur.
 • Hormon dengesi: B6 vitamini hormonal faaliyetlerin düzenlenmesini destekler; pantotenik asit steroid hormonların, D vitamininin ve bazı nörotransmitterlerin (sinir ileticiler) normal sentezini ve metabolizmasını destekler.

Buna ek olarak, çeşitli ve dengeli beslenme ile sağlıklı bir yaşam tarzı genel olarak önemlidir.

Bu vitaminleri temin etmek için tıklayın: 

Kategoriler