Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) - 0532 293 2302
Ana sayfa| Üyelik | EN

Yöntemler

Bolluk Bereket ve Şans ile İlgili BlokajlarınızıTemizleyin


19 EKİM PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 21.00'DE BOLLUK VE BEREKET  BLOKAJLARINIZI BERABERCE ÇÖZELİM

Bu Atölye Çalışması Zoom uygulaması üzerinden online yüz yüze yapılacaktır.  Bu çalışmada konuşarak bazı blokajlarınız tespit edilecektir.  Zihinsel ve  enerjisel çalışması uygulanarak temizlenecektir.

Bu çalışma;

Ata enerjilerinizden,

Anne Baba kayıtlarınızdan,

Bilinçaltı kayıtlarınızdan gelen blokajlardan temizlenmenizi sağlayacak,

Thetha Healing  ile desteklenecek

Reiki

Bilinç Altı

Anda Olmak teknikleri ile desteklenecek.

Senelerdir danışanlarla yapılan ve uygulanan çalışmalarla elde ettiğim bazı ortak şans ve bolluk engelleyici kısıtlamalarla ilgili blokajları temizleyeceğiz.

Atölye Çalışması esnasında farkındalıklarınız artacak, zihinsel blokajlarınız çözülecek. Duygusal ve ruhsal enerji alanlarınızda çözülmeler yaşayacaksınız.

Hem konuşarak hem de enerji çalışmasını deneyimleyerek bir çalışma yaşayacaksınız....Görüntülü olan bu çalışma yaklaşık bir saat kadar sürecektir.

Hakkımda kısımına bakmak için burayı tıklayın


Bu konuda kısa bir video izlemek için burayı tıklayın


Nasıl Katılacağım?

İki farklı tanımla katılabilirsiniz..

1)  Bire-bir detaylı üzerinizde çalışma; Bu şekilde katıldığınızda sizin bilinç altı kayıtlarınızdaki bolluk bereket blokajlarınız araştırılıp çalışma esnasında ortaya çıkartılıp temizlenecek. Ayrıca birçok kişideki genel ortak blokajlar temizlenecek.  Bire-bir Bolluk Bereket Katılımı 300 TL

2) Katılımcı olarak genel çalışmadan faydalanmak; Bire-bir çalışma esnasındaki ortak blokajlar üzerinizden temizlenecek. Detaylı bir şekilde bakılmadan akıştaki çıkan birçok blokaj temizlenecek. Katılımcı Bolluk Bereket Katılımı 150 TL

Ödeme hesaba aktarılarak veya siteye kayıt olup kredi kartı ile ödenerek yapılabilir. Katılım ücretini ödedikten sonra aşağıdaki numaraya dekontunu çalışmadan önce atınız. Size zoom programına girmek üzere şifre gönderilecektir.

Çalışmaya katılmak için isminizi 0532 293 2302 nolu telefona whatsapp ile yollayın.

Kredi kartı ile ödemek için bu siteye kayıt olup yapabilirsiniz. Bunun için

 atölye çalışmasın KATIL

Zoom Programını nasıl yükleyeceğim?

Bu program şu anda dünyada milyonlarca kişi tarafından çok fazla bilgisayar bilgisi gerektirmeden rahatlıkla kullanılabilen bir yazılım... İster akıllı cep telefonunuzdan ister bilgisayarınızdn bağlanabilirsiniz. Çalışma öncesi size whatsapp'tan şifreli bağlantı yollanacak sadece üstüne tıklayarak girebileceksiniz.

Ayrıca bu programı nasıl indirebilirim diye öğrenmek istiyorsanız bu videoları da izleyebilirsiniz.


CEP TELEFONU İLE BAĞLANMAK İÇİN BU VİDEOYU İZLEYİNİZ
Zoom Programını cep telefonuna indirmek için tıklayın  

BİLGİSYARDAN GİRMEK İÇİN BU VİDEOYU İZLEYEBİLİRSİNİZ 
Zoom programını bilgisayara indirmek için tıklayın


Bir Danışan Yorumu:

N.D. Y. Ankara
Genel Blokaj Geçmiş Yaşam Şifalandırma

Bolluk bereket çalışmasına katıldığım 2.çalışmadan sonra hiç hayal edemeyeceğim fırsatlara karşılaştım.2. çalışma başlayan fırsatları 3.çalışmadan sonrasında kontrol edemediğim bir şekilde değerlendirdiğimi gördüm. Benim için önümüzdeki 5 sene boyunca yapamayacağım karlı bir yatırım yaptım ve olmayacakmış gibi görünmesine rağmen herşey istediğimden hızlı gelişti ve halloldu. Bu çalışma annem P.D ile birlikte katıldık ve yaptığım karlı yatırıma annemle ortak girdik. Evet önce pek birşey anlaşılmıyor fakat enerjiyi hissedebiliyorsunuz yaşadığınız mucizelerle inanmamak mümkün değil.yaptıgımız yatırım tamamen kendi dışımızda gelişti ve sonucu çok güzel oldu.ANNEM VE KENDI ADIMA EBRU HANIM VE TANER BEYE ÇOK TEŞEKKÜRLER EDERIZ.