Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) - 0532 293 2302
Ana sayfa| Üyelik | EN

Yöntemler

SERAFİM BLUEPRİNT ETKİNLİĞİ


GRUP SAYISINA GÖRE UYGUN EĞİTİM TARİH BELİRLENECEKTİR. 

Kayıt ve Bilgi İçin 0532 293 2302


SERAPHIM  BLUEPRİNT EĞİTİMLERİ 6 BASAMAKTAN OLUŞUR. BİRİNCİ BASAMAK KİŞİLERİN HEM KENDİSİ HEM DE BAŞKALARINA ŞİFA VERME YETENEĞİNİ ARTTIRIR. İKİNCİ BASAMAKTAN DÖRDÜNCÜ BASAMAĞA KADAR DÜNYASAL BİLİNCİMİZİ RUHSAL BİLİNCE HAZIRLAR. DÖRT VE ALTINCI BASAMAKTA İSE RUHSAL YOLCULUĞUMUZUN EN ÜST BASAMAĞINA KADAR YÜKSELEBİLME YETENEĞİMİZ ARTAR. EĞİTİMLER HER BASAMAKTA İNİSİYE ŞEKLİNDE OLUR. AYRICA İNİSİYE ARALARINDA SERAPHİM SİSTEMİ VE ENERJİ SİSTEMİNİN İŞLEYİŞİ İLE İLGİLİ BİLGİLER VERİLİR

Bundan 13.000 sene öncesinde, Serafim adı ile bilinen bir melek, bir grup kozmik enerjiyi birleştirdi. Birleşen bu kozmik enerji, evrenimizde bulunan tüm canlı türlerinin, en kolay şekilde iyileşmesinde ve kişisel gelişiminde kullanılabilir. Dünyamızda bu yeni enerjiyi kullanmayı ve bilgilenmeyi ilk olarak Atlantis rahipleri, bilginleri tanımışlar ve bu ruhani sistemin Atlantislilere ulaşmasını sağlamışlardır. Atlantis kıtasının yokolmasıyla birlikte Serafim enerjisi öğretisini içeren bu ruhani sistem de tamamıyla unutulmuştur.

 

Bu ruhani sistemi kuran Serafim Meleği, aynı zamanda sistemin de koruyucusudur. Bu sebeptendir ki Serafim Meleği, uzun süre, insanlığın tekrar bu ruhani sistemi kavrayabilme olgunluğuna ulaşmasını beklemiştir. M.S 60’lı yıllarda yüksek ruhani evinime ulaşmış İbraniler, bu enerji kaynağını yeniden keşfetmişlerdir. Bu mistik edinim üzerine geliştirilen ruhani sisteme bugün Kabala demekteyiz. 

 

Günümüzde, bu ruhani sisteme yeniden ulaşmamız ise, 1994 senesinde Serafim Meleğinin, meditasyon öğretmeni olan Ruth Rendely ile iletişime geçmesiyle gerçekleşmiştir. Serafim Blueprint, eter boyutunda sürekli var olan Kozmik enerji bileşimidir. Bu ruhani sistemin kurucusu olan Serafim Meleği, enerjinin vücutlarımıza tam bir uyum içinde olmasını sağlayabilmek için, tüm enerji açılımlarını, belli bir sıralamayı takip ederek yapmaktadır. Enerjilerin kombine ediliş şeklini ve verildiği evreleri göz önünde bulundurursak, bunun birbirini ardı ardına takipeden enerji açılımlarını içeren, Almancası :Blaupause ve İngilizcesi Blueprint olarak bilinen kadim bir plan olduğunu anlayabiliriz. 

 

Bu sebeple, 1994 senesinde bu ruhani sistemin enerjilerine ulaşıldığında, sistemin adı “Serafim Blueprint” olarak seçilmiştir.

 

Serafim Blueprint ruhani sistemi 11 temel enerjinin en uygun şekilde birbirleriyle etkilenmesidir.. Bu etkileşim de, yaşam enerjisini en yüksek seviyeden alabilmemize, kendimizi bir bütün içinde, güçlü bir şekilde rahatlamış hissetmemizi sağlar. Her bir enerji kullanımı, özel bir amaç içermekte olup, enerjiyi nitelikli kullanma olanaklarını getirmektedir. Enerjilerin tümü, bizim kişisel gelişmemiz için ana kaynağı oluşturur.

 

Serafim Blueprint enerjileri kişilerin, şahsi yaşam koşullarına en uygun olan vasıflarıyla, hem fiziksel hem eter vücutlarına en etkili olabilecek yapıya sahiptir.

 

Serafim Meleği tarafından birleştirilen 11 kozmik enerji, ardı ardına gelen ve birbirini tamamlayan enerji seviyeleri ile altı basamaklı seminer sistemini oluşturmaktadır. Bu güçlü enerji sistemi, yapılan seminerler aracılığıyla öncelikle öğrenenlere, bedensel vücudu rahatlatmayı ve şahsi dengeyi kendine en uygun şekilde oluşturmayı öğretmektedir. 

 

Bu enerjiler etkinleştirildiklerinde, şahıs başka şeylerle uğraşırken dahi arka planda etkili olmaya devam ederler. Bu da tüm gününü çalışarak geçirenler için büyük bir avantaj sağlar. Bu ruhani sistem, seminerler ile örneğin; meditasyon yapacak zamanınız yoksa, enerjiyi açarak, günlük işlerinizi görmeye devam edebilirsiniz.

1.LEVEL

Seraphim İyileşmesi

Bu seminerde öğrenecekleriniz ; 

Seraphim Blueprint sisteminde ilk deneyimleyeceğiniz enerji, İlahi kaynaktan dünyevi boyuta inen, Yaşam Gücü enerjisidir. Bu enerji ile tüm çakralar temizlenir, dengelenir güçlenir. Bu temizlik ve güçlenme tüm meridyenler ve hücreler için de gerçekleşir. 

Yaşam enerjisinin bedenimizde kullanımında, dağılımında önemli rol oynayan böbrekler de yaşam gücü enerjisi ile yeniden ayarlanır, güçlendirilir. 

Uzaktaki insanlara yaşam gücü gönderme becerisi kazanılır. 

Kutsal mekânlardan, kristallerin doğal alanından ve yükselmiş üstatlardan enerji alma becerisi kazanılır. 

Necef Kristallerine, doğal taşlara, suya, yiyecek ve içeceklere krem şampuan vb. malzemelere yaşam gücü enerjisi yüklenir. 

Evlerimize, ofisimize, taşıtımıza vs. mekânlara ekstra enerji sağlamak amacıyla kalıcı (isteğe bağlı)Yaşam gücü ışık uyum parmaklığı kurma becerisi kazanılır. 

Ellerimizi kullanarak, kendimize yada başkalarına yakından enerji transferi yapma becerisi kazanırız. 

Fiziksel, duygusal, zihinsel bedenlerimizi ilahi uyum içine sokma becerisi kazanır ve bunu, hem kendimize hem başkalarına uygulayabiliriz. Stres ve spazm kaynaklı ağrıların iyileşmesi. Korku endişe ve affedememe duygularının dengelenmesi. 

Evrenle, herşeyle, herkesle birlik olma halini deneyimlemeye başlar, 

koşulsuz sevgi ve affetme duygularımızı geliştiririz. 

Tanrısal akışla uyum ve birlik içinde, hayat amacımıza uygun bir şekilde yaşama bilgisini geliştiririz.

ÜCRET : 300 TL


 ÇALIŞMAYA KATIL

YER. BÜKLÜM SOK. ERSAN APT. 69/1 ÇANKAYA ANKARA

2.LEVEL

Kutsal Geometri

Şimdiki yaşantınızda sizi sınırlayan karmik bağları çözmeyi hedefler.

Evrenin mutlak düzenleme gücü enerjisi(kalıplarımızın, sınırlarımızın ve önyargılarımızın değiştirilmesi)

Karmik konulara sürekli takılıp kalmaktan öteye geçerek, bu yaşamda ulaşabileceğimizi düşündüklerimizden daha fazla yollar sunar.

Kutsal geometri enerji dalga formlarını birbirine bağlayan bir güçtür. Bu güç ile bilincin kademeli olarak genişlemesini destekler.

Kendimizi engelleme (sabotaj) programlarını devre dışı bırakır.

DNA'nın devre dışı kalmış bölümlerinin etkinleştirilmesi.

Kalbi güçlendirerek kalp merkezi gücünün daha etkin bir şekilde kullanılmasının sağlanması

Sınırlayan ve bizi engelleyen düşünce kalıplarını kırıyor ve yeni potansiyeller için yer açıyor.

Kundalini kanallarının kontrollü olarak temizlenmesi, tıkanıklıkların temizlenmesi ve enerjinin rahat dolaşımının sağlanması yoluyla, kundalini çalışmalarına başlangıç ve aydınlanma potansiyelinizi aktive etme olanağı sağlar.

 ÇALIŞMAYA KATIL

3.LEVEL

Seraphim manifesto

Niyet uyumlaması

Dilek uyumlaması

İstek uyumlaması

Bu üç uyumlamayla tezahür ettirebilme gücümüz kalıcı olarak aktive edilir.

DNA ayarı Yaşlanmanın tersine çevrilmesi

Dilek gerçekleştirme(kendimizi mutlu etmek için bireysel dileklerimizin gerçekleşmesini sağlar)

Hipofiz bezi ayarı ( Transandantal bilincimizin etkinleştirilmesini sağlar)

İlahi coşkunluk uyumlaması (bilinç ve aydınlanma yolunda ilerlememize ve vecd halini yaşamamıza olanak sağlar)

Meditasyon güçlendirmesi

 ÇALIŞMAYA KATIL

4.LEVEL


Seraphim Kozmik İhtişam

Genişleyen evrenin mucizelerini deneyimleme

Ruhumuz ile onun evrendeki kökeni arasındaki bağlantının sıfatlandırılması

Astrolojik enerjilerin olumsuz ve olumlu yönlerinin dengelenmesi

Astral seyahat uyumlaması

Gaia ile kişisel bağımızın güçlenmesi

Karadeliklerin gücünden yararlanma

Evrenin genişlemesine ayarlanma

Galaksimizin merkezi güneşine ayarlanabilme

Boyutlararasi engelleri aşabilme yeteneği

Her tür kutuplulugumuzun dengelenmesi

Bedenimizdeki tüm hücreleri arındırmak için Işığı kullanma


5.LEVEL

Seraphim ile Dünyanın İyileştirilmesi

Ay ile karmik kusurumuzun giderilmesi

Doğa işlemleriyle bağlantımızın iyileştirilmesi

İnsanlık ve doğal düzenin dengelenmesi

Devalar ve perilerle iletişim yeteneğimizin güçlenmesi

Fiziksel olmayan varlıklarla iletişim yeteneğimizin güçlendirilmesi

Boyutlar arası varlıklarla iletişim kurabilmek için frekansımızın yükseltilmesi


6.LEVEL

Seraphim İnayet Birlik

Kaynağa yaklaşmayı engelleyen ruhsal korkuları salıverme

Sevgi aşk titreşimini keşfetme

Kaynakla bütünleşme

Organ dengelenmesi Titreşim yükseltilmesi

Algı duyarlılığının güçlenmesi boyutlararasina açılma uyumlanması

Altın ışığı içine çekebilme özelliği kazanma

İlahi mucizeyi deneyimleyebilme

 ÇALIŞMAYA KATIL

EĞİTİM ÜCRETİ: HER BASAMAK 300 TL DİR.BİR GÜNLÜK EĞİTİM ŞEKLİNDEDİR. HER BASAMAKTA EĞİTİM KİTAPÇIĞI VERİLİR. AYRICA 1.BASAMAKTA UYUMLAMA YAPABİLECEKLERİ KUARTZ KRİSTALİ HEDİYE EDİLİR. İKİNCİ BASAMAĞI ALAN KİŞİLER İÇİN DE KİŞİYE ÖZEL ANTEN TAŞI( EVRENDEKİ KİŞİNİN İHTİYACI OLAN ENERJİLERE ANTENLİK EDER) HEDİYE EDİLMEKTEDİR. ALTI BASAMAĞI BİTİREN HER KİŞİ İÇİN AMERİKADAN EĞİTİM SERTİFİKASI ONAYLANIP VERİLECEKTİR. ÖĞRETMENİ OLABİLMEK İÇİN DE EĞİTİM İÇERİSİNDE NASIL OLUNABİLECEĞİ İLE İLGİLİ BİLGİ VERİLECEKTİR


Eğitmen: Emine KARAKURT