Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) - 0532 293 2302
Ana sayfa| Üyelik | EN

Yöntemler

Hayatınızda Tekrar Eden Döngüleri Durdurmak Mümkün....

 ANDA OLMAK  EĞİTİMİ 1. SEVİYE

Binlerce kişi ile bire-bir ve uzaktan yapılan seanslarla, deneyimlerle ve senelerce alınan deneyimlerle yoğrulan yöntemi öğrenebilirsiniz.  İki günlük eğitimle birçok danışanımın mucize olarak adlandırdığı deneyimleri yaratmayı öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Kendinize önemli bir yatırım yapmış olacaksınız. 

En önemlisi kendinize bu yöntemi uygulamayı  ve kendinizde değişiklik yapmayı öğreneceksiniz.

Patentini aldığım bu yöntemle ilgili fikir sahibi olmak için  www.tanerakcakanat.com sitesinde yorumlar bölümünde sesli, yazılı, video olarak birçok danışanın yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Bu uygulamalar diğer birçok enerji çalışmasının içine katılarak kullanılabilir. Kişilerin hipnoz olmadan, farklı bir frekansa geçerek blokajlarını temizlemesine dengelemesine yardım eder.

Bu eğitimde danışanlarla bire-bir nasıl çalışılacağı, efektif sonuç alma yöntemleri, danışanlarla en iyi iletişim kurma yöntemleri anlatılacaktır.  Özellikle bire-bir danışanlarla çalışan her türlü terapist için uygun bir eğitimdir.

Bu eğitim sizin ve danışanlarınızın;

Kaygılarınızı azaltabilir, 

Sağlık sorunlarına destek sağlayabilir,

İlişkilerinizde tahmin etmediniz çözümler yaşayabilir,

Bolluk bereket sorunlarınızda farkındalıkla şifalanmalar yaşayabilir,

Bilinç altı düşüncelerinizdeki duygu ve düşünceleri fark edip şifalandırabilir,

Akaşik kayıtlarında değişiklik yapmayı öğrenebilirsiniz. Bu değişikliklerle inanılmaz derecede ağırlık yapan duygusal ağırlıkları çözümleyebilir,

Ata enerjilerinden veya farklı kaynaklardan gelen birçok ağır enerjiyi şifalandırabilirsiniz.

Danışanlarınız geldiğinde;

Yaşam Amacını Bulmak,

Mutsuzluk, yaşam enerjisinin azalması ile bağlantılı sorunlarına yardımcı olabilir,

Kaygı, endişe, depresyon dengesizlikleri ve etkilerini dengeleyebilir,

Sınav kaygısı, özgüven eksikliği gibi konularda destek olabilir,


Nedensiz gibi görünen  daha  birçok konu üzerinde çözümler üretebilirsiniz........

Seans sonunda sertfikanız verilecek ve başkalarına uygulayabileceksiniz.

Eğitim esnasında inisiyasyon yapılacak ve bu çalışmaları yapmak üzere  enerjisel bir açılım deneyimliyeceksiniz.  Spiritüel yani ruhsal enerji alanınızda açılımlar olacaktır.  Siz ve danışanlarınız hiç tahmin etmediğiniz farklı güzel deneyimler yaşayabilir ve yaşatmaya başlayabilirsiniz.


ANDA OLMAK EĞİTİMİ 2. SEVİYE;

Bu seviyeyi almak için birinci seviyedeki bilgileri en az kendinizle birlikte 50 defa uygulamanız gerekmektedir. Daha öncesinde gelmeniz önerilmez.

Bu seviye sadece birinci seviyeyi bitirenlerin gelebileceği daha ileri teknikleri öğrenmeleri sağlar. Birinci seviyede Akaşaik Kayıtlarda Işık Topu ve Akaşik Kayıtlarda düzeltme başlangıcı yapılır. Bu seviyede akaşik kayıtlardaki ileri yöntemler ve danışanlarda ve kendimizde düzelteme yapma teknikleri öğretilir. Bu yöntemler kişilerdeki travmatik birçok enerjinin çözülmesini sağlar. Kişileri birçok ağır enerjiden kurtarır.

Enerji Katmanlarındaki enerjileri kaynağına giderek, farkındalık yaratmak tekniklerini öğreneceksiniz,

Negatif enerjileri atmak, istenmeyen enerjilerden arınma yollarını öğreneceksiniz,

Negatif Enerjilere Karşı Enerji Kalkanı Oluşturmayı Öğreneceksiniz.

Ayrılık Acıları, ilişkilerle ilgili yaşanan acı, kalp kırıklığı enerjilerinin şifası ile ilgili yöntemler öğreneceksiniz.

Farkındalık seviyesi daha da yükselecek. Başkalarında farkındalık seviyesini daha kolay yükseltebileceğinizi fark edeceksiniz.  Daha deneyimli yol gösterici olmaya başlayacaksınız.

Önemli Not: Bu çalışmayı iyi kullanmak için öncesinde en az 3 adet farklı enerji eğitimleri alarak gelmeniz verilen bilgileri daha rahat kavramanıza yardım edecektir. Reiki Eğitimleri, Seraphim Eğitimleri, Acess Bars Eğitimleri, EFT eğitimleri gibi farklı eğitimler alarak gelin.  Önceki aldığınız eğitimler Anda Olmak Eğitimini daha hızlı kavramanıza yardımcı olacaktır.  Bu bilgileri önceki eğitimlerinizle birleştirebilirsiniz.

Hakkımda daha detaylı bilgiye bakmak isterseniz Taner Akçakanat hakkında bilgi kısımına bakabilirsiniz.

2 Günlük Eğitim Ücreti kartlarla 3.000 TL Nakit 2.500 TL. Siteden eğitim ücretinin tümünü veya rezervasyon ücretini ödemek için bilgilere ulaşabilirsiniz. www.tanerakcakanat.com sitesine kayıt olunuz.

İletişim: +905539184812

Cumartesi, Pazar  10.30-17.30 arasında olacaktır.

Yer: Büklüm Sok. Çakıroğlu İşhanı(Vakıflar bankasının üstü) 7. Kat 63/73 Çankaya Ankara

Haritada görnek için tıklayın

Eğitim Sonrası Ne Söylediler....

Melahat

Merhaba arkadaşlar,  Bu eğitim başka bir şey di. Her enerjinin kendine göre şifası var. Ama bu eğitim bana çok faydalı oldu.    Kelimelerle ifadesi  çok zor.Hepinizin bu eğitimi almasına niyet ediyorum. Taner hocam, a çok teşekkürler.  Mucizevi bir eğitici.

Sevin

 Figen , tebrik ediyorum. Senin ve bütünün hayrına olsun. Çok güzel deneyimler yaşamışsın. İnsanın kendini aşması kadar güzel bir şey olamaz. Başarılarının devamını dilerim. 'Zihnimin sustuğunu fark ettim" demişsin. O nasıl bir şey? Kutlarım.

Melahat hanm, sizi de tebrik ederim. Böyle bir çalışmadan yararlanabilmek hem şans hem de akıl işi. Karşımıza bir fırsat çıktığı zaman ondan yararlanmayı akıl edip onu şansa çevirmek tebrik edilesi bir durum. Sizin ve bütünün hayrına olsun. İçinizdeki esenliğin devamını dilerim.

Taner Bey bir hediye sundu bizlere . Biz de olabildiğince yararlanmaya çalışıyoruz. 

TEŞEKKÜR EDERİZ TANER BEY

Hanife,

Sevgili Grup Arkadaşlarımız ve Taner Hocam merhaba, muhteşem bir eğitim olduğunu hissediyor, adeta sizinle birliktelik yaşıyor gibi oldum. Aynı dili konuşmak, aynı şeyleri anlıyor olmak onur verici. Başta enerjisi, varlığı, dostluğu, bilgisi, kibarlığı, tertemiz yüreği ve RUH’ uyla bizimle olan Taner Hocamıza sonsuz şükran ve teşekkürlerimi sunarım. İki arkadaşımızı da ayrı, ayrı tebrik ediyorum. Yolumuz ışık, sevgi, birlik olsun.

1.Anda Olmak Eğitimi Sonrası Yorum Videosu